• Orc123
    5.2k
    frende ja u to ne vjerujem jer da tako razmisljaju i da imaju takav mentalni sklop na razini vrticke djece onda nek zatvore klub! Neki klubovi, zna se koji posluju sa ogromnim minusima na racunu, neki nama veoma blizu, a neki malo dalje a mi sa plusom
    10 godina za redom da nemremo poslovati....tko vjeruje u to? Ili ljudi zele namjerno unistiti dinamo?
  • Maki2
    457
    Puni smo ko brod Bero Jelinicu
  • Captain America
    14k
    Ko je posljednji nek ugasi svjetlo.

    Bilo je lijepo dok je trajalo jer sve ovo izgleda kao da je Dinamo na aparatima za održavanje na životu.
  • Nogo
    1.3k
    Koje gluposti se mogu čuti.
    Brekalo je u Zg-u koliko čujem i ne čeka nikakav let.
    Ovo s papirima ne znam i neću soliti pamet, ali mislim da Jakir s time nema nikakve veze hoće li doći ili ne.
  • austrijanac
    2.7k
    Pa sasvim realna situacija.
    I iskreno bila je i za očekivat.

    Pa na svako dovođenje smo gledali u lipu, ništa čudno da ćemo preko Breksovih leđa isplatit još jednu grešku uprave.

    Nebi se iznenadio da odjednom i prodamo nekog.
  • VesoB
    19
    Ovo sa Jakirom je kao jedna vrsta karme za ono što smo napravili Rijeci ako ćemo biti realni. Ništa neočekivano od Sergeja i njegovih dosadašnjim uspjeha na trenerskoj klupi kad je bio favorit.
  • Sixthway
    275
    Sad sam na radiju TopRadio čuo da je Brekalo pred potpisom I Andy Bara kaže da je sve na dinamu sad , da nije još 100% jer kao dinamo još nije potvrdio sve.
  • emilperska
    3.2k
    Ovo znaci da smo odustali od ove sezone i da slazemo momcad za sljedecu sezonu. Prihvacam i to, samo da S.J. nije trener..
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Za ovaj kadar je 343/ 352 prirodna formacija.Zagi

    Ja ovo već duže prizivam i nije istina da nemamo igrače za to, nego baš suprotno, Rile i Perković su rođeni da igraju isturene stopere i sudjeluju u igri.

    Libera mogu igrati oba francuza a Max može bit zamjena Riletu a Perić Perkoviću, s ovime bi revitalizirali Rileta i dobio bi Perković na vrijednosti , dobili bi na stabilnosti i pomogli Mišiću i imali više varijanti za izaći naprijed.
  • Praskaton
    1.8k
    ne prihvacam to,ocu borbu do posljednje utakmice
  • Miro Vugrinec
    1.6k
    Koje gluposti se mogu čuti.
    Brekalo je u Zg-u koliko čujem i ne čeka nikakav let.
    Ovo s papirima ne znam i neću soliti pamet, ali mislim da Jakir s time nema nikakve veze hoće li doći ili ne.
    Nogo

    Prijatelju krivo čuješ, Brekalo je na treningu fiorentine, trebal je letjeti danas za zg, ali nije još ni poletio i na kraju trenira jer imamo presposobnu upravu...
  • dd29
    241
    Pa šta ste vi mislili da je uprava odjednom postala sposobna preko noći. Čim se počelo pisati kako jakir možda ide, prva pomisao mi je bila da ništa od brekala.
    Uvjeren sam i da jakir ostaje i brekalo dolazi, ne može si ova uprava dozvolit da još jednog trenera isplaćuju, nemaju koga ni dovesti umjesto njega, bit će kao zadnja šansa, bla, bla, dobit će i brekala...
  • BornaPŽ1986
    1k
    za ono što smo napravili RijeciVesoB

    Sto smo tocno napravili? Jesu dobili otkupninu?
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    neznam brate šta bi rekao, onako vruće glave sam ipak onda da se Idiot usmeni da se proba spasit sta se spasit da. Sa njim na klupi nema logike plaćati Brekala, pogotovo ne nakon ovoga šamara od jučer. Ako ćemo se borit za drugo mjesto onda nam Brex i ne treba
  • Dzgšb
    279
    Ako je to u pitanju bolje da proda ide ,jer će nas dokrajčiti sa svojim neznanjem
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.