• bbb medimurje
    2.9k
    Steta kaj su maknuli informaciju o broju preostalih karata po sektorima na ulaznicama.hr
  • xavier
    11.1k


    Samo potvrda onog što cijelo vrijeme govorim. Klub pokušava privući ljude na HNL dijeljenjem ulaznica što je potpuno pogrešno jer cijena ulaznica uopće nije problem. Prvo se rasproda zapad, a zadnje gdje ima mjesta su najjeftinije tribine.

    Danas smo na Snetu saznali da na sjeveru gore ima "tipova kojih se treba kloniti" :rofl:
  • bbb medimurje
    2.9k
    Idemo predvidanja za sutra
    Ja velim za zadnji dan ostaje 2500 karata
  • Nino Bule
    11.2k
    Vjerovatno djelom prognoza i djelom ocajne dvije tribine koje odvracaju ljude od kupovanja karte da istok i zapad dolje imaju jos 5000 mjesta planulo bi u sat vremena
  • Cosey
    430
    u životu nisam bio na jugu ali mi se čini da je vidljivost na teren katastrofalna.SAS1987

    Slično sam mislio i ja sve dok po prvi put protiv Lokomotive ove sezone nisam bio na jugu.
    Iznenađujuće dobro kao uostalom i sjever dolje (sjever gore nisam nikad bio pa ne znam), samo što je drugačija perspektiva.
  • agramZ
    2.2k
    premjesti semafor na sjever gore i jug je najjaca tribina, cisto navijacki gledano. savrsen kapacitet (3950) i cista tribina bez ulaza/izlaza usred tribine. meni osobno puno ljepsa tribina od sjevera. na starom maksimiru mi je jug bio najruzniji a sjever najljepsi - jednostavan i prelijep.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Vidljivost sa juga je takva da su navijači Spartaka iz Trnave vidjeli da su dali gol tek kad su se igrači vratili na centar slaveći :lol:
  • xavier
    11.1k


    Kad su takvi uvjeti (mislim na gustu maglu), bolja je vidljivost s juga nego sa sjevera. Jedino što zbog kazne na toj utakmici nikog nije bilo na sjeveru.
  • Markelo
    2.5k
    Protiv Spartaka iz Trnave je bio show. Ljudi sjede na stadionu a na mobitelima gledaju utakmicu
  • BluePhone67
    3.1k
    Danas smo na Snetu saznali da na sjeveru gore ima "tipova kojih se treba kloniti"xavier

    O cemu se radi, ne stignem pratit vise nista osim Zone
  • bbb medimurje
    2.9k
    za 3 sektor na jugu ostale 3 karte
  • Majki2111
    2.6k
    Protiv Spartaka je bilo baš vrh. T utakmicu mislim da ću najviše pamtit. Onako dolazim na stadionu uvjeren da neće bit magle, dođem sve se vidi, i onda se sam tak spustilo, al atmosfera i nije nešto pala. Ma vrh.
  • Markelo
    2.5k
    Da cujem da je gusta magla nad terenom i da ce vidljivost biti problem, no stizem na svoje mjesto na zapadu i mislim si ma ovo ce biti ok. Kad se pocela polako spustat i negdje oko 15-20 vec se nije nista vidjelo. Cujem istok al se ne vidi kao ni Slovaci sa juga za koje sam tek nakon utakmice skuzio da su lijepo popunili jug. Jos jedna od boljih je prva protiv Fenera. Skupila se lijepa brojka sto me cak iznenadilo jer je ipak bilo rijec o EL i nakon razocaravajuceg poraza protiv Young Boysa. Navijanje odlicno, i jos razbijanje Turaka. Tu se ukljucio Bjelicin stroj koji ce godinu kasnije pocet razbijat i po Ligi šampiona
  • deda
    27.3k
    Dan je završio s 3983 ulaznice još u prodaji. Evo polazna točka da vidimo koliko će sutra još proći. Očekujem nekih 800-1000 ulaznica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.