• Pop corn
    5k
    Ajmo mi za razliku od ovih u klubu i oko kluba (a pogotovo onih preko granice u "izganstvu") biti gospoda, pa ne imati te šovinističke i niske fore. To Purgerima fakat ne priliči. O njezinim "kvalitetama" se dade napisati 100 kartica teksta s primjerima, ali kaj bumo sad oko šminke ili ne, kako zgleda i sl.

    Mućnite malo glavom, pa sigurno nije ta cura tamo sama, a kamoli glavna.

    Na kraju krajeva ovim im radimo svima reklamu i činimo ih bitnim, a znamo svi da su oni svi obični pijuni nelegalne ekipe u klubu koja je držala ljestve najvećoj pljački u sportu.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Koliko karata moze jedna osoba kupiti? Je li vrijedi ono da koliko osobnih imam da toliko mogu i kupit ili?
  • Papastrumf
    9.5k
    Nitko ovdje ne prorice buducnost. Vidis da se klub jos nije oglasio.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Pa znam da se nisu oglasili, ali na forumu sigurno postoje ljudi koji su na ticket pointu kupovali karte za više osoba i znaju kako to ide.
  • deda
    27.7k
    Mogao si kupit karte za koliko si htio osoba za Manchester i Šahtarr
  • Papastrumf
    9.5k
    Inace se moze kupovati vise ulaznica, ali to ne znaci da ce se moc i za Milano.
    Ako su pametni, vlasnici godisnjih ulaznica bi trebali imati pravo prvenstva kod kupovine s obzirom na potraznju.
  • deda
    27.7k
    To bi bilo jedino razumno rješenje. Kad godišnjaci kupe koliko žele, onda ostali.
  • Papastrumf
    9.5k
    Kak mislis kad kupe koliko zele? Jedan pretplatnik=jedna karta :wink:
  • deda
    27.7k
    Tak sam i mislil :wink:
  • BBBužanova
    4
    Kapacitet stadiona je 80 tisuca mjesta, a popunjenost Atalantinih utakmica u LP cca 30 tisuca. Ono sto nama treba je 2. prsten (7000-8000) i 3. prsten (5000) koji Atalanta ne pusta inace u prodaju za domace navijace. Eh sad koliko je GNK delegacija sposobna...
  • Papastrumf
    9.5k
    Mislis da ce bit dosta 13.000?
  • deda
    27.7k
    :lol:
  • BBBužanova
    4
    Mislim da bi se bez problema popunio 2. prsten, a sad oce li GNK prvo pupunjavat 2. pa 3. prsten ili obrnuto to ne znam.. oko brojke ne bih raspravljao ali je glupo da bilo tko izvisi a stadion je poluprazan
  • Bosna86
    11.6k
    A kuzis, sportske su rekle da dolazi pola ZG...
  • agramZ
    2.3k
    majstore frankfurt je bio sa 13-15000 ljudi na san siru. otkud ti uopce to da bi mi ikako mogli skupiti 13000 ljudi?! isto ko oni ljudi koji hoce stadion od 40000 a mi jos uvijek nismo uspjeli rasprodati maksimir.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.