• Kepec
    4.8k

    Slažem se, mi smo u nikakvoj trenutnoj situaciji i zadnji smo koji bi se trebali nekome ismijaviti i rugati.
    Ipak današnjom pobjedom Rijeke malo je splasnula euforija s juga, tovari nisu otišli na +7 od nas i Rijeka nam je dala do znanja da ništa još nije gotovo i ima se još puno utakmica za igrati.
    Iako današnji rezultat ne znači ništa, opet svakom Dinamovcu znači ono nešto, svakome u svome smislu pa sukladno s time dolazi i doza sprdnje prema ovima dolje.
    Prvenstvo je dugo, prvo počistiti svoj prag i dovesti sebe u red i onda će sve doći na svoje.
  • Jameson
    275
    Evo jednog nepopularnog nakon jučerašnjeg derbija.

    Rijeka je jučer razotkrila hajdukovu lošu igru i raspuknula napuhani balon euforije, ali i pokazala kakav mentalitet trenutno nedostaje Dinamu kad su preokrenuli rezultat na punom Poljudu uz navlačenje suca za hajduk.

    To je ono što mi kod Dinamovih igrača trenutno nedostaje. Ne vjerujem da bi igrači imali takav pristup kad bi na poluvremenu gubili 1:0.
  • Droljo
    5.1k
    Nas protivnici nekako umire (ako ne zabijemo u prvih 15 min.) i postajemo sterilni, kao da se oštrica otupi. Čudno je sve to kak postanemo anemični brzo i nejde ništa šta probamo.
    Nije nepopularno mišljenje ali sam se nadovezao na kolegu.
  • Juznjak
    3.1k
    Fali nama puno toga. Fali nama i igrača koji će ih provocirat i jebat im mater nakon postignutog gola kao Selahi jučer. Fali nama i igrača koji će se kad igramo na Maksimiru zaletit prema sjeveru, preskočit reklame i točno ispod sjevera proslavit taj gol. Hajduk jebeno svaki put kad zabije gol potroši 3 minute na slavlje samo, još samo fali da strijelac ne uzme megafon i povede pjesmu neku.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Rijeka je jučer razotkrila hajdukovu lošu igru i raspuknula napuhani balon euforije, ali i pokazala kakav mentalitet trenutno nedostaje Dinamu kad su preokrenuli rezultat na punom Poljudu uz navlačenje suca za hajduk.Jameson

    Sad će biti da stalno krivim profu, al jebiga. Usporedi jučer Rijeku i nas na Poljudu, došli smo pičkasto, odigrali pičkasto, profa bio zadovoljan posjedom i jer smo olfo bili bolji. Hajduk dođe na Maksimir po bod, igra cijelo vrijeme tak, čak i mijenjaju pred kraj da obrane taj bod, a mi kaj, sve nešto trla brla jer je profa isto zadovoljan s bodom umjesto da ih pobijedimo. Onda imaš Sopića kojeg niš ne jebe, postavio je momčad s 4 polušpice i išao ih tam pobijediti, dapače, nadigrali ih u drugom potpuno.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Zadnji put kad je Rijeka odigrala pičkasto na Poljudu vodio ju je upravo Jakir.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Zadnji put kad je Rijeka odigrala pičkasto na Poljudu vodio ju je upravo Jakir.Keyser Soze

    Stvarno, da. Na početku sezone.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Zadnji put kad je Rijeka odigrala pičkasto na Poljudu vodio ju je upravo Jakir.Keyser Soze

    Ajmo biti do kraja pošteni i reći da ju je vodio prije toga također kad su dobili 2:1 u muškoj igri, unatoč ogromnom navlačenju suca za tovare.
  • Neki tip
    19.4k
    Prekopirah u drugu temu. Pobrisati.
  • ksapi
    2.2k
    Stvarno, od jucer su mi pune drustvene mreze sprdanja na racun hajduka, fritule i slicne gluposti..

    Mene sram to gledati s obzirom kako trenutno izgledamo, a kamoli u odnosu na to da nam obje ekipe bjeze 4 boda. Kao da smo 10 ispred oboje ili kao da je hajduk, u najmanju ruku, izgubio od osme ekipe lige, a ne Rijeke koja nam isto moze uzeti naslov. Ili je bitno samo da hajduk ne uzme?
  • Oluja
    3.7k
    Ili je bitno samo da hajduk ne uzme?ksapi

    To je drugo najbitnije, prvo je da ga mi uzmemo
  • ksapi
    2.2k


    Pa ok, ako biramo izmedju Rijeke i tovara jasno je kog biramo, ali slavi se rezultat jucer kao da nam je svejedno hocemo li preskociti (i) Rijeku ili ne. Menk je to nakaradno u ovoj fazi sezone
  • NORTE
    9.3k
    Slavimo što je glavni rival koji je doveo Judu izgubio i ostao na +4.
    A drugi "rival" ima lošiji omjer s nama.
    Normalno da slavimo.

    Imamo tekmu manje od oba kluba, teoretski smo trenutno na -1.
    Dakle itekako možemo bit prvaci, iako još uvijek ne izgledamo NI BLIZU tako.


    Rijeke koja nam isto moze uzeti naslovksapi
    Evo ja otvoreno pišem, dok god je žgadija u igri za naslov ja ću navijat za pobjede Rijeke kao jedinog drugog konkurenta za naslov, uz nas.
    Osim naravno u susretima s nama, ako tad budemo u igri za naslov.
  • Jurki
    8.8k
    Mi ako dignemo igru za 30 posto od ovoga sad.. nema straha i nema zime. Pola ekipe je u psihickoj banani.. al uz nekoliko vezanih pobjeda se bumo digli.
    A naslove znamo osvajati.
    Tek smo na pola puta..
  • nemapredaje
    2k
    Ne kužim stalno guranje teze da je ovo nikad bitnije prvenstvo, jer kao sljedeća liga prvaka će biti nikad unosnija. Pa neće se liga prvaka nakon sljedeće godine prestat igrat. Isto unosna, ako ne i više će biti svaka sljedeća.

    Jedino što bi nama bio problem za dalje je da Hajduk uđe u ligu prvaka i dočepa se love, a mogućnost za to je skoro pa nikakva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.