• Kepec
    4.8k
    O Brekalu se protežu stranice i stranice jer ljudima jednostavno nije jasno zašto i kako.
    Svima je jasno da je profesionalac, nogometaš, igra za lovu, to mu je posao itd. I očito u glavi ima neki drugačiji spoj koji mu govori da je Dinamovac, dečko iz Zagreba, a u isto vrijeme može trčati po terenu dok "njegovi" navijači u pjesmama gaze, tuku i mrze taj isti Dinamo i Zagreb.
    Tebi ili meni to nikako, ali nikako ne ide zajedno dok eto njemu je u redu i normalno.
    Znam da bi jedan dio foruma otvorio zasebnu temu o njemu i pisao, a drugom djelu idemo na živce koliko smo u stanju pisati o njemu, ali još koji dan i već ćemo pisati o 2 000 ili 10 000 ljudi na Maksimiru, nonšalanciji Petka, eksplozivnom Kaneku i nadam se pobjedi protiv Gorice.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Najbolji model, napuniš stadion većinom svojim ljudima, a minimaliziraš broj ovih jazavaca, dida i svekrvi.
  • Krizy
    36.3k
    Mišković kaže da za suce ima tek jednu zamjerku: ‘Produžetak je trebao trajati 20 minuta’ :lol:
  • Muka
    344


    Bravo. Zastrašujuć je podatak kako nitko ne dovodi u pitanje te evidentne sudačke propuste. Sudačka nadoknada od 11+ minuta. Ruka koja prije da nije nego je. I još sitnih ali ne beznačajnih pogrešaka u korist tovarije. Je li uopce bila analiza suđenja?
  • NitkoBitan
    12.3k
    Je. Jos nisam vidio navijace Osijeka da kukaju kako se diskriminiraju neclanovi navijaci Osijeka. Ja nisam clan i ne znam niti jednog clana, a navijam za Osijek kme kme.
  • Nogo
    1.3k

    To baš i ja kažem, a novine cijeli dan puna usta Brekala, Bare, nas... samo je bio jedan post o Mišku i Rijeci kako treniraju u 2h ujutro.
  • Krizy
    36.3k
    Bara odbio komentirati Dinamov osvrt na temu Brekalo.
    Dovoljno.
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Bara odbio komentirati Dinamov osvrt na temu Brekalo.
    Dovoljno.
    Krizy

    Bome krizy kolega sve je jasno, izašlo je na novoj upravo i mogu samo reci upravo srami se. A i tebi josipe od srca želim da ne osvojiš titulu s tim tovarima koji su te pljuvali bez obzira na ove naše lažove koji su te izvarali
  • Ivdzo11
    3k
    Ide Diallo u 1/8 finale Africkog kupa... Nema Livaje, Sahitija, Sigur za Osijek
  • wolfgang14
    1.1k
    Obala bjelokosti je prošla dalje, Hajduk neće imati ni Dialla na raspolaganju protiv Osijeka. Baš me zanima kaj bu Karoglan smislio za bekove. Pretpostavljam mladi Hrgović lijevi bek a uremovića na desnog beka. To nam ide u prilog
  • Juznjak
    3k

    Prije će igrat s Moufijem i Mikanovićem. Diallo legenda je odigrao na AFCON-u koliko i ja, ali ide do kraja :rofl:
    Edit: ne znam jedino je li se spominjala neka ozljeda Moufija. Uglavnom, zeznuta je situacija za njih i iskreno me jedino strah hoće li Brekalo radit probleme Osijeku.
  • wolfgang14
    1.1k
    Prije će igrat s MoufijemJuznjak

    a jel Moufi na raspolaganju? Bilo je priče da je i on upitan, ako će bit u rosteru onda vjerojatno on da
  • Dudu 9
    151
    [reply="wolfgang14;366192"
    U UPU podcastu su večeras rekli da Moufi nije dostupan protiv Osijeka.
  • Teofil Kateran
    872
    Kako bi naša pobjeda protiv Gorice i pobjeda Osijeka sve okrenuli samo tako…
  • Ludovic IX
    5.5k
    pa sve sw zna. Rečeno je brekalu poslije lokomotive da pričeka 1 dan. Evo kak je pricekao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.