• Nogo
    1.3k
    Pogledajte šta Fiorentina misli o Brekalu i ovima dole.
    Lijepo su se oprostili haha.
    Mislim da će mu brzo osmijeh pasti s lica!
  • Mali Zeus
    10.2k
    Pogledajte šta Fiorentina misli o Brekalu i ovima dole.Nogo

    Što?
  • Paggini
    8.2k


    Ahahahah jel mu krovinović riješio intervju? Ili uremović?
  • Blueshadow86
    1k
    Nisam slova napisao vezano za J.B. al kad sam vidio sliku (za video nemam želučane kiseline) njega u tovarskom dresu, onda mu se ovim putem i ja naj**** majke! Pošteno!
  • Captain America
    14.5k
    Nadam se da će start Rilea na latentnom homiću završit na Instagram stranici brexitoftheweek.
  • jedan u nizu
    6.4k
    Eto, toliko o velikom purgeru iz Dubrave.Keyser Soze

    Brekalo nije nikakav purger. Rodom je iz Dervente ako se ne varam. On je roden u Zagrebu, ali roditelji su mu cista Derventa.
    Ne omalovazavam to ni malo, i sam sam rodom iz BiH. Ali hocu reci da nije nuzno odgajan da se voli dinamo.
    Nisam ni siguran za koga mu je stari (Šargija) navijao prije, ali prije bih rekao da nema nekakvu pripadnost nekom klubu.
    Al mozda i grijesim
  • Bruh
    901
    urlam na ovu rečenicu hahahahah
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.6k
    on je odabrao svoj put, žalosno ali tako je. Nemam što više nadodati na tu temu i ne vidim smisao, nek im ne bude pojačanje.
    Na nama je da zbijemo naše redove, više me brine "pičkaranje" Petka s nekim sa tribine nakon Istre. Nek pobjede goricu radi nas a ne jakira i uprave
  • Mali Zeus
    10.2k
    Nije li mu u kvartu bio pripreman doček?
    Nek onda sljedeći put objasni to tam kak je uvijek imao respekt prema velikom Hajduku.
  • sport
    2.4k
    Nije on kriv sto nije zavrsio u dinamu, ali je kriv sto je zavrsio u hajduku, izdajnik
  • Mlađi referent
    11k
    Opravdat potez Kranjčara i Brekala kao nekakvu borbu neshvaćenih genijalaca protiv našmrkanog te Perasice i Barišića mi je na razini, pridružio sam se ISIS-u da ratujem protiv Al Kaide.
  • Ludovic IX
    5.8k
    ja bi ipak rekao podjeljena krivnja.. nisu oni njemu rekli da ga neće.. samo da pričeka 1 dan. mogao je pregrist govno i pričekat
  • Mali Zeus
    10.2k
    a nije mogao, kužiš, bio je na aerodromu već.
  • Nogo
    1.3k

    Samo su mu napisalo good luck, Josip.
    Ni gdje ide, ni što hahaha, komedija!
  • Blueshadow86
    1k
    Lista od 10 najomraženijih i najantipatičnijih igrača u 1.HNL 2023./2024. godini:
    1. Livaja
    2. Kalinić
    3. Sahiti
    4. Kalik
    5. Sigur
    6. Uremović
    7. Maloča
    8. Šarlija
    9. Žaper
    10. Krovinović

    Slučajno?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.