• Mali dioničar
    14k
    Nije to bas samo tak jednostavno. Jedan Glasgow Rangers iza kojeg stoji vojska navijaca (gdje su ljudi jace financijski potkovani) je otisel u stecaj.Jurki

    Da samo je u tjeranju Rangersa u stečaj sudjelovala i država Škotska. U našem slučaju to nije moguće.

    Odnosno sudjelovalo je Ujedinjeno kraljevstvo.
  • Jurki
    8.4k
    ne znam pozadinu price oko njihovog stecaja, ni kolka je dubioza bila u pitanju.
    Ali mi zivimo u zemlji gdje ljudi obicno gledaju da izvuku lovu iz necega, a ne da daju.
    Siguran sam isto tak da postoji dio ljudi koji su protiv takvog modela di ta njihova usrana udruga reketari klub. I da nisu svi presretni sa takvim modelom upravljanja.
  • Kwedi
    3.8k
    Teoretski je to moguce. Međutim kad uzmemo u obzir da im je na glasanje izaslo 1700 clanova.. upitno je kolko bi ljudi od tih 100 000 bilo voljno izvaditi 100 eura iz novcanika. Jebes 100 hiljada clanova ako samo 1,7% njih zeli izaci na izbore.Jurki

    Registriranih članova na izborima bilo je 5951 od kojih je 4781 iskoristilo svoje člansko pravo.

    na tadašnjih 70 tisuća članova.
  • Jurki
    8.4k
    uf onda sam ja nekaj pobrkal.. a dobro.. izaslo im je 5-6 posto i to su porazne brojke.

    To je poprilici isto kao da na nase izbore izađe od 30+tisuca clanova nas između 1500 i 2000. Katastrofalne brojke
  • Kwedi
    3.8k
    I tako će biti i kod nas.
  • Jurki
    8.4k
    I tako će biti i kod nasKwedi

    Katastrofa. Cemu onda biti clanom necega ako ti je svejedno tko ce te predstavljati u skupstini.
    Zgleda samo da dobe ljudi cestitku za rođendan.
  • The Undertaker
    3.9k
    Okanite se jalovih priča. Hajduk je blizu stečaja otprilike kao i Dinamo.
  • Nino Bule
    11.3k
    Da, glupa prica, ne prijeti im stecaj, prijeti im ko i nama da na ljeto moraju u rasprodaju.
  • Mali dioničar
    14k
    Ne znam tko bi normalan i zazivao stečaj Hajduka.

    Dinamo ima mizernu posjetu, a da nema Hajduka i ta posjeta bi bila najviše trećinu trenutne.
  • Mandelinho
    330

    Postoji na fejsu jedna grupa na koju sam naletio za ovo što si spomenuo. Nisam baš siguran koji su im motivi.
  • bbb medimurje
    2.9k
    13.12. No, također je i otkrio da će Hajduk godinu završiti s knjigovodstvenim minusom AKO se transfer Luke Vuškovića u Tottenham ne bude mogao proknjižiti u aktualnoj godini.

    21.12. Izgledno je da ćemo ovu godinu završiti s gubitkom, s obzirom da spomenuti rekordni transfer Luke Vuškovića neće biti proknjižen.

    I onda jucer gospar tvrdi da se transfer niti ne moze knjiziti prije 2025. zbog toga jer je vuskovic maloljetan

    Znaci prvo su na gradskoj skupsiti pripremali teren za minus onda su na klupskoj skupstini rekli da se ipak ne moze knjiziti da bi jucer izaslo da se ne moze knjiziti prije 2025., a ocito je da su za to pravilo znali jos na ljeto kad su napravili transfer.
  • Brusa
    656
    Tomečak otišao iz Rudeša. Ne kažu kamo
  • Facke
    2k


    Dinamo :wink:
  • Brusa
    656
    Hahahahahaha
    Za onaj poklon za Božić koji se toliko spominje :wink:
  • Ludovic IX
    5.1k
    Nek sutra umre hajduk, ja im svijeću nebi zapalio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.