• Mihaljević
    8.2k
    Ne treba više produžiti ugovor Petkoviću, želim iskusnjaru koja daje 20+ golova u HNL-u, pravog napadača koji ima nos za gol.
  • Ban
    698

    Naveliko se slažem. Ljudi sagu Bekalo promatraju kroz prizmu gubitka igrača Hajduku, ali za mene je ovo više politička sapunica koja se okončala na ispravan način.
  • cibona
    1.4k
    Postedi nas. Kako mozes u ovoj situaciji reci da je ova sapunica zavrsila na ispravan nacin?

    Dole vlada euforija, kod nas se sve urusava kao kula od karata, a na celu nam je nesposobna uprava koja se skriva iza nesposobnog trenera.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Kako mozes u ovoj situaciji reci da je ova sapunica zavrsila na ispravan nacin?cibona

    Naravno da je ispravno da Dinamo odjebe agenta koji sa Mamićem i Lesičkim lošu situaciju čini još gorom.

    Dole vlada euforijacibona

    Pa svi znamo da bi oni dali sve da imaju svog Mamića. Usprkos nekakvim kodeksima i deklaratornim sranjima, trenutni predsjednik im je odabran mimo procedure koju su sami uspostavili.

    Sad kupuju Mamićevog/Barinog igrača i dole je euforija.

    Surprise, surprise.
  • Bosskovitz
    7.6k
    Jedno zaista nepopularno mišljenje, ali ja mislim da ćemo danas uvjerljivo razbiti Istru. I da smo čak i s Jakirovićem i dalje itekako u igri za naslov.

    Opravdano smo ljuti i kritični, ali smo se i potpuno neopravdano zaljuljali u medijski fanatizam pa idealiziramo Hajduk kao da će oni osvojiti sve do kraja. Rijeku su ove sezone dobili 1:0 i izgubili 1:0, Osijek su pobijedili 1:0 nakon tragikomičme greške obrane gdje je igrač Osijeka doslovno dao loptu u for Hajduku da lupi kontru, a u prvoj utakmici su izgubili 2:0. Jako smo defetistični, ali ako Hajduk uzme 3 boda ili manje u prve dvije utakmice - što nije ni malo nerealno - ne samo da ćemo im biti za petama (a ako optimistično uračunamo pobjedu nad Varaždinom, možda i ispred njih) nego će oni biti na rubu mentalnog ponora, a mi ćemo dobiti krila.
  • i more je plavo
    891
    Ako je istina da je Brekalo pristao otici u Hajduk za manju lovu, svaka cast onome u upravi ko je stopirao transfer.

    Decko se kune u ljubav prema Dinamu i pokusava iskamciti sto vise love da dodje oziviti karijeru.

    Da je otisao dole za istu ili vecu lovu, skidam kapu, ali ovako skidam kapu onome tko je stopirao transfer.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    pusti sta je bilo u prvom dijelu sezone, ovima su sad narasla krila i nebi me cudilo da ne izgube ni jednu do iduceg Derbije protiv Dinama (30.3.) ali opet koliko je to realno ne znam.
  • luka modic
    609
    Za 2 tjedna izbijamo ispred tovara...
    Kiksat ce sutra i u Osijeku iduce kolo...
    A mi cemo teskom mukom dobit
  • Olmic
    2.7k
    Ako mi ove godine budemo prvaci to ce biti nasa najvrijednija titula ikada
  • marcio amoroso
    32.5k

    Gledajući samo HNL da, i ne, to uopće nije nepopularno mišljenje.
  • NORTE
    9.3k
    Lucho Ibanez > Josip Kmekalo
  • Jaro
    5.7k
    kaj se tice doprinosu dinamu - 100 %
  • Fićo1986
    973
    Možda sam cesto u ovoj temi,al mislim da apsolutno u svakom smislu nismo uopce u situaciji da se rugamo porazu hajduka protiv pretendenta za naslov prvaka s posloženom ekipom,a mi gubimo od lokomotive doma 3 0 i ne mozemo istri uputit vise od 2 udarca na gol....ismijavamo ih ko da su sedmi na tablici....imamo mi jos posla a sprdamo se a klub nam je u najgoroj situaciji u zadnjih 20 godina...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.