• superhik
    10.4k
    Držite se teme!
  • emilperska
    3.2k
    Covjeka cemo zaspamat vise nego naivci na Twitteru..

    Napisao sam vec kaj mislim o Ljubi. Dobio dosta hejt komentara. Ja izmedu Bulata i Ljube, uvijek biram Bulata. Ima Ljubo (veznjak) svojih kvaliteta, ali uvijek za pocetak biram onog veznjaka koji zna stopat kak spada.
    Dodatno, Ljubo je 3 trenera promjenio, nijedan nije gorio da ga u vezu stavlja iako je bilo jednako losih rjesenja na beku..
    Ono sto me kopka kod ove prodaje je to da ce na ljeto od Dikoda mali isforsirat transfer i za Ljubu bi onda sigurno bilo mjesta u 11 jer Vidovica necemo otkupit. Ali to je sve kibidabi.

    Dajte nam jebeno lijevo krilo i desnog beka!!!!
  • Jaro
    5.7k
    plus Ademi i Halil nisu za dinamo, Misic ako nastavi s "kurcoboljom" nije za HNL... Fakat imamo perspektive u momcadi...
  • crohnl
    29
    Realno imamo i previse veznjaka i tocno sam znao da jedan ili cak dva moraju otici.

    Ademi, Misic, Baturina, Sucic, Ljubicic, Halilovic, Bulat to je 7 veznjaka + Vidovic ako se dovede lijevo krilo.

    Znaci sada smo na 6+ Vidovic eventualno, realno nece biti nesto minutaze niti za Tibora
  • emilperska
    3.2k

    Ja osobno znam Ljubu prek jedne osobe. Njegove krajnje ambicije su gornji dom Bundeslige, trenutno je (zasluzeno) treca ili cetvrta opcija u Dinamu. On ce vjv transfer isforsirat taman da se u Rapid vrati..
    Da li mu mi u ovakvoj situaciji nudimo ikakve garancije?
    Da se razumijemo, Ademi je visak u ovoj momcadi i to svi vide, ali tko ce javno izac s tim i posjest ga na klupu i tribinu?
  • Mali Zeus
    9.8k
    Zanimljivo kak Halilović nije za dinamo a odigrao sve skupa 10 min.
  • Schpatz
    361
    Dakle, ne znam zakaj se neki pjene kaj smo prodali Ljubicica u AEK. To je posao, poslovni svijet i nemremo se igrat sad uvrijedenih baba jer se dogodilo to kaj se dogodilo na ljeto. Uostalom, na takav nacin se isto ne moze vodit nogometni klub, pa ajmo mi sve ignorirat, samo izabrani mogu poslovat s nama. I nije da smo Ljubicica poklonili AEK-u. Prodali smo ga, zaradili smo na njemu solidne novce s obzirom na to da covjek u zadnje vrijeme uopce ne igra a ono kaj je i igrao, nije odigrao nista posebno da bi mogli rec da je nezamjenjiv.

    Sportski uspjeh kluba a onda i poslovni interesi kluba mora bit ispred "vi ste nama to i to rekli na taj dan" i neke slicne gluposti.

    Ako Dinamo vise ne racuna na njega i ako je AEK poslao najbolju ponudu za njega zakaj ne? Vi bi, sad po tome, rade drzali moguce nezadovoljnog igraca na klupi ili tribini, davali mu placu, izgubili na njemu mozda milijun, milijun i pol eura na ljeto plus njegova placa do ljeta samo da ga se ne proda u AEK? Ozbiljno?
  • Jaro
    5.7k
    Njegove krajnje ambicije su gornji dom Bundesligeemilperska

    Znam i da je imao ponudu (koju smo odbili prosle godine i obecali igru u vezi...) tako da mi njegov stav nije cudan... Ja velim za klupsku politiku koja je tocno onakva kakvom je Bara i Sokota opisuju (nebitno iz kojih povoda oni to govore)... jebo ih Yakir i njegove "rakete"...
  • Jaro
    5.7k
    Zanimljivo kak Halilović nije za dinamo a odigrao sve skupa 10 min.Mali Zeus

    Dobro, ak se ovako nastavi bit ce uskoro najbolji igrac...
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    ne vjerujem da cemo dat 4 milijuna za Vidovica tak da on moze biti jedan od onih koji ce bit otpisani do ljeta
  • YasutoWakizaka
    100

    Za mene je to raskid ugovora. Obrana se treba pod hitno provjetriti.
    Perić od kad igra je sklon ozljedama.
    Šutalo nako nesretne ozljede također.
    Moha nakon ovakve ozljede, vjerujem da ce isto imati mikro ozlijede.
    Bernauer se nemoze izboriti za obranu da mu je zadnje u zivotu. Ispred njega igra klinac kojeg su vratili s posudbe i starac <3 kojeg su vratili iz penzije.
    Tim igracima nije mjesto u Dinamu.
    KTC takoder ne bude jos dugo mogao,Ristovski takoder je sve stariji...
    Trentuno imamo Perkovića koji je u dobroj formi.
    I uz njega Živca, Ogija i za godinu dvije moguće Nou
    To su 4 decka u rasponu.od 17 -24 godine.
    Fali nam kritično jedan pravi stoper i desni bek.
    Previse se Fokusiramo na vezu i napad.
  • Dautbegović1
    92
    Moto našeg prijelaznog roka- sporo ili nikako dovodimo,a skupo plaćamo
    - jeftino i brzo prodajemo
  • Nolifer
    6.7k
    To je tak kad nema SD onda i miševi kolo vode...
  • Boycie
    468
    Ljubo mozda nema prvi dodir, al zato nema ni drugi. Simpatican je, pogotovo Drmicu i njegovom peseku. Ne mogu ni sobu vise dijelit. Sretno Ljubo, za 3 i pol mikice se dofura puno bolji igrac...
  • Juznjak
    3k
    Za mene je to raskid ugovoraYasutoWakizaka

    Jesi li svjestan koliko bi nas to koštalo? Očito nisi, jer da si imalo svjestan ne bi pisao takve gluposti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.