• deda
    27.2k
    t3ssalb728vrlfb7.jpg


    Povijesna utakmica, utakmica stoljeća, najvažnija utakmica, ne znam kakva utakmica. Da me oprostite, sranje. Utakmica kao utakmica, jer ovaj Dinamo igra odličan nogomet i nema više nikakvih povijesnih utakmica. Idemo igrati nogomet, pobijediti i gotovo.
    1. Ishod utakmice Dinamo - Šahtar? (46 votes)
        Pobjeda Dinama
        80%
        Debeli x
        17%
        Pobjeda Šahtara
          2%
    2. Nazočite li utakmici Dinamo - Šahtar? (46 votes)
        Da
        83%
        Ne
        17%
  • deda
    27.2k
    Ostalo je točno 2100 ulaznica za tribinu sjever gore, ali u 11.00 h očekujemo važnu obavijest koja bi mogla sadržavati informaciju o puštanju juga u prodaju. Čekamo potvrdu.
  • Majki2111
    2.6k
    Po meni ova utakmica najviše zaslužuje epitet te povijesne jer stvarno osjećam da je takva za razliku od svih ostalih koje su tako bile nazivane.
  • reziser
    6.2k
    Mogla bi biti povijesna utakmica...ako pobijedimo i približimo se proljeću u LP...
    bit će teško, Šahtar je dobar, jako dobar, treba biti strpljiv
    ali uz pakao na tribinama (nadam se bez kiše) očekujemo pozitivan rezultat
    Bio bi čak i s neriješenim zadovoljan

    za jug sam skoro siguran da ide u prodaju uskoro
  • reziser
    6.2k
    Cijene ulaznica za južnu tribinu su 120 kuna u ponedjeljak i utorak, te 150 kuna na dan utakmice.
  • LovroZG
    1.3k
    Neće nikom u srijedu oluja smetat, ko joj jebe mater.
  • reziser
    6.2k
    bit će oluja od strane publike i igrača dinama..u mreži šahtara :victory:
  • deda
    27.2k
    Trenutno je u prodaji 3154 ulaznice. Ostatak sjevera i dva sektora juga. Za jug piše da je po 150 kn
  • Nino Bule
    11.2k
    Moglo bi se to sve prodat do srijede
  • Infinity
    15.1k
    Najbolja atmoafera svakako bude na kisi. Mogu padat i sikire, nece nikome smetati ako ih uzmemo.

    Nesto sam si kontao da bi bilo dobro da City izgubi pa da imamo sanse za prvo mjesto, cisto da sanjarimo, al bolje da Atalanta skroz ispadne iz svake utrke, jer bi s tri boda oni imali sansu da budu i drugi s obzirom da im mi dolazimo s najvise sedam bodova. Tu bi nam mogli prici na jedan, a idu u Ukrajinu dok mi cekamo City i sanse su im jako dobre. Pobjeda nas i Citya bi nam otvorila vrata drugog kruga LP, a i talijani bi mogli da se totalno predaju i da u Italiji imamo olaksan posao.
  • xavier
    11.1k

    Prognoza za srijedu je zapravo sasvim ok, ali naravno da to nije vijest koja privlači klikove...svaki naslov o vremenu uvijek uključuje nekakve "šokove" i "nikad viđene vremenske prilike" :grimace:
  • deda
    27.2k
    Vele ulaznice.hr još 2832
  • reziser
    6.2k
    još 2670 ulaznica..idu polako i sigurno :)
  • deda
    27.2k
    2408 kapa to polako
  • bbb medimurje
    2.9k
    Jos 4251 ostalo (sjever gore i jug)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.