• Kepec
    5.1k
    O Brekalu se protežu stranice i stranice jer ljudima jednostavno nije jasno zašto i kako.
    Svima je jasno da je profesionalac, nogometaš, igra za lovu, to mu je posao itd. I očito u glavi ima neki drugačiji spoj koji mu govori da je Dinamovac, dečko iz Zagreba, a u isto vrijeme može trčati po terenu dok "njegovi" navijači u pjesmama gaze, tuku i mrze taj isti Dinamo i Zagreb.
    Tebi ili meni to nikako, ali nikako ne ide zajedno dok eto njemu je u redu i normalno.
    Znam da bi jedan dio foruma otvorio zasebnu temu o njemu i pisao, a drugom djelu idemo na živce koliko smo u stanju pisati o njemu, ali još koji dan i već ćemo pisati o 2 000 ili 10 000 ljudi na Maksimiru, nonšalanciji Petka, eksplozivnom Kaneku i nadam se pobjedi protiv Gorice.
  • Keyser Soze
    8.4k
    Najbolji model, napuniš stadion većinom svojim ljudima, a minimaliziraš broj ovih jazavaca, dida i svekrvi.
  • Krizy
    38.2k
    Mišković kaže da za suce ima tek jednu zamjerku: ‘Produžetak je trebao trajati 20 minuta’ :lol:
  • Muka
    346


    Bravo. Zastrašujuć je podatak kako nitko ne dovodi u pitanje te evidentne sudačke propuste. Sudačka nadoknada od 11+ minuta. Ruka koja prije da nije nego je. I još sitnih ali ne beznačajnih pogrešaka u korist tovarije. Je li uopce bila analiza suđenja?
  • NitkoBitan
    13.1k
    Je. Jos nisam vidio navijace Osijeka da kukaju kako se diskriminiraju neclanovi navijaci Osijeka. Ja nisam clan i ne znam niti jednog clana, a navijam za Osijek kme kme.
  • Nogo
    1.4k

    To baš i ja kažem, a novine cijeli dan puna usta Brekala, Bare, nas... samo je bio jedan post o Mišku i Rijeci kako treniraju u 2h ujutro.
  • Krizy
    38.2k
    Bara odbio komentirati Dinamov osvrt na temu Brekalo.
    Dovoljno.
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    Bara odbio komentirati Dinamov osvrt na temu Brekalo.
    Dovoljno.
    Krizy

    Bome krizy kolega sve je jasno, izašlo je na novoj upravo i mogu samo reci upravo srami se. A i tebi josipe od srca želim da ne osvojiš titulu s tim tovarima koji su te pljuvali bez obzira na ove naše lažove koji su te izvarali
  • Ivdzo11
    3.2k
    Ide Diallo u 1/8 finale Africkog kupa... Nema Livaje, Sahitija, Sigur za Osijek
  • wolfgang14
    1.1k
    Obala bjelokosti je prošla dalje, Hajduk neće imati ni Dialla na raspolaganju protiv Osijeka. Baš me zanima kaj bu Karoglan smislio za bekove. Pretpostavljam mladi Hrgović lijevi bek a uremovića na desnog beka. To nam ide u prilog
  • Juznjak
    3.2k

    Prije će igrat s Moufijem i Mikanovićem. Diallo legenda je odigrao na AFCON-u koliko i ja, ali ide do kraja :rofl:
    Edit: ne znam jedino je li se spominjala neka ozljeda Moufija. Uglavnom, zeznuta je situacija za njih i iskreno me jedino strah hoće li Brekalo radit probleme Osijeku.
  • wolfgang14
    1.1k
    Prije će igrat s MoufijemJuznjak

    a jel Moufi na raspolaganju? Bilo je priče da je i on upitan, ako će bit u rosteru onda vjerojatno on da
  • Dudu 9
    218
    [reply="wolfgang14;366192"
    U UPU podcastu su večeras rekli da Moufi nije dostupan protiv Osijeka.
  • Teofil Kateran
    944
    Kako bi naša pobjeda protiv Gorice i pobjeda Osijeka sve okrenuli samo tako…
  • Ludovic IX
    5.9k
    pa sve sw zna. Rečeno je brekalu poslije lokomotive da pričeka 1 dan. Evo kak je pricekao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.