• Bosna86
    11.6k
    Vise ce ljudi u Milanu biti nego tad na Maksimiru
  • Neki tip
    19.4k
    Ma sve jasno nažalost..
  • reziser
    6.4k
    Maštam o prepunom Maksimiru.. 18. prosinca protiv RijekeNeki tip sa Zapada

    zbilja imaš bujnu maštu, he he
    ja ću biti jako zadovoljan ako sad na tovarima bude 10000...
    a dinamo..dečki...zbilja zaslužuju punije tribine....
    ovo danas je bio rapsodija...
    to je tako kad se igra punom snagom u HNLU...

    a Milano...bit će navala, ali bojim se i kazne nakon te utakmice...nekaj bu pošlo po krivu...
    protiv MC...nisu nepobjedivi..kaj se vidi
    i tu se možemo nadati pozitivnom rezultatu!
  • reziser
    6.4k
    Ne znam kak vi
    al jedva čekam gostovanje u Milanu
    tamo očekujem čudo....
    igrači su spremni na to...
  • bbb medimurje
    2.9k
    Prvo treba dizati atmosferu za tovare
  • Eduardo
    17.6k
    Zbog rasističkih uvreda utakmica Shakhtara i Dynama bila je prekinuta na neko vrijeme.

  • Keyser Soze
    8.2k
    Zna netko kad bi otprilike trebali pustit karte za Milano?
  • Bosna86
    11.6k
    Sutra i prekosutra je GNK delegacija u Bergamo i vjerovatno ce se vec u cetvrtak znati detalji
  • Keyser Soze
    8.2k
    Je li istina da ukoliko Atalanta ne otvori treci prsten San Sira, Dinamo ce dobiti 5% kapaciteta od karata koje su pustene u prodaju sto bi trebalo biti samo 2500 karata?
  • Neki tip
    19.4k
    mislim da je pravilo da se daje najmanje 5% kapaciteta stadiona, a ne broja karata koje se puštaju u prodaju.. koliko će oni prodavati karata je njihova stvar, ali Dinamu ide 5% stadiona.
  • marcio amoroso
    32.5k
    5% je oko 4 tisuće. Negdje sam naletio na članak di piše da je tovara bilo oko 5 tisuća kad su igrali sa interom. Vjerojatno su im dali neki dodatni blok.
    Ja koliko se sjećam da je naše najbrojnije europsko gostovanje bilo u Stuttgartu. Bio sam tamo i oko trećina stadiona je bilo našeg. Preko 10 tisuća. Čak se sjećam članka iz njemačkih novina di spominju da nijedan klub nije doveo toliko navijaca u Stuttgart :strong:
  • ZGV
    3.1k
    Frankfurt je u ožujku na San Siru bio sa 15000+ ljudi
  • runtothehills
    382
    zasto kazne nakon utakmice?
  • Bosna86
    11.6k
    3kvatq7nhz8a9f8w.png
    Jake snage GNK u Milanu... sa ovakvim pregovaracima hiljadu ulaznica je uspjeh :grin:
  • SAS1987
    13.5k
    tko je ova?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.