• Bruh
    901
    smeće malo se godinama dodvoravalo dinamovim navijačima svojim storyima i intervjuima do kojih ne bi ni došlo da nije bilo interesa dinamovog puka... zato i želim da propadne klošar kojemu je samo lova bitna čuj ode u hajduk a ima ponudu olympijakosa. Da ga bar Mario Marina sustigne...
  • mlinchica
    1.2k
    Bravo, muškarcu, Ćestitam na komentaru.
    Još si mislim pa zakaj je tak sve loše krenulo, a uopće mi nije palo na pamet da je to zato kaj je žena.
    Za put ka oporavku prvi korak mora bit smaknuti ženu i postaviti muškarca.
    Over and out! :victory:
  • Toni90d
    111
    Čega ili koga se mi bojimo za prvenstvo? Umjesto da se p*cke u svlačionici skupe i rasprave sve što imaju i daju gas. Jer ni jedna momčad od ove dvije nije bolja od nas!

    A ako igrači buše S.J. onda nek mu se da jebena odšteta i dovede netko, da igrači odigraju najbolje što mogu.
  • Jurki
    9.2k
    in Sopara we trustJurki

    Just i told you.
  • Jaro
    5.9k
    Sterat trenera odmah, prvenstvo se nudi stalno, a on stalno kiksa...
  • Teofil Kateran
    908
    Bit će dug i težak put do kraja prvenstva, ali mislim da nam je svima (unatoč Jakiru i našoj igri) svakako puno lakše kad je opet sve na nama i sve ovisi o nama.
  • jedan u nizu
    6.5k
    ne zato jer je zena , nego zato jer žene nemaju liderske kvaliteteSixthway

    da, totalno je drugacije kad ovako formuliras :roll:
  • Jaro
    5.9k
    otvaram kokice i cekam daljnju argumentaciju. Bogme te krenulo...
  • cron1ck
    1.6k
    jel poznat datum naše zaostale utakmice protiv Varaždina?
  • Forenzicar
    13
    jel poznat datum naše zaostale utakmice protiv Varaždina?cron1ck

    Mislim da će se odrediti datum kad ispadnemo iz europe
  • sanjinlego
    2k
    04.02. - nedjelja, svi na stadion!!! :strong:

    Izvinjavam se.
  • über alles
    1.5k
    To ti je za dva mjeseca
  • Dubbbrava
    188
    Pridružujem se pozivu na stadion, ako nas se u nedjelju nakon kiksa ovih dolje i to na lijepi dan ne može skupit 5k nek sve ide u kurac
  • Boycie
    511
    Glava na sve moguce nacine koje jos ima, pokusava minirati i stvoriti sliku da bez njega nema jakog Dinama.
    Najveci talog bio i ostao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.