• reziser
    6.2k
    Dan je završio s 3983 ulaznice još u prodajdeda

    i probudili se s 3984 ulaznica? :D
    čudi me da to tako sporo ide...
  • Infinity
    15.1k
    Mene ne cudi. Zainteresiranost za utakmice Dinama je mala, kako za HNL tako i za europske. Stadion od 40.000 ne bi rasprodali valjda nikad.

    Ako prodjemo u osminu finala i izvucemo neke sreckovice tipa Zenit, vjerujem da bi posjeta bila kao protiv Plzena, znaci nekih 25.000. Za 30.000 bi trebali Reala il tako nekog.

    Za sutra mislim da ce biti oko 27-28.000. Prvo sto ce se tesko sve rasprodati, drugo sto nece doci svi godisnjaci i trece sto nece doci svi koji su dobili poklonjenu kartu. Ovih nedolazaka godisnjaka ce biti malo, al sponzorskih puno. Jos mi bode oci nepopunjen centralni zapad protiv Plzena.

    Zanimljivo mi je da citam ovih dana komentare i da ljudi uzimaju ovu utakmicu kao argument da trebamo stadion 40-50.000 i da je 25.000 smijesno, a mi dan prije utakmice imamo jos 4.000 ulaznica, a u prodaju je pusteno mozda 20.000. Ostalo godisnje i sponzorske.
  • xavier
    11.1k
    O cemu se radi, ne stignem pratit vise nista osim ZoneBluePhone67

    Nemam pojma, mislim da nitko osim njega nije shvatio na što točno cilja.
  • deda
    27.3k
    Činjenica je da se broj Dinamovih navijača smanjio. Vršna vrijednost za utakmicu ovakvog značaja bi u 70-im bila preko 100000, 80-im 70000, 90-im 50000, 00-im 40000 a danas smo na cca. 30000. O tome treba debelo razmišljati pri gradnji eventualnog stadiona. Zato ja kažem 18000-20000, 25000 vrh vrhova.
  • deda
    27.3k
    S obzirom da se priča kako će kapetan i Dilaver biti spremni čini se da bi mogli opet gledati 3-5-2
  • mileni
    93
    Činjenica je da se broj Dinamovih navijača smanjio. Vršna vrijednost za utakmicu ovakvog značaja bi u 70-im bila preko 100000, 80-im 70000, 90-im 50000, 00-im 40000 a danas smo na cca. 30000. O tome treba debelo razmišljati pri gradnji eventualnog stadiona. Zato ja kažem 18000-20000, 25000 vrh vrhova.deda


    prokleti razvitak televizije :grin:
  • reziser
    6.2k

    nek igraju u bilo kakvoj formaciji, samo nek pobijedimo :up:
  • deda
    27.3k
    Televizija, demografija, globalizacija, zasićenost, informatizacija, Mamići, stadion, svašta nešta.
  • xavier
    11.1k
    Što @deda kaže, nije samo do televizije, to je samo jedan od faktora.

    Manje se djece rađa, ljudi iseljavaju, a upravo su to potencijalni gledatelji. U vrijeme bivše države, realno je gotovo cijela Hrvatska plus dio BiH bila ili za Dinamo ili za Hajduk. Nastankom HNL-a su se stvorile lokalne baze gdje su ta dva kluba izgubili dio navijača. Imali smo onda i mi kao klinci strane klubove koji su nam bili "dragi", ali jedan je bio klub za koji smo navijali. Nisam siguran da je tako danas. Zatim imamo nove sportove koji su uzeli svoj dio kolača...a to sve vrijedi za bilo koji klub.

    A tek onda dolazimo do problema specifičnih za Dinamo...uprava Dinama gotovo 30 godina u većoj ili manjoj mjeri ratuje s vlastitim navijačima. Stadion izgleda kao da je teleportiran iz 60-ih godina prošlog stoljeća te je pritom nešto pošlo krivo pa smo dobili tribine 4 različita stadiona...

    Uglavnom, jako je dug povratak do onog što je Dinamo nekad značio svojim navijačima i pitanje je zapravo u kolikoj se mjeri to uopće može vratiti.
  • reziser
    6.2k
    mislim da ste offtopic :confused:
  • reziser
    6.2k
    nadam se da će biti otvorena bar 4 ulaza za sve tribine... :rage:
    jedva čekam vidjeti sjever sa šalovima :up:
  • deda
    27.3k
    Slobodno i ti ponesi šal. :wink:

    I kabanicu :smile:
  • reziser
    6.2k

    šal uvijek sa mnom ;)
    a sad baš idem po kabanicu,
    nadam se da nam neće trebat

    naravno da će past slike sa zapada, iako nisam ziher da ću ih odmah postavit tu, jer je slab signal kad je puno ljudi...a i bit će zanimljivije na terenu i tribinama
  • deda
    27.3k
    Juniori igraju ipak u 14.00h, a ne 13.00h kako je prvotno bilo najavljeno
  • bbb medimurje
    2.9k
    Mislim da nebi bilo lose da klub baci objavu na fejs da je danas zadnji dan preprodaje po jeftinijim cijenama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.