• Jaro
    5.4k
    tak je, ako do sad nisam, redikul s instagrama ce me pretvoriti u Yakirovog sljedbenika...
  • marcio amoroso
    32k
    uv01dw7ma0s4dlbn.jpeg
    ck7jf7rjjc6pp4uk.png
    redikul s instagramaJaro

    Koji usput drka na Lesijeve članke o naših 25 članova skupštine.
    To je ta moralna vertikala kojoj ću vjerovati. Kako da ne.

    Vrli Osvrtnik.
  • plavac173
    2.6k
    Sve mogu shvatit, bas sve, ali ovo Yakir. To je prica za sebe
  • Zagi
    4.9k
    Dobio je ono što smo (bar ja ) tražili.
    Pripreme i prijelazni rok.

    Za mene manje prijelazni rok, a više kvalitetne kondicijske pripreme.

    Sada je tu teren i vrijeme će pokazati dali smo bili u pravu ili ne.
    Op ili trop.
  • cibona
    1.4k
    Lik prvo kaze da se lesickog treba u potpunosti ignorirati jer je poznat po tome sto hvali vlatku i upravu i sere po simicu, a s druge strane po storijima dijeli lesijeve clanke o nepravilnostima novog statuta i nedemokraticnosti.
  • mali M
    3.3k
    sve mogu shvatiti, ali da se toliko loviš za nadimke to mi je ono.. šta smo sve čačketu zaljepili nitko nije toliko plakao...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Je li Osvrtnik u biti sam Lesi?
  • plavac173
    2.6k
    Nije stvar u tome vec o nekakvoj "podrsci" (ili nazovi kako god zelis) za trenere, ne samo za njega, vec opcenito. Valjda bi svaki igrac i trener trebao imat podrsku od navijaca, sve dok postoje osnove za tu podrsku.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Ma taj Osvrtnik je klaun kao i vecina njih koji drze te "fan page" Dinamove stranice po drustvenim mrezama.
  • mali M
    3.3k
    sve dok postoje osnove za tu podrsku.plavac173

    pa dobro... :lol: dozvoli nam da procjenjujemo tu osnovu.. :lol:
    ma ti to gledaš iz bezrezervne podrške Jakiru, svima nam je to jasno..tu i tamo kažeš da si ti prvi za njegovu smjenu ako bude loš, a znamo da bi ti srce puklo da ga smjene! :rofl:
    (šala je ovo sve bratko, da se ne zapališ previše)
  • xavier
    11.1k
    Ako je kolega Plavac zapravo Jakirović, a Osvrtnik Lesički, onda puno toga ima više smisla :sweat:
  • plavac173
    2.6k
    Hahahah da ga se sad smjeni, puklo bi :rofl: , bude li los ja cu prvi napisat da treba ic, isto kao sto sam i prije pisao da mislim da ne razumije velicinu Dinama ali evo ocito je :razz:
  • plavac173
    2.6k
    Na vama je da rijesite misteriju :cool:
    Samo nemoj me u recenicu sa Lesijem, zahvaljujem.
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪mali M Hahahah da ga se sad smjeni, puklo bi :rofl: , bude li los ja cu prvi napisat da treba ic, isto kao sto sam i prije pisao da mislim da ne razumije velicinu Dinama ali evo ocito je :razz:plavac173

    Stvar je u tome da on već jest loš tj. nije baš dobar. Nije da je počeo jučer, odradio je fini broj tekmi da mnogi od nas donesu svoje zaključke.
  • cibona
    1.4k
    trener trebao imat podrsku od navijaca, sve dok postoje osnove za tu podrsku.plavac173

    Pa on je imao podrsku i kod mene i kod svih ostalih navijaca, a tu podrsku je potrosio svojim nepormisljenim odlukama/izjavama i REZULTATIMA, a mislim da je nacin igre + rezultat glavna osnova za podrsku trenera. On nema ni jedno ni drugo.

    Naravno, on nije izgubio moju podrsku bespovrstno i eto sada ima pripreme i neka se ponovno pokaze u pravom svjetlu i neka nas uvjeri da zna vrijednost dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.