• Nino Bule
    11.5k

    Je i u netflixu na kraju su i sami rekli da je preskupa za gledanost koju ima i da nece vise snimat, ali koliko se sjecam dok je bilo sanse da se nastavi njega nije zanimalo pravit trecu sezonu nego se okrenuo novim filmovima, opcenito je jako spor redatelj koji po 20-30 puta snima jednu scenu tako da je zato i skup mindhunter.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Turist na Hbo je dobra serija. Podsjeća na FargoBernard

    Kad smo kod Farga, peta sezona koja završava ovaj tjedan je bombon, a Roy Tillman (John Hamm) krade apsolutno svaku scenu u kojoj se nađe.
  • Mihaljević
    8.2k
    Prison Break S1 i S2 masterpiece, još nisam našao bolju seriju.

    https://m.imdb.com/title/tt0455275/
  • Jaro
    5.6k
    nakon 2 epizode S3 ja sam odlucio da serija ima 2 sezone...
  • jedan u nizu
    6.1k

    Slazem se da je prva sezona prison breaka jako dobra. Donijela je nesto novo u to vrijeme i bila je jako zanimljiva. Druga sezona ajde, generalno ok, dobra za nastavak gledanja. Ostale sezone su cisto proseravanje i drama.

    Ali reci da nema bolje serije od prison breaka je 'blasfemija' :sweat: . Hocu reci barem po mom ukusu.

    Jedan 'the wire' je masterpiece od pocetka do kraja i svijet za sebe. Kao i recimo Sopranos. Meni je i jedan 'Oz' genijalna serija (nije masterpiece ali mi je u samom vrhu).
    Kao sto je receno, Tru detective prva sezona je takoder jedan masterpiece po meni, i uloga zivota McConaugheya.
    Nekima je Breaking bad najbolja serija, meni je osobno ok, ali nije genijalna.
    Nekome su Mucke top, ili GoT, ili Seinfeld, ili The Office.

    Evo ti si prva osoba od koje sam cuo da je Prison break najbolja serija :D

    Mislim naravno, o ukusima se ne raspravlja, ovdje samo govorim o svom ukusu, nije mi bio cilj osuditi tudi ukus, samo izrazavam svoj :)
  • Mihaljević
    8.2k
    Meni je čak i treća i četvrta top, ali prve dvije topčina. Breaking Bad, La Casa De Papel, Sopranos, Narcos su dobre, al' ni blizu.
  • Mihaljević
    8.2k
    Nez, sve sam serije pogledo koje si napisao, ali nije mi to to.
  • Droljo
    5.1k
    Ima puno dobrih serija. Od komedija bih izdvojio Workaholics, east down and bound, IT crowd, My name is Earl, Uvijek je sunčano u filadelfiji
    Baš ono brain dead za zajebanciju i odmor od mozga. Znao sam umirati od smijeha.
  • Bernard
    362
    vjerujem. Nadam se da će Hbo prenositi jer nemam više di skinuti serije, torent di sam skidao ukinuli ga.
  • Bernard
    362
    Uz sve te serije kaj ste rekli nadodao bih Boardwalk Empire, Band of Brothers, Luther, Žica, Broadchurch, Peaky Blinders, Dark, Ozark, Vikinzi i jedne jedine neponovljive Mućke.

    kaj nisu i njih ukinuli? Nisam dugo provjeravao
  • Eduardo
    17.6k
    obrisao sam ti spoiler za Ragnara. Samo malo pripazite kad pišete da ne otkrivate baš toliko bitne stvari što se tiče radnje. Ima ljudi koji još nisu gledali određenu seriju pa im nije potrebno da ovakve stvari otkriju čitajući forum.
  • Captain America
    14k
    Chuck, Sillicon Valley, Scrubs, Good Place mogu preporučiti svima.
  • Brusa
    740
    moram reagirati :grin: najbolja serija ikad :24.
    Prison break inače i meni odlična 1. sezona.
    Tko nije (ako takvi postoje) nek pogleda Justified. Top. Odmah iza 24 :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.