• Neki tip
    19.4k


    Hahaha, to je jedan od razloga zašto smo žena i ja obožavali tu seriju, nalazili smo se u mnogim od situacija njihovog odnosa, pa i toj. :grin:
  • Jaro
    5.6k
    ma Seinfeld je ovima nesto kao da Hitler ima reality valjda... A jos i humor koji se koristi nije onaj prvoloptacki nego ipak pomaknut...
  • Captain America
    14k
    Prošli tjedan je izašla nova serija Ted. Serija služi kao prequel filma iz 2012. Seth MacFarlane je i tu alfa i omega cijelog projekta. Zabava je garantirana svima kojima paše njegov humor. Neke scene su me vratile 10 godina unazad dok komedija još nije bila tabu.
  • San Lorenzo
    11.7k
    True Detective, izašla prva epizoda nove sezone...od nekoć globalnog fenomena ostalo je samo ime, likovi su potpuno nezanimljivi, neznam kakav im je budžet, ali serija čak i vizualno izgleda jeftino...tu je naravno i obavezni gejlezbo/snažna žena/rasizam element...uglavnom, na dobrom sam putu da dignem ruke od ove serije jer neznam na koji način ovo može postati dobro.
  • Mihaljević
    8.2k
    Ni prve sezone nisu ništa specijalne, vjerujem da ni nova nije.
  • by-tor
    65
    obavezni gejlezbo/snažna žena/rasizam elementSan Lorenzo

    Vidio na IGN-u ocjenu 9/10 za tu zadnju sezonu. Sad mi je jasno i zakaj.
  • Nino Bule
    11.5k
    Prva sezona true detectiva je remek djelo i po meni uloga zivota matthew mcconaugheya, ta serija i njen uspjeh je vjerovatno i razlog zasto se u serije pocelo lupat ozbiljan novac i jedan period vremena postale puno kvalitetnija od svega sta je izlazilo u kinima.

    Drugu sezonu su svi popljuvali, nisam je ni pogledao, a treca sezona opet vrlo vrlo dobra, također uloga zivota za mahershalu alija koji je također glumčina, zao mi je cuti da su i cetvrtu ocito zasrali ko i drugu sezonu.
  • by-tor
    65
    Meni je prva sezona jako jako dobra, usudio bih se reći i jedna od najboljih sezona neke serije ikad. Za drugu i treću vele da nije ni blizu prvoj, pa im nisam ni dao priliku da si ne pokvarim prvu
  • San Lorenzo
    11.7k

    Treća je dobra, ali ima teret da se zove 'True Detective' pa su i očekivanja nerealno visoka zbog prve sezone.

    P. S.
    Baš provjerio i audience score na rotten tomatoesu, 57%.
  • Droljo
    5.1k
    Prva sezona je topčina. Baš osvježenje. Ove poslije su i mene malo zagnjavile..
  • Krizy
    36.5k
    Za ljubitelje True Detective preporučujem sljedeće:


  • Nino Bule
    11.5k
    Mindhunter je izvrstan al fincher ocito ne planira zavrsit seriju tako da ako netko mrzi seriju koja nema kraj nek ju ne gleda
  • San Lorenzo
    11.7k

    Nisam siguran, ali mislim da nije problem u njemu nego u Netflixu...
  • Bernard
    362
    Turist na Hbo je dobra serija. Podsjeća na Fargo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.