• deda
    28k
    U Areni je jucer najveći broj bio S. Nisam stao u njega. :meh:
  • Mali dioničar
    14.3k
    Jel zna netko jel ima jos di kupit onu majicu Dinama sa Orsom "Prvo da vas ispravim, mislim da nema veceg kluba od Dinama"?plavac173

    Treba potražiti u Southamptonu.
  • xavier
    11.1k
    Treba potražiti u Southamptonu.Mali dioničar

    "Nema većeg kluba od Dinama...ok, osim Southamptona...dobro, i Trabzonspora" :sweat:
  • serbus
    3.6k
    To je meni fascinantno da u najdebljoj naciji u EU di su i klinci xl općenito u našim dućanima dominira s i m :lol:

    Umjesto da toga fali ali lijepo da ima povjerenja da ćemo se dovest u red :rofl:
  • Mrvica
    3.3k
    Mislim da bi njima bilo lakše nabavit veće brojeve nego nama smršat. L sam nosio u 1. osnovne :lol: :lol:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nije ni L sto je nekad bio. Klupske majice, pa i one od Boysa mi L malo, nisam dobio na tezini. :lol:
  • plavac173
    2.6k
    Mozes otici gdje hoces, ali jedan je za tebe najveci. Nisu svi Totti :smile:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Gledam Liverpool i Newcastle. Newcastle nosi Castore dresove i jednom njihovom igracu su se odlijepila slova na dresu tijekom tekme :grimace:
  • Smotanihaker
    593
    To sam i ja vidio. :lol:
  • NORTE
    9.3k
    Gledam Liverpool i Newcastle. Newcastle nosi Castore dresove i jednom njihovom igracu su se odlijepila slova na dresu tijekom tekme :grimace:NitkoBitan
    Dakle ništa novo s Castoreom.
    Kad se to događa klubu s najbogatijim vlasnikom na svijetu onda je jasno da nas ne čeka ništa bolje od toga.
  • Mario dzg
    14
    Shvaćam da je moja greška bila i nisam na vrijeme izreagirao što se tiče božićnih vesti, ali kako je moguće da u 3 Dinamova fanshopa nema niti jedne veste veličine M ili L, vjerojatno i je stvarno bila ogromna potražnje, ali ovo mi je fascinantno da ih nigdje nema, a baš brutala izgledaju, malo mi to neozbiljno zvuči.
    Ako tko ima kakvu dobru ideju šta velikom dinamovcu u tim veličinama uzeti za rođendan ili ako je netko voljan preprodati vestu jer se malo udebljao preko praznika neka se javi :D
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nije to nista neobicno, bilo je i ranije artikala koji su razgrabljeni odmah pa se na njih duze cekalo. Neobicno je da nam je ponuda i dalje sirotinjska unatoc tome.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Castore razvaljuje sa dizajnom :love: Cini mi se da su motivi stadiona u pitanju...

    TM5628-BLUEDEPTHS-01-600x.jpg
  • SAS1987
    13.5k
    Castore razvaljuje sa dizajnom :love:NitkoBitan

    Makni sliku, netko ce dobiti migrenu :lol:
  • Droljo
    5.1k
    Cini mi se da su motivi stadiona u pitanju...NitkoBitan

    Ne budu valjda i nama tak nešto napravili sa našim hramom nogometa....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.