• mali M
    3.5k
    Ma mene ovo sad raduje. Sad dobiva točno što želi. Famozne pripreme, 6 mjeseci i pojačanja. Nakon ovoga floskule prestaju i to je to. Želim mu da nas sve demantira koji smo kritični i da ja prvi kažem da sam pogriješio...
  • wolfgang14
    1.1k
    Uskoro će ovaj genijalac pokazat što zna i većini pesimista začepit usta :naughty: aaaaaajmooo
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Ja se pridružujem željama kao jedan od njegovih velikih kritičara. Nek nam napravi jebeno dobar dinamo. Gledljiv, jak, moderan. Osvoji titulu, i bude tu još puno godina. Eto
  • Tom Hanks
    2.6k
    Sljedeća 2 tjedna su ključna
  • plavac173
    2.6k
    Kad ste vec aktivirali temu:

    Hrvoje Smolčić u podcastu:

    "Nije korektno prema trenerima da imaju ovoliki pritisak u medijima, mislim da Dinamo mora dati vise povjerenja trenerima. Evo primjer, Xabi Alonso sa Leverkusenom je proslu sezonu bio bas los, i mi smo ih ubili 5-2 u gostima, i sad pogledajte kako ekipa izgleda svijetski. Tako da trenerima i igracima treba barem 1-2 prijelazna roka da trener uštima one vizije koje on ima u glavi i onda mozes suditi je li to valja ili ne."
  • Jaro
    5.6k
    dinamo u HNL se moze i smije usporedjivati jeeino s Bayernom u Bundesligi... Leverkisenu je prolazno sve u gornjem dijelu ljestvice, euro pozicije cilj, a sve iznad bonus... Bayernu i Dinamu se priznaje samo naslov i dobra europa... Smolcic prica iz persepektive osobe kojoj je Rijeka u HNL vrh i da, kad imas klub s 5 puta vecim budzetom onda ti je ok "borba" za drugo mjesto s jednim naslovom u povijesti. A kad imas budzet 5 puta veci od konkurencije onda ti je i borba za naslov zapravo podbacaj...
  • mali M
    3.5k
    ma tako je, ali ono što dotični gore kolega ne razumije je da nitko od nas ne želi Jakiru sve najgore u životu. Kao da se mi veselimo njegovim rezultatima... Radi se o tome da smijemo reć da trenutno radi kriminalan posao. Ako Dinamo odluči da mu daju ugovor na deset godina sa garancijom da ne dobi otkaz, ma neka tako bude, ali ćemo mi i dalje imat pravo reć kad je demagog, kad baca floskule, kad bezveze i krivo trenira strogoću, kad u 5 mjeseci ne uigra jedno dodavanje s momčadi, kad ima kriminalne rezultate za jedan Dinamo, kada nas ne zadovoljava prolazak skupine u KL nego minimalno EL... I na to imamo legitimno pravo. To gore navedeni kolega forumaš ne kuži. Nego krene i on bacat floskule kao i njegov uzor trener
  • plavac173
    2.6k
    On je pricao o Dinamu i dotaknuo se Leverkusena, sa tim sto je htio reci je da se ne daje otkaz nakon par mjeseci vec mu moras pokazat da ga podrzavas, spomenuo i Union Berlin kako je 12 utakmica za redom izgubio i idalje nisu smijenili trenera i kaze a ovdje 4 utakmice izgubis proklinje te cijela drzava.. O ovome prica i u tom segmentu nema veze jel Dussedorlf ili Bayern
  • plavac173
    2.6k
    Napisao sam ovo jer ste otvorili temu odnosno kopirao sam rijeci njegovog teksta, (sto je "najgore" nisam ni jednu svoju rijec napisao) ali s tobom mi se ni neda a nit mi se isplati trosit rijeci pa ni necu dalje, svako dobro, a ja nastavljam sa floksulama sa mojim uzorom yakirom :cool:
  • nemapredaje
    2k


    Ima itekako veze.

    U Dusseldorfu, Union Berlinu, Leverkusenu smiješ izgubiti 4 utakmice, jer im cilj na početku prvenstva nije da budu prvaci.

    U Bayernu ili Dinamu ne smiješ izgubiti 4 utakmice jer to znači da možda nećeš biti prvak, što se ne smije dovesti u pitanje ni u jednom dva navedena kluba.
  • plavac173
    2.6k
    Sve ja to kuzim ali on je dao primjer taj iz njemacke jer igra u toj ligi. Evo on je gore spomenuo Bayern i da se to moze sa Dinamom usporediti. Evo Bayern ne znam kad je losiji nogomet igrao i kad je imao ovako varljive rezultate, da ne napominjem mucenje sa Copenhagenom u obje utakmice i kad su izgubili 5-1 u Eintrachtu, u Dinamu, realno bi svi dobili otkaz na tom mjestu do sad, sto sa Jakirom nije slucaj bio. Nisu ni treneri Dinama dobijali otkaz nakon niza poraza vec par kikseva i neuvjerljiva igra, a dok to vecinom u jacim ligama nije slucaj, ali razumijem sto hoces reci.
  • plavac173
    2.6k
    Evo za one koji su bili skepticni (kao i ja) da li je svjestan da trenira Dinamo a ne Rijeku i Zrinjski

    IMG-2845.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.