• plavac173
    2.6k
    Mislim na vrijeme dok je u dinamu kralju, i dobio je podrsku navijaca na treningu naravno skupa sa igracima

    I da, radit ce, ako ne bude, daj Boze da dobije otkaz i dodje netko tko ce osvojit hnl, svejedno.
  • Jurki
    8.7k
    daj Boze da dobije otkazplavac173

    Otkaz ce dobiti samo u slucaju jako losih rezultata. A to znaci gubitak titule.
    Ni meni se on ne sviđa ko trener Dinama i smatram da nije taj kalibar koji nama treba, ali mu ne zelim da dobije otkaz.
  • Mali Zeus
    9.7k
    2:15 , 4:00, 4:55 (Rile), 5:07, 6:00 (Petkoviceva velika sansa), 6:20 (Vidovic ne dodaje Kaneku), 6:50 (Perkovic zaledje), 8:20BornaPŽ1986

    Sve polušanse i slabi udarci iz daljine osim dobrog udarca Ademija na 8:20.

    Ja nemam potrebu ikoga ikako zvati tko je za Jakira, a što se tiče Brekala to ti je Zona, da imamo šansu dovesti Messija i Ronalda bilo bi postova - kaj će nam oni ili nemremo ih dalje prodati. Ne uspoređujem Brekala s njima nego mi se čini da tak zona funkcionira. :)
  • Ban
    698
    Zadovoljan sam presicom. Sve jasno i direktno. Adresirao je i lošu igru u prvoj polusezoni, nadam se da će sada sa pojačanjima napokon uspjeti uspostaviti igru kakvu smo od početka očekivali od njega.
  • Mihaljević
    8.2k

    Brutalna pressica, bez floskula, javno i direktno rekao gdje se želimo pojačati , šta nam fali. To želim sad i u budućnosti od svih trenera.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Jako pametno si dizat cijenu pojacanjima javnim nastupima..
  • Crni86
    1.2k
    a kako si dizes cijenu javnim nastupom, kad klub od kojeg zelis uzet igraca vec za to zna? Bogu hvala da je vise neko rekao direktno na presici neke ciljeve prijelaznog roka i dao malo vise detalja.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Izgleda da se i jakša resetiro za vrijeme blagdana, opet je to onaj stav kao na početku, nadam se da će ovaj put biti sve kako treba, ajmo!
  • Mihaljević
    8.2k
    Nije konkretno govorio o imenima pojačanja... Sve je bilo direktno, za Čavlinu, za Živkovića, za Brodića... Bez klasičnih floskula, "razgledamo" "gledat ćemo šta je najbolje" itd.
  • Ban
    698
    Ogradio se od dizanja cijene sa komentarom za Mitaja i da Dinamo kao nema vremena za takva natezanja. Moguće da je to zapravo bio signal drugim klubovima da spuste i skuliraju se, tipa Slavenu. Znamo da je Hoxhi Dinamo prvi izbor.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    na isti nacin na koji ti je Jakir rekao da mu je propao Widowiak, famozna treca strana i podmetanja. Ja bi radije da oni odrade prijelazni rok u tisini pa kad zavrsi kaze sta ima reci. Hoce tulit ako ne dobije stopera? Kakva je to onda poruka onima trenutno u kadru?
    Ja bi isto volio znat sta je treneru u glavi, sta se dogada u klubu na dnevnoj bazi, ali postoji razlog zasto vecina odgovara floskulama ili izbjegava pitanja.
  • badjibadara
    1.7k
    Hoce tulit ako ne dobije stopera?Efes Pilsen

    Danas začudo nije spominjao stopera, tek beka i krilo. Dva krila.
  • Brusa
    729
    slažem se. Ne volim kad trener govori o pojačanjima. Imam dojam da onda svojim igračima koje imaš govoriš da ne valjaju i da to nikako na njih ne može djelovati dobro. Možda neki i ne valjaju al trener to ne bi trebao govorit javno. I kod Bišćana me to jako zasmetalo, kad je na pressici tražio pojačanja, odnosno rekao da mu ih nisu doveli.
  • Crni86
    1.2k
    pa nije Jakir pustio info o Poljaku pa je svejedno propalo. Covjek nije rekao nista sta se vec ne zna. Ptice na grani znaju da pregovaramo o Hoxhi vec dva mjeseca, i za Brekala se zna vec jedno 2-3 tjedna. Bogu hvala da je rekao koje pozicije se gledaju i to je normalna komunikacija u svim vecim klubovima da se vidi jasan plan i strategija. Tako da i dalje ne vidim kako se bilda cijena time sta se jasno reklo da idemo po brekala i hoxhu i no name desnog beka.
    Kakvu poruku salje igracima? Pa vrlo jednostavnu da su zamjenjivi, ovo je najveci klub u hr i na ovim prostorima ako se bojis zdrave konkurencije nemas tu sta radit. Pa nisu to mimoze i mala djeca da ih treba tepat po guzici, to su odrasli profesionalci koji zarade puno vise para nego valjda cijeli ovaj forum skupa. Svatko ko je 100% unutra i kvaliteta je za dinamo nema se cega bojat vec dapace to im mora bit motivacija pa nek onda dokazu da su bolji od tog novog igraca. Nema vise po starim zaslugama i emocijama, samo teren i treninzi.
  • Jurki
    8.7k
    Nije nista spomenuto na presici kaj nije vec bilo objavljeno u medijima vezano na imena igraca. Sigurno je bilo/ima jos imena koja nisu procurila u javnost.
    Svi igraci su dobili priliku. Ovi koji su nabrojani kao prekobrojni tj nedovoljno kvalitetni su s razlogom u toj skupini a to su bili i prije dolaska Jakira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.