• Gražvydas Mikulėnas
    12.1k
    plakat cemo mi jos za ljubomGražvydas Mikulėnas


    Mogao bi sada vaditi komentare unazad par mj kako je sve ovo moglo bolje funkcionirati. Jebiga, sretno dobri čovječe :groan:
  • austrijanac
    2.7k
    puno bolji igracBoycie

    Koji?
    S obzirom da rezervne bekove davljenika planiramo platit preko milju? Ili rakete sa Brodskih oranica preko dvije plus razne bonuse?


    Da imamo SD-a, do ovoga nikad nebi došlo. Doduše onda ni Jakir nebi bio trener.

    Ali mi damo osobi bez pedigrea da slaže ekipu po sebi, kao da smo treca liga.
  • nemapredaje
    2k


    ?

    Ljubo je prodan za iznos koji nismo potrošili u zadnja dva prijelazna roka.
  • dumitrumitu
    578
    Potrošili smo takav iznos na Stojkovića.
  • crohnl
    29


    Hmm a mozda ga otkupe ako se Baturina proda na ljeto.

    Najbolja opcija je da se dovede krilo i vrati Vidovica u vezu i da mu se prilika do ljeta i vidi vrijedi li ga otkupiti. S time da bi onda potjerao Tibora sad na zimu.

    Najgora opcija je raubat Vidovica na krilu do ljeta samo da ga nebi otkupili ( u tom slucaju ni lijevo krilo nebi doveli).
  • Mihaljević
    8.2k
    Ma i nema nikakve koristi od Ljubinog transfera... Mi prodamo Šutala, Livija, Ivanušeca + Gvardiolov bonus (50M€ +) i dovedemo Bernauera i njemu slične.. Šta onda očekivati od 4M€ kad od 50M€ nismo doveli nikog poštenog.
  • Olmic
    2.7k
    Ako prodaja ljubicica znaci dolazak 2 pojacanja neka ide
  • Str1nger Bell
    702
    Transfer Ljubičića bi mogao biti u rangu Rahmanija, za godinu dvije cemo se svi lupat po glavi.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Baturina ce na ljeto otici samo ako sad bude u dobroj formi i krene igrat, u tom slucaju sam za kupnju Vidovica ali ne znam koliko mi nam on znacio pored Sucica,Stojkovica,Bulata,Kacavende,Misica i Ademija iako sam za Misica i Ademija siguran da nece igrat u prvoj iduce sezone ako Jakirovic ostane.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    E pa upravo to, nama treba 5 transfera za 1 dobar. Guzva je u vezi, ne gleda se dugorocno (Ademi ako ne sad onda za par mjeseci sigurno klupa).. Propadne nam sve iole atraktivnije, a onda se okrenemo unutarnjim rezervama ili dovodimo za "sirinu". To sve pod trenerom koji i dalje ima povjerenje uz najslabije rezultate..
    To je valjda cijena koju moramo platit dok se klub ne ustroji kako treba.
  • Nevo7
    608
    Umjesto da Ademija i Mišića zacementiramo na klupi i tribini, pogotovo Kapetana kojeg je već trebalo uključivati u rad kluba, struni stožer itd., mi igrača kojeg smo doveli kao njegovog nasljednika, igrača koji je dominirao u austrijskoj Bundesligi, mi ga godinama uništavamo na lijevom beku da bi ga prodali ciganima koji nas mrze i koji su našoj braći željeli smrt i uništenje kako grupe, tako i kluba. Gamad jedna.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Možda ne pošaljemo mail natrag pa posao propadne.
  • crohnl
    29


    E vidis zaboravio sam na stojkovica i kacavendu.
    To je nevjerojatno koliko je nama igraca polomljeno.
    Sutalo,emreli,stojkovic,kacavenda,moharammi,peric,pa cak i vasilj.
    I jos Drmic i Rukavina kao nedefinirani.

    Ma nez ne mozes bas dugorocno planirati sa Stojkovicem i Kacavendom, ja bi njih dva poslao na posudbu u Sloveniju na ljeto da se vrate. Tj. Kacavendu sigurno bi, a Stojkovica mozda.
  • Nolifer
    6.7k
    Umjesto da dobe 8 mil eur od AEKa za Ljubu, oni pristanu za 3.5? :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.