• Patrik11
    120
    Slazem se da ne treba dovoditi iz poljske lige napisao sam iznad da je bolje da mikic igra nego tudor
  • Haza
    537
    Tudor u Dinamu, prvi glas, on je tamo najviše igrao krilo. Kava će potpisati. Čemu briga;)
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    ima giht vjerojatno. Bolje ne riskirati
  • Mulec86
    389
    Kadzior je bio top igrac. Generaliziranje nikad nije dobro. Po meni bolje da trazimo najbolje igrace neke Legije,Lecha nego Belupa i Varazdina
  • Eternaut
    9
    Meni ovo sve izgleda na onu staru " željeli smo, ali igrač je pao pregled " i onda ispliva članak o Perasici kako izvlači novac uz kluba preko firmi bliže rodbine. Bilesno što rade od kluba, još bolesnije da im mi navojači sve to dopuštamo. Ako ne dovedu ovog igrača, prestajem pratiti klub, što je previše - previše je. Sve dok ova bolesna uprava ne ode do zadnjeg čovjeka.
  • Nogo
    1.3k
    Ako nam je Tudor opcija od 3m za desnog beka onda neka zadnji ugasi svjetlo.

    Šta je s veznim, lijevim krilom?
    Bojim se da je Kent jedina opcija i to je to.
  • Ivdzo11
    3k
    Mi bi ja msm i Kenta uspjeli sjebati da on pristane doći :rofl:
  • Olmic
    2.7k
    kad je jos bio aktualan brekalo. Rekao je jakir da brekalo i kent nisu jedine opcije
  • Ivan0302
    265
    Kako je onda Ogiwara potpisan ako ima problema s gležnjom. Daj nek ne jedu govna lik igra utakmice za Mentz trenira normalno i problem s hrskavicom. Ispada da je Barišić zdraviji od svih naših igrača i nema nikakvih problema. Dajte mu dres i broj 100 i nek igra, jer neće nikoga na kraju dovesti kad su izgleda si igrači koje misle dovesti ozljeđeni.
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    uzmimo u obzir ko je na njemu inzistirao i doveo ga. To mjenja cijelu pricu
  • Petko4455
    26
    Dolazi rog,s obzirom na to da beka desnog kvalitetnog nemamo,igrat ćemo s tim kaj imamo.
    Dovest lijevo krilo još samo.
    Bit će dovoljno za osvojit naslov,a na ljeto jbg
    Poslozit se Kak znamo..ne treba sad ulazit u rizike
    Bolje čuvat pare za ljeto
  • Captain America
    14k
    Dolazi rogPetko4455

    Prvo nek Rog prođe liječnički :lol:
  • Nogo
    1.3k
    Bojim se da naši još misle da mogu Brekala dovesti, a da je Kent opcija broj 2.
    Treba im netko javiti da je otišao magaradi.
  • Eternaut
    9
    Rog, Tudor...pa dobro gdje ih izvlače, daj neka nam vrate Domagoja Antolića i Fatosa Beqiraja. Ma može i Armina Hodžića. Jednostavno bolesno je ovo što rade.
  • Olmic
    2.7k
    zato kupujemo potrgane da ne mogu proci lijecnicki, to nas rajca
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.