• Maksim Maksimirski
    4.5k
    Želim Krunu Jurčića na klupi Dinama.
  • Captain America
    13.7k
    Veliki Kevin treba biti kapetan. Diva s brojem 9 koja izlazi kad mu se sprdne s terena ne može biti kapetan i vođa.
  • cibona
    1.4k
    Evo jedno nepopularno misljenje. Trebalo je nevistica jos istrpiti i dati mu kontinuitet utakmica. U tom trenutku je veci problem bila obrana od njega samog. Smatram da svi igraci trebaju imati jednaku sansu, ako se na taj nacin postupilo prema nevisticu, onda su i neki drugi igraci zasluzili otici na klupu, a nisu.
  • badjibadara
    1.7k
    Evo jedno nepopularno misljenje. Trebalo je nevistica jos istrpiti i dati mu kontinuitet utakmica.cibona

    Nije nepopularno. To je cak i trener tvrdio:

    Da, promijenio sam golmana jer Zagorac odlično trenira, podrška je svima u klubu. Kod Nevistića se nakupilo i malo mentalnog umora, a Zagorac je pokazao da se na njega može računati. Nevistić će i dalje biti naš broj 1.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    mislim da je zaboravio reci broj 1 ali na klupi jer covjek od Viktorije nije dobio minute.
    Edit: Rudesa
  • Batigol86
    198
    Petkovica prodat na ljeto (znam da je kikiriki al bolje ista nego nista). Veliko hvala na svemu i zasluge vjecno ostaju al vrijeme je da se mjenja stil igre i da se napokon nadje napadac koji ne pimpla do iznemoglosti i uvijek je van 16 prilikom ubacaja s krila. Bolikurcinu koja ga cesto hvata necu ni spominjat.
  • Medvedgrad
    90
    Trebamo muškarca za predsjednika uprave, a ne ženu.

    Dajte mi primjer, ako ga ima, žene na čelu uspješnog nogometnog kluba.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Problem je sto kurvetina radi za izbjeglicu iz Medugorja, a ne sto je zena.
  • Bosskovitz
    7.4k


    Odjebi taj primitivizam odavdje. Nije nikakav problem u tome kaj je žena, nego u tome kaj je neobrazovana tajnica kriminalca u bijegu koja nema ni znanja, ni iskustva ni vještina obavljati funkciju na koju je postavljena samo zato da bi bez suvišnih pitanja parafirala odluke onih koji su klubom upravljali iz sjene.
  • Captain America
    13.7k
    Dajte mi primjer, ako ga ima, žene na čelu uspješnog nogometnog kluba.Medvedgrad

    Marina Granovskaia.
  • miro
    3.1k
    Mislim da je klub u ovim pregovorima oko Brekala ispravno odigrao, pod uvjetom da smo jednom zauvijek odjebali Andya Baru
  • GZomanid
    572

    Nemre Bara imati obraza u svom poslu, ne vjerujem da smo ga odjebali sam tak. Brzo će se on opet pojaviti kod nas.
  • miro
    3.1k
    ovo kaj sam napisao podrazumijeva da se tu Baru nista ni ne pita, lagano odjeb u skokovima kako god prišao klubu
  • Brusa
    705
    nemoj misliti da te napadam ili nešto tako, samo me zanima kako to misliš ispravno odigrali? Ja znam samo ovo što je na internetu pisalo, dakle dogovarali se sa fiorentinom, dogovarali se sa brekalom, pregovarali, sve kao dogovorili, on treba doći u Zg na potpis i ne dođe jer su oni odustali iz razloga: nema love ili možda dolazi novi trener pa mu se Brekalo neće svidjeti? Meni nije jasno stvarno što je tu odigrano?
  • miro
    3.1k
    Nije se popustilo ni Fiorentini ni Bari na nerazumnim uvjetima.

    Znači čim nisu dobili što su tražili od Dinama bili su spremni iz osvete i spustit cijenu i otić u Hajduk

    I odjednom Dinamo više nije njegov klub?!

    Pun mi je kurac iskreno tih ucjena i drago mi je da smo odigrali kak smo odigrali

    To ne znači da aboliram nesposobnjakoviće od stanja u kojem se klub nalazi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.