• nemapredaje
    2k


    I u pitanju Kranjčara, a tek sad Brekala opravdanja nema. Krivi su u klubu, dapače, al to ne opravdava Brekala i ne skida krivnju s njega. Mogu te jebat koliko hoće i Dinamo i menadžeri i obitelj i ne znam više tko.

    U HAJDUK SE NE IDE !!!
  • Droljo
    5k
    Niko pička se još ni ne sjeća 40 000 eura da je primio na ruke od mamića. Jadan, tad je stan za to mogao kupiti.. borac protiv mamića my ass! Pola europe ga je htjelo a imao je klauzulu za 2.5 mil (čini mi se) da može ići s tim da je imao on 50% od toga i čega se odreakao pa je prešao dole za 1.25 mil od štimca. Fuj smeće
  • jedan u nizu
    6.1k
    Pa stoga nevidim ni razlog vrijeđanja i da mu zelis zlo, stari nisi za nas (igracki, karakterbo, takticki, trkackiAli

    ja u nijednom slovu nisam napisao da mu zelim zlo.
    Ja sam se samo osvrnuo na natpis purger iz dubrave. Sto po meni ima nekakvu drugu konotaciju kada to napises. Takoder rekao sam da on je roden tu, ali da je porijeklom iz dervente. I siguran sam kad bi mu pitao ostatak familije da li se smatraju purgerima, hrvatima ili bosancima, da bi se izjavili da su hrvati iz posavine ili dervencani.
    Uostalom i napisao sam da nisam siguran kakvu nogometnu pripadnost ima njegova obitelj, i da mozda grijesim.
    Eto ocito grijesim, izgleda da jesu dinamovci (iako nuzno dervencanin ne znaci dinamovac, znam ih solidan broj i nebi rekao ni blizu da ih je 99% dinamovaca)

    previse offtopic, zao mi je.

    Uostalom, rekao sam da on meni nije neko pojacanje, nikad ni zvucao kao takvo, i bolje da nismo potrosili 1mil eura na igraca koji ce tu biti samo godinu dana i kojem je to iskljucivo odskocna daska a ne ljubav ili dug prema dinamu.
    On ima svoje razloge ako ne zeli u dinamo i to je sasvim legit. Da li je to razlog povijesti sa glavom, ili nesto drugo, to je njegova stvar.
    Isto tako mi se ne svida sto je zavrsio u Hajduku, jer bez obzira sto je tu uprava poprilicno idiotno postupila, ne znaci da ces za dan i pol zavrsiti u najvecem rivalu. Pogotovo kada je nateuzanje s njim i dinamom trajalo tjednima, a tamo se dogovori sve za dan i pol.
    S obzirom koliko se navodno i Fiorentina tu natezala i odugovlacilo sve, ne bih iskljucio opciju da su u pregovorima sa Hajdukom bili jednako dugo kao i sa Dinamom, i da je to bila uvijek 'opcija B'.
    Meni je poprilicno pao u ocima, makar nisam nikad imao preveliko misljenje o njemu kao igracu, ali sada mi ovakvim postupkom ima pad u ocima. Svejedno mu ne zelim zlo, pozivanje na mrznju ne odobravam. Cak zelim da uspije u ozivljavanju karijere, ali ne zelim da to bude u Hajduku iz ocitih razloga.
    p.s. cak mi se i oni njegovi osmijesi i poziranje na poljudu jucer cine kiseli i ne iskreno sa malo glumatanja. Vjerujem da shvaca da nije napravio bas popularan potez i da mu je to sve dvosjekli mac
  • Paggini
    6.9k
    Ajmo prestati s ovim narativima da je njega sjebao DINAMO.

    Nit je glava Dinamo, nit je perasica, tako da ne vidim kako ga je DINAMO sjebao, ako ga je uopce i sjebao

    A pehar u kranjci nece dizati
  • Mr Anderson
    5.4k
    Izdajnik i govno je, ne postoji opravdanje da ode dolje i nebi se uopće trebali više njim baviti. Ima bitnijih stvari za nas.
  • sport
    2.3k
    Niko Kranjčar nije otišao u Hajduk jer je bio borac protiv Mamića već je otišao jer nije pristao na smanjenje ugovora.Inaće dok je lova uredno kapala Mamić je bio OK
  • Dudu9
    443
    to da se Brekalo nudio Dinamu ispada da je dolazio da igra besplatno a zapravo bi Dinamo platio 800k eura za 6mj posudbe, da je željan igranja u Dinamu tražio bi manju plaću mislim da nebi bilo problema onda oko dogovora
  • NORTE
    9.3k
    17.2. je Rudeš-Hajduk pa svatko može doć na zapad i uputit lijepe riječi izdajniku Judi Kmekalu.
  • Georg Koch
    3.5k
    Al ste stvarno pretjerali sa pickom Brekalom vise :vomit:
    Ja ga ne bi spominjao do Osijeka, kad se nadam losoj predstavi doticnog klauna, sa porazom u dzepu :starstruck:
  • sport
    2.3k
    Iskreno meni nije ni malo žao što nije došao,meni je više žao što Pjaca nije kod nas.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Evo gol . hr artiljerija pali masinu i stavlja clanak "Ovo se nije vidjelo u prijenosu, armada baca baklje pod tribinu pune djece".
    "Nekoliko baklji palo je pod zapadnu tribinu punu djece, no srećom, nikoga nisu ozlijedile."

    Nit je baklja bila toliko blizu tribine nit je pogodila ikog. Nijedan clanak ni video gdje u jednom trenutku nesto pogadja Smolcica(mislim) kod auta i gdje se on hvata za glavu i gdje mu lik sugerira rukama da krepa, i onaj mali gdje pokazuje srednjak u kameru.
  • Jurki
    8.7k
    https://www.instagram.com/stories/ljuboooo1904/3290854099631780763?igsh=MzRlODBiNWFlZA==

    Ivan Ljubic podjelio story sa UPU di je pogodil strijelca na utakmici jogurt-Rijeka.

    Bravo Ljubo :strong:
  • nwankwo646
    342
    I tako, 24h nakon utakmice ne vidjeh na portalima nijedan članak o VARu, detaljnoj analizi ruke, jeli sudac treba gledat ili ne, drugom žutom za Kalika itd...
  • NORTE
    9.3k
    Al ste stvarno pretjerali sa pickom Brekalom vise :vomit:Georg Koch
    O nismo.
    Ne treba detaljnije ni objašnjavat to.

    Možemo o svemu pričati, ali i ovo se direktno tiče našeg kluba i ne znam zašto na silu izbjegavat komentirati pozadinu šupačke izdaje, ionako su sve druge teme dosta mučne, od trenera do uprave.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Osijek organizirao prodaju ulaznica za utakmicu sa Hajdukom po istom sistemu kao i mi - clan (clanovi godinjaci isto) moze uzet kartu za 4 osobe koje nisu clanovi. Uveli smo revoluciju :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.