• CastAway1986
    884
    napisao sam to gore jer je to izjavio trener Cardiffa kao u smislu da ako se premierligaš zanima za Kenta ostali nemaju nikakve šanse da ga dovedu
  • Patrik11
    120
    ispricavam se na ponavljanju poruke sheffield united treba igrace po lijevoj strani imaju diaza na posudbi iz viljareala i neke mlade zelene tako da bi se vrlo lako mogli odluciti za kenta
  • Eduardo
    17.8k
    vruca glava jbg na isti nacin kako livaja nije uspio nigdje osim u hajduku a ima svePatrik11

    Možda sve potrebno za HNL. U europskim i svjetskim okvirima to je 3-4 klasa napadača. Čovjek do dolaska u Hajduk ima jednu sezonu u karijeri u kojoj je zabio +10 golova.
  • Juznjak
    3.2k

    Da je bar nama jedan takav koji ima sve potrebno za HNL, a još uz to ne može nigdje drugo igrat…
  • Haza
    658

    Zastupnik Freya je agencija Marija Mamića. Podaci Transfermarkta. Jel mi zbilja želimo takvog igrača?
  • CastAway1986
    884
    gdje sam ja napisao da nam on treba samo sam napisao da je potpisao za QPR i da je bio želja Igora Bišćana..
  • CastAway1986
    884
    jesi siguran da je on na čelu te agencije ili netko drugi?I Baturina je u toj agenciji, da ga onda potjeramo odmah?i milijun puta spomenuti Grull iz Rapida, Zuber iz Aeka , Mbabu iz Augsburga sve redom dobri igrači..
  • Peškaman
    2.8k
    Prvi put kad su spomenuli Kenta i Dinamo,spomenuli su da je Sheffield u igri skupa s Hullom,Saudijcima.
    Tako da to nije nova vijest.
  • sanjinlego
    2k
    Kent ni na klupi danas.
  • Haza
    658

    On stoji iza te agencije, ali ne smije to prikazati zbog svih silnih sudskih postupaka u RH. Danijel Kuraja, Marko Kravić i Dario Zahora prikriveno vode tu agenciju u njegovo ime. Direktor agencije je Srbin Aleksandar Radosavljević kum Marija Mamića.
    Nisam rekao da trebamo potjerati sve svoje igrače iz te agencije, nego pokušati ih više ne dovoditi preko te agencije.
  • CastAway1986
    884
    iskreno ako postoji mogućnost dovođenja kapitalca poput Grulla ili Zubera baš me briga ko im je agent
  • Izet Hajrović
    1.2k
    stvar je u tome da ako ćemo dovoditi igrače iz te agencije, onda ćemo ih debelo preplatiti. U tome je poanta.
  • Jurki
    9.2k
    U toj agenciji po TM su Baturina, Spikic, Vasilj i Krkalic.
    Baturina je eksponat za prodaju ok.
    Spikic ne znam zbog cega je dobil jaci ugovor.
    Vasilj ajd imal je tesku ozljedu.
    Al cemu drzimo Krkalica na placi, golman 21 godina. Nema ga na mapi.
  • Juznjak
    3.2k

    Čovjek nije odigrao utakmicu od 30.11. A i zadnje dvije utakmice Fenera nije bio u sastavu. Nije nikakvo čudo to niti bi nešto trebali zaključivat zbog toga.
  • Armagedon13
    958
    Nakon svih Frigana,Belja,Brekala i inih fulanja ne očekujem nikoga
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.