• Neki tip
    19.1k
    Meni se čini da nam bod tamo uopće nije loš.. koliko god apsurdno zvučalo, možda čak i bolje nego pobjeda. Ako budu na 2, a Shaktar nakon Man C ostane na 5, onda u zadnjem kolu Atalanta ima motiv za pokušati pobijediti.. ako uspiju, mi bi s tim bodom bili 2., oni možda 3. Ako uzmu bod, nama bod sa Cityjem dosta za 2.
    Mislim, naravno da bih volio pobjedu i da se na remi, pogotovo s Atalantom, ne može igrati, ali ako se dogodi.. nije to loše uopće.

    Naravno da će biti jako teško, da će biti silno motivirani i da su odlična momčad, ali morat će jako napasti i otvoriti se.. ako nešto Dinamu paše, to je onda to.
  • Ero
    930
    to sam i ja čak razmišljao, al jebiga opet ne mislim ako dobijemo Atalanta da će se oni protiv Sahtara zajebavati zadnju.
  • Neki tip
    19.1k
    ma istina.. nitko se nikad u LP ne zafrkava baš, ako ništa drugo ono zbog love/premija. Možda ovi najveći pošalju par "slabijih" igrača kad osiguraju prolaz, ali klubovima poput Atalante LP znači isto što i nama - igrat će oni do kraja.
  • Majki2111
    2.6k
    Kaže Božo Sušec sad na Areni 4 da će se Atalanta-Dinamo igrat u Bergamu na Gewiss stadionu???
  • deda
    27.7k
    Odkuda mu to
  • Blaz
    350
    Ma pijanac lupa gluposti
  • BluePhone67
    3.2k
    Ma pijanac lupa glupostiBlaz

    :rofl:
  • Hipo
    406
    Kaže Božo Sušec sad na Areni 4 da će se Atalanta-Dinamo igrat u Bergamu na Gewiss stadionu???Majki-Papi2111

    Igramo u Milanu na San Siru!
    Invazija još veća nego 2000.

    Atalanta je prijavila tekme tamo, uefa kaže milano , pa ne mogu 2 tjedna prije lige prvaka promijenit grad igranja, nije to ukrajinska kriza.
  • Infinity
    15.2k
    Evo i ovaj sad kaze da igramo na Kantridi s Rijekom :lol:
  • Nino Bule
    11.3k
    Atalanta kiksala
  • Eduardo
    17.3k
    City dobio porciju od Liverpoola
  • Infinity
    15.2k
    Shakhtar dobio Dynama 1-0 kuci
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ova utakmica protiv Rijeke očito Dinamo pokazao da kad hoće igrat HNL na nivou LP šta se desi...
  • Neki tip
    19.1k
    Maštam o prepunom Maksimiru.. 18. prosinca protiv Rijeke.

    Dobili Atalantu u gostima, uzeli protiv Cityja koliko je trebalo i navijači su odlučili po velikoj hladnoći doći i podržati, zahvaliti na svemu..

    Ovaj Dinamo, ova momčad to zaslužuje više nego ijedna prije. Kakav povratak nakon onog šoka.. baš ekipa sa srcem i mudima.
  • gh0c
    256
    U tim tvojim maštarijama realnije je da drmnemo Atalantu i Cityja nego da nakon toga stadion protiv Rijeke bude iole značajnije popunjen... :worry:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.