• Cosey
    433
    To znači da je cijeli jug u prodaji.
  • reziser
    6.2k
    Pustili su cijeli jug izgleda. Zato se povećao broj slobodnih mjesta
  • deda
    27.5k
    Očigledno su sve ulaznice puštene u prodaju što nam olakšava kalkulaciju. Ako je u prodaju pušteno 32000 znači da je do sada prodano nešto manje od 28000
  • Majki2111
    2.6k
    Ekipa, ste zadovoljni brojkom? Vidim da non stop pratite.
  • deda
    27.5k
    Pa rekao bih da bi mogli imati 30000 prvi put nakon ne znam koliko vremena.
  • Neki tip
    19k
    Pustili su cijeli jug izgledareziser

    Jesu, 300 Ukrajinaca ide na Zapad.
  • Infinity
    15.2k
    Prema interner prodaji, moguce je kupiti ulaznice za svaki sektor juga tako da je cijeli jug sigurno pusten u prodaju. Na SG su rasprodana dva centralna sektora, al cini mi se da je to bilo jos jucer.
  • Neki tip
    19k
    moguce je kupiti ulaznice za svaki sektor juga tako da je cijeli jug sigurno pusten u prodajuInfinity

    Pa napisah gore, nije bio sarkazam. :)
  • Salva
    2.3k
    Na ulaznice.hr piše još 4066
  • bbb medimurje
    2.9k
    Tako je 4066
    A cijeli jug ima malo manje od 4000
    Bas me zanima kolko je ostalo za sjever gore
  • Neki tip
    19k
    Kako je za vikend nestalo sve za istok, zapad i sjever dolje, tako sam mislio da ce ove za jug biti razgrabljene danas u par sati, a ne da će biti jedva načete nakon cjelodnevne prodaje..
    Otići će to sve na kraju, ali očito i u danima ponovne euforije oko Dinama teško da se može navući više od 30ak tisuća ljudi koje Dinamo zanima i uživo, u Ligi prvaka, dok se bori za prolazak skupine.
    Meni ipak iznenađenje, mislio sam da će ovo danas planuti, ali dobro, teško je pričati o iznenađenjima kad je riječ o Maksimiru i gledateljima.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ja mislim da niti nebude to sve otislo
    Sjever gore za rasprodati je stvarno bauk, prije bude cijeli jug otisao nego ostatak sjevera gore
  • SAS1987
    13.2k
    u životu nisam bio na jugu ali mi se čini da je vidljivost na teren katastrofalna. Da imaju zapad ili istok kapacitet od 20 000 bilo bi razprodano prvi dan ali jug i sjever gore imaju reputaciju kao lose tribine...
  • bbb medimurje
    2.9k
    Bil bi jako sretan ak se sutra proda bar jos 1000 karata
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.