• Bosna86
    11.6k
    Neka iz GNK, navodno cura od Antolica
  • Infinity
    15.3k
    Iva Cigrovskij, casnica za osobe s invaliditetom.

    Nemojte se loziti na doticnu, vidio sam ju uzivo nenasminkanu i nenaspavanu, znam sta pricam :lol: :lol:
  • xavier
    11.1k
    vidio sam ju uzivo nenasminkanu i nenaspavanuInfinity

    Hmmm :chin:
  • Bosna86
    11.6k
    Sad je puno jasnije zasto GNK nije podrzao infinitiev predictor
  • SAS1987
    13.5k
    Iva Cigrovskij, casnica za osobe s invaliditetom.Infinity

    Zbog ove trebe klub želi 1500 mjesta za invalide na novom stadionu?

    Nemojte se loziti na doticnu, vidio sam ju uzivo nenasminkanu i nenaspavanu, znam sta pricam :lol: :lol:Infinity

    Nemoj tako.. Dat će ti Antolić zabranu ulazka.. na stadion :lol:
  • SAS1987
    13.5k
    Sad je puno jasnije zasto GNK nije podrzao infinitiev predictorBosna86

    Da je isao na Vlatkicu već bi mi izbore imali.
  • Eduardo
    17.6k
    Dobri stari Knjaz :grin:

  • Infinity
    15.3k
    Zbog ove trebe klub želi 1500 mjesta za invalide na novom stadionu?SAS1987

    Ne znam. Prvi glas o tome, mada pretpostavljam da su to nagadjanja, kao i sve oko stadiona.

    Sto se tice tog broja. Ako je tolika zainteresiranost neka ih onda bude toliko. Nek bude 10.000 invalidskih mjesta ako ce doci 10.000 invalida. Validni svakako ne dolaze, nema to kome sta smetati.
  • Eduardo
    17.6k
    1.500? Ludost, osim ako se odnosi i na druge OSI, a ne samo one u kolicima. U svakom slučaju je debelo previše.
  • LovroZG
    1.3k
    To je vjerojatno trebalo bit 150 mjesta. Sad ima 50 mjesta i za europske utakmice to nije dosta.
  • Eduardo
    17.6k
    Sad ima 50 mjestaLovroZG

    U ovo se broji i pratnja? Jer svatko ima pravo na jednu osobu u pratnji, ako se ne varam.
  • LovroZG
    1.3k
    Svatko ima pravo na osobu u pratnji. Mislim da se one ne broje, al nisam siguran.
  • LovroZG
    1.3k
    Ove godine smo u četiri utakmice skupina LP zabili devet golova. U prethodna četiri nastupa u skupinama, dakle u prethodne 24 utakmice, zabili smo sedam golova. :gasp:
  • BBBužanova
    4
    Zna li netko kad ce doc informacije za ulaznice za Milano ?
  • Keyser Soze
    8.2k
    Trebalo bi sutra ili preksutra...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.