• emilperska
    3.2k
    Fabrizio Romano jos jedan agent orjune..
  • plavac173
    2.6k
    Jesi realan? Jel ti stvarno mislis da Brekalo bira izmedju Dinama i nekoga... Okej je ako ne pratis i onda kazes to, ali ako pratis sve i izjavis to onda ne znam sto reci.
  • SAS1987
    13.5k
    Baturina se još nije dovoljno razvio i nije dovoljno dao Dinamu da se ga proda. Treba ostati još barem godinu, dvije.
  • Šteco
    530
    Jesi realan? Jel ti stvarno mislis da Brekalo bira izmedju Dinama i nekoga... Okej je ako ne pratis i onda kazes to, ali ako pratis sve i izjavis to onda ne znam sto reci.plavac173

    Pratim karijeru njegovog menadžera i izjave kakve daje po medijima. A ti slobodno pročitaj još jednom što sam napisao, ako mi već odgovaraš.
  • Facke
    2k
    To bi bil krivi potez za Baturinu. Moje osobno mislenje.
    Liga im isto nije jaka, ratne stanje, uvijeti su jako jako teski i za njega to nebi bil dober potez. Mlad je i toga mu nije treba kaj se trenutne sve tam dogada. Da su druge okolnosti vredu. Al sad ma kakvi.
  • plavac173
    2.6k
    Referiras se na to da je Brekalo jos mogao nesto uraditi po pitanju transfera, a to je netocno. Jedina greska je sto mu je Bara agent i to je bila greska u startu.
  • Endeavour
    419
    Baturina je zadnjih 4-6mj igrač manje u većini utakmica. Ali je i naš navjeći talent. Da bi ga sad prodali ponuda mora biti oko 20M+ bonusi. Hipotetski, da sutra stigne ponuda od 18M+ 20%, bi li ga prodali?
  • sport
    2.3k
    Što se tiče Baturine i Shakhtara meni to više smrdi na dizanje cijene i pripreme za ljetnu prodaju.
  • Miro Vugrinec
    1.6k
    Mate Baturina jeste to vi?
  • Šteco
    530
    Nemam se namjeru ponavljati jer sam svoje napisao. Mislim da je bilo vrlo jasno što sam htio reć. Rasprava s tobom oko Jakira i Brekala je sizifov posao, tako da ću tu stati.
  • emilperska
    3.2k

    Daj nam mesa po drugim pitanjima :lol: Pusti malog Dikoda..
  • plavac173
    2.6k
    Imaš priliku doći i pomoći klubu koji te je stvorio i to kada i tebi klub može pomoći da se vratiš u reprezentaciju pred EP. Višetjedno navlačenje i medijsko prozivanje tvog menadžera smeta ljudima.Šteco

    Kao sto sam i napisao, jedina greska je bila biranje njegovog agenta, a procitaj cijelu poruku i vidi kako ti izgleda.
  • Georg Koch
    3.7k
    O prodaji Brekala ni razmisljati.
    Dozvat ga pameti, nek odradi brutalno proljece, ode na euro pa mozda i dobije koju priliku.
    Na ljeto ga prodati ako dodje ponuda 20+.
    Ako ne, pokazati stav i ima jos sezonu odraditi.
    Pa nema ni godina dana da je produzio novi ugovor.
    Ima on jos puno dati dinamu, a i nije mi netko tko leti za transferom.
  • Keyser Soze
    8.2k
    O prodaji Brekala ni razmisljati.Georg Koch

    Toliko su ljudi zaluđeni Brekalom da misle da je već došao :joke:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.