• wolfgang14
    1.1k
    nabijem na kurac vecernji. Danas su u 13h napisali da je bivši i da se traži novi trener a sad kao DOZNAJEMO: ipak ostaje trener. Mrš govna
  • Bruh
    901
    znači ostaje i nemamo Brekala skidam kapu upravi napravili su valjda najdebilniji potez u zadnjih 10 sezona
  • Nogo
    1.3k

    Po onome Talijanu smo na stand by.
    Ja se nadam sutra Brekalu!
  • Doktor Kunić
    2.5k
    da je normalna uprava, trebala bi izać van sa obrazloženjima
  • Nogo
    1.3k

    Sutra ujutro očekujem obrazloženje.
  • Crni86
    1.2k
    ma ja evo stvarno vise ne znam… a svi ko p…. sute, ajde frajeri izadite sad pred navijace. Di je tajnica? Ajde da te cujemo, pa jel moguce da sutite ko zalivene p….. vec 4 mjeseca nitko ne izlazi u javnost a klub je u rasulu…a i ti mediji isti di su sad? ti mater simica se ubijalo a jso smo bili kolko tolko zivi, zasto sad ne citamo lesija o svojoj ljubimic vlatki svaki drugi dan da mora naglavacke letit van? ha lesi, zasto? Mislio sam da ti volis i radis u interesu dinama hehe citaj sad ovo i zamisli se skupa sa frendovima novinarima na cijoj ste platnoj listi supci i sta ce vasa djeca mislit o vama kada malo odrastu, puj!
  • Jaro
    5.7k
    pa kaj ce oni obrazlozit? Govna pokvarena, lopovska, nesposobna. Svi do jednog skupa s trenerom i kujicama i kurvama od novinara...
  • ruicosta
    92
    Vec duze se prica da je tajnica bipolarna kučka, a sada se i dokazuje...
  • Laugreano
    1.3k
    Jakir ostaje, a izgubili Brekalo :lol: :cry: :lol: :cry:
  • UberAlles
    7
    Ne kuzim, izades iz Mamiceve guzice i ne znas ko ti glavu nosi?? Kakve su ovo odluke ko da imaju 12 godina i pol godine iskustva u nogometu? Nitko od tih budala u upravi ipak nije pao s marsa, pa dajte jednu stvar pametno napravite za nas klub. Ima li na forumu itko blizak vrhu Dinama, rade li ti ljudi ista il se samo raspravljaju medusobno i uzimaju lovu??
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Sad bi njima dobro došao jedan Šimić, za se pospe pepelom i da na sebe sve uzme. Kaže ja sam kriv. Niko mi nije pomagao. Kakva banda i grupa bezkičmenjaka. Nije mi jasno ako para nema što se toliko bore za te jebene fotelje
  • Ivdzo11
    3k
    No, iako se ništa ne može smatrati sigurnim, nešto prije 21 sat ipak je stigla potvrda da će Jakirović sjediti na klupi u subotu u Puli protiv Istre 1961. Očito su nakon razgovora s klupskim čelnicima dobio još jednu šansu, dakle, ono što smo poslijepodne najavili navečer je potvrđeno.


    Podsjetimo da je tijekom dana zbog neizvjesnosti propao i transfer Josipa Brekala, jer, iz Dinama, navodno, nisu znali hoće li Brekalo biti izbor potencijalnog Jakirovićeva nasljednika, ako dođe do smjene. Pa da završimo s ironijom, bi li ikoga iznenadilo da sad iz kluba ponovno nazovu Brekala i kažu da je trener ostao i da ga želi? Možda i predlože da dođe na posudbu utakmicu po utakmicu, sve dok je Jakirović na klupi...

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/vecernja-potvrda-iz-maksimira-jakirovic-vodi-momcad-u-puli/124598
  • Crni86
    1.2k
    od koga? Od bivesg trenera? Senilnog starca? Ili pak mozda od tajnice koja samo zna plakati? Kakvi su specijalci mozda domara posalju pred novinare da obrazlozi malo situaciju
  • Bruh
    901
    I sad vodeći se logikom uprave valjda ovaj ostaje do kraja sezone ako brekalo dolazi... osim ako se preko noći dogodio neki obrat da je jakirović mourinho i da su nam napadači svi messiji ja ne znam na kaj će ovo ličit kako vrijeme ide dalje. Imao sam nade nakon priprema al ono jučer i ovaj kaos danas su me ubili u pojam tu se ne zna tko pije tko plaća...
  • Ali
    1.9k

    Zakaj bi bio svinja? Pa jel se odrekao svega i dosao na rampu M128 sa ugovorom o posudbi , a jeremija i tajnica su mu rekli... sorry nisi potreban .
    I sad jeremija je super a Jopa svinja ?
    Cudan nacin razmisljanja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.