• The Undertaker
    4.1k
    Meni se za Milano javljaju i neki za koje pouzdano znam da Maksimira ove godine vidjeli nisu. Neki su i navijači Hajduka!? Valjda im žene hoće u Milano. Da smo dobili Šahtara, išlo bi "pola" Zagreba. Ovako će hype malo popustiti. A i radni je dan.
  • reziser
    6.4k
    Mislim da će biti invazija na Milano...i ja koga god čujem..ide...
  • The Undertaker
    4.1k
    Dinamov igrač A reprezentativac Španjolske. Stvarno čudo. Bravo Olmo.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    pošto je južna tribina jel znas možda koji je to točno sektor jel onaj skroz gore gornji ili onaj drugi na kojem u ovom slucaju budu smjesteni navijaci A.C Milana(Curva Sud Milano) ?
  • marcio amoroso
    32.5k

    Ja osobno ne znam ali potraži po temi, negdje je netko odgovorio na to pitanje.
  • Infinity
    15.3k
    Da smo dobili Shakhtara mislim da bi tamo bilo 7-8.000 navijaca Dinama. Ovako ce vjerojatno biti manje, al svakako ce biti invazija. Prvo sto do tad ima tri tjedna, ljude ce malo pustiti ovaj remi, nabrijat cemo se i bit ce haos.

    Isto tako znam ljude koji ne prate nogomet a da im se ide. Kao sto netko rece, znam navijace Hajduka koji hoce ici.
  • Mara Wolfl
    9
    Vjerojatno cemo biti smjesteni na anello blu skroz gore.
  • ZGV
    3.1k
    To mi nikad nije bilo jasno, koji će kurac netko tko navija ili samo simpatizira Hajduk na gostovanju s Dinamom?
    Nike ovo put u Bg 1989, da te fura nekaj drugo. Baš bi volio takve pametnjakoviće pitat koji im je kurac u glavi. Turistički uvijek možeš otići, nije Milano daleko. I onda kad ga netko tamo skuži i izbije pitat će se kako to kako to kako to...
  • marcio amoroso
    32.5k

    Čista glupost, ja na njihovo gostovanje nebi otišao da mi daju ne znam sto.
    I onda će ispasti da se naši navijači potukli međusobno kad se razbije neki tovar.
  • Infinity
    15.3k
    Ja ih poznajem dosta koji idu na domace utakmice Dinama. Kod nas je mal grad, svatko svakog zna, rijetko da mozes naci drustvo u kojem svi navijaju za Dinamo ili za Hajduk. Obicno se dogodi da idu 3-4 dinamovca na utakmicu i ode s njima neki tovar. Al nece njega nitko izbiti, jer ga nitko ne zna, a nece ga ni njegovi tuci, ne vode ga zbog toga, vode ga jer im je prijatelj, sveukupna zabava, provod i sve sto ide uz to.

    Poznajem neke koji idu na gostovanja, al to je uglavnom ekipa iz dijaspore, ne znam nikog tu iz grada da je otisao u Manchester, Belgiju, Finsku itd. Znam jednog dijasporca koji nije neki ljubitelj nogometa, ali je eto navijac Hajduka, mada ne zna ni koje je boje Hajduk. Igrom slucaja je cini mi se bio u Belgiji poslom, ekipa s posla isla na utakmicu, otisao on s njima, svidjelo mu se i od tad ide na europska gostovanja Dinama. Ne ide zbog nogometa, Dinama, nego zbog ukupnog dojma, to mu se svidja. Sam kaze da bi isao na Hajduk da Hajduk igra i onda se sprda s tovarima u drustvu da trebaju kao i on mijenjati klub.
  • Pop corn
    5.1k
    Ovo sve s ulaznicama s Atalantom mi, obzirom da nije ni bio sastanak Dinamove delegacije u Italiji s njihovom, kao cista fora u kojoj se sve zastrasi, a onda kao deux ex machina dolazi Antolic ili netko drugi i omogucuje navijacima povoljne karte i sreduje problem kojeg nije ni bilo.
    Zovite me ludim, govorite da su to neke teorije zavjere, al meni ovo zgleda kao skolski "Bandicev poučak"
  • reziser
    6.4k
    Još nema ništa službeno o cijenama ulaznica niti o broju ulaznica...Svi znamo da je ogromni interes za odlazak u Milano
    q3lrpj2q32ps1hwu.jpg
  • Cosey
    435
    Interesantno, po kladionicama i Atalanti daju veće šanse za prolazak (3.mjesto) nego nama.
  • Infinity
    15.3k
    Davali su i u prvom kolu
  • Cosey
    435
    Bit će to jako teška tekma. Motiv da nam uzvrate za težak poraz i motiv za prolaz dalje.

    Jedino kaj nam ide na ruku je kaj oni subotu prije igraju doma s Juventusom, a subotu poslije gostuju u Brescii.

    Nadam se da nećemo ispustiti barem to treće mjesto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.