• Paggini
    7.3k


    Da, ne znam jel pop ili nepop misljenje, ali nitko iz rijeke mi ne treba u dinamu, osim mozda labrovica, ali s obzirom na Cavlinu, ni njega.
  • javolimtebejako
    726
    briga me jesmo mi Brekalu prva, treća ili peta opcija, nek dođe ovdje pomoć vratit Dinamo gdje pripada i ja sam mu zahvalan
  • Jurki
    8.8k
    angazman Brekala tj "brak iz interesa" da mi dobimo kaj hocemo i on igrac Brekalo da dobi kaj hoce..
    Je WIN-WIN situacija za obje strane.
    On nama titulu
    Mi njemu revitalizaciju karijere.
    Bez buduceg otkupa..moze odmah.
  • Neki tip
    19.4k
    Brekalo mi se trenutno čini ko novi zonaški Despodov - sveti gral za kojeg nemam pojma postoje li kakve ozbiljne priče i namjere, s tom razlikom da sam Brekala više pratio.

    Ne želim da Josip Brekalo dođe u Dinamo.

    Brekalo ne grize, ne želi, ne igra bez lopte, ne sudjeluje u obrani i mislim da bi u Dinamu glumio zvijezdu te šetao po travnjaku i čekao loptu za neki 1 na 1 proboj.

    Bomba za svlačionicu, a ne za travnjak.

    Motiv za gristi nisu mu ni jače lige, HNL bi, mišljenja sam, podcjenjivao i igrao na 50-70% svojih mogućnosti.

    Da, možda bi to bilo dovoljno za neki doprinos, ali ja ne podnosim takav pristup poslu, a pogotovo ne ak bi ti posao bio igranje za GNK Dinamo.

    Možda griješim i ako dođe svim srcem ću željeti da me demantira, da ubija po lijevom krilu i donese nam prvenstvo. Rado bih se pepelom posipao.
  • Majki2111
    2.6k
    Slažem se. Kaj je Brekalo u reprezentaciji pokazao? Ivanušec mu je oteo mjesto...
  • JJosip
    39
    Brekalo ne grize, ne želi, ne igra bez lopte, ne sudjeluje u obrani i mislim da bi u Dinamu glumio zvijezdu te šetao po travnjaku i čekao loptu za neki 1 na 1 proboj.Neki tip

    Slažem se da je mogućnost, ali isto tako prema priči postoji još ponuda koje ima, ali želi u Dinamo jer misli da tako može lakše u reprezntaciju. Ako stvarno tako misli onda mora gristi jer drugačije ne može ponovno do reprezentacije.
  • Ban
    698
    U top ligama mu fali kvalitete. Može dobro proigrati, ali je traljav dribler. Ljudi Brekala zamišljaju kao elegantno i probojno krilo, ali uvijek je bio jako mlitav.

    Lošija verzija Ivanušeca. Gravitira prema sličnim zonama, ali ima puno manje kontrole i kudikamo je lošiji dribler i realizator.
  • Majki2111
    2.6k
    Pjaca kroz koju godinu na 10ki. Eksplodirat će na toj poziciji.
  • Mihaljević
    8.2k
    Nepopularno mišljenje Theo - Živković će biti najbolji stoperski tandem ove sezone.
  • jedan u nizu
    6.2k


    iskreno se nadam da ce Zivkovic ili igrati u barem 70% utakmica, ili da ga onda nece vratiti s posudbe
  • Neki tip
    19.4k
    Nepopularno mišljenje Theo - Živković će biti najbolji stoperski tandem ove sezone.Slavonski interpunkcijski znak

    Uf, bome idemo džonom na sve kojima je plava boja u srcu.

    Kad je tako, ja se nadam da me neće banirati zbog ovoga, ali ohrabrio si me i utro put nepopularnim mišljenjima, mislim da će Dinamo.. uf uf, bojim se salve uvreda, ali evo prevalit ću preko prstiju , mislim da će Dinamo.. biti prvak i ove sezone!

    Eto, rekao sam pa kud puklo da puklo!
  • Mihaljević
    8.2k
    Super, sad si daj peticu i nabaci još 24 sarkastična komentara na Zonu , možda se neko i nasmije , P.S pogledaj naziv teme.
  • Neki tip
    19.4k
    , P.S pogledaj naziv teme.Slavonski interpunkcijski znak

    Dosad sam se barem nadao da nisi vidio naslov pa da zato nisi shvatio. Ovo je puno gora opcija, da jesi.. :confused:

    Super, sad si daj peticu i nabaci još 24 sarkastična komentara na Zonu , možda se neko i nasmije ,Slavonski interpunkcijski znak

    Ma to ja malo sporije pišem za vas par sporijih čitača pa ti se učini da ih je više no što ih ima. :kiss:
  • Droljo
    5.1k
    Bez veze
  • Patak
    2.2k
    Ka'e bez veze? Evo ja sam bio prilično siguran da se nije radilo o sarkazmu nego o stilskoj figuri ironiji, za što Neki tip ima toliki talent da ima i obožavateljice na forumu. Zapravo toliko mi je bilo zanimljivo (skroz suprotno od bez veze) da sam išao malo pretražiti internet za primjerima ironije i sarkazma da se uvjerim da je moja inicijalna pretpostavka bila točna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.