• Jurki
    8.7k
    jasno da se placa potencijal.. al da se cifre bubaju bezveze i to je tocno.
    Kolki mi imamo visak igraca u svlacionici pa se tih igraca ne mozemo rijesiti a "ipak" nekaj vrijede.
    Jasna stvar kupovina igraca nije ko dolazak u ducan pa kupujes po fiksnoj cijeni.
    Htel sam reci da se malo previse daje na vaznosti TM.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Slažem se da se previše daje na važnosti, ali to su neke okvirne cijene koje uzimaju u obzir puno toga. Nisu nerealni po meni i čovjek se moze otprilike po njima orijentirati kad gleda snage momčadi.
  • Neki tip
    19.4k
    po cemu to i kojoj logici Vuskovic vrijedi 7 milja?Jurki

    Ok Tottenham je dal tolko i tolko milijuna al opce nebitno.Jurki

    Daj samo pročitaj ovo kaj si sam napisao. Zanemari Marcija, mene, bilo koga. Daj pročitaj vlastiti upis, stani, udahni duboko, izdahni, pročitaj još jednom i onda, nekad ubuduće jer jebiga sad je gotovo, razmisli valja li stisnuti "Post comment" ili se nasmijati sam sebi i komentirat nekaj drugo. :smile:
  • Jurki
    8.7k
    ma jasno kad izrezes ta dva dijela iz upisa.. istina je da glupo zgleda.

    Al da ga jebes taj mali ne vrijedi te pare..bez obzira kaj su mutavi Englezi dali i vise od te cifre.
    Kad deca imaju peneze onda i kramari tržiju.

    Da na hrpu govana stavis natpis "hot prospect" neki Englez ce to kupiti. Jer je njima 10 milja ko nama 100 tisuca.. s tim ili bez toga tak svejedno.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Svaka roba vrijedi onoliko koliko je neko spreman izdvojiti za nju.
  • The Undertaker
    4.1k
    To su floskule onih koji ne znaju prodavati. Zbog čega onda u firmama postoje čitavi odjeli prodaje i marketinga i obično su najbolje plaćeni?
  • jedan u nizu
    6.1k

    pa da tebe i mene uvjere da se isplati platiti odredenu cijenu za taj proiizvod.
    Recimo dinamov marketing i prodaja nas uvjeravaju da je trzisna vrijednost novog dresa cca 100 eura.
    Ako cemo tvojim pristupom, ocigledno je da materijal i izrada ne vrijede vise od 10 eura, jos i manje ako je proizvedeno na tajlandu.
    Taj odjel marketinga napravi sto moze da postigne tu cijenu i da mi mislimo da taj dres vrijedi 100 eura. Oni su tu da nadu optimalnu cijenu za koju je najveci broj kupaca spreman izdvojiti, a da prodaju vise jedinica i da imaju veci profit.
    Da jednostavno stave jako nisku cijenu, prodat ce se puno toga ali ce profit biti malen. Da stave jako visoku cijenu, prodat ce se jako malo toga i profit ce i dalje biti malen.
    Sto oni bolje rade, to ce biti veci profit za firmu u kojoj rade. Stoga cu cesto i placeni vise
  • The Undertaker
    4.1k
    ↪The Undertaker
    pa da tebe i mene uvjere da se isplati platiti odredenu cijenu za taj proiizvod
    jedan u nizu

    Eto vidiš da cijena nije samo koliko je netko spreman platiti već je prodaja (igrača) malo složeniji proces u kojem opet imaš, kao u svemu, ljude koji znaju i koji ne znaju.
  • Mali dioničar
    14.2k
    3. Vedran Jugović (Osijek)
    4 gola - 525 minuta - gol svaku 131 minutu
    Krizy

    Ova će se statistika jako razvodniti na proljeće. :smile:
  • jedan u nizu
    6.1k
    @The Undertaker
    Pa zapravo je i dalje samo ono koliko je netko spreman platiti.
    Druga je stvar kako 'natjerati' nekoga da plati sto vise
  • Keyser Soze
    8.2k
    Hajduk želi vratiti Čolinu na posudbu kao zamjenu za Melnjaka.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Gubitak Hajduka u fiskalnoj godini 2023. iznosi 12.5 milijuna eura.

    "Mirni smo, gubitak je samo računovodstveni."

    :lol:
  • DrawTube
    3k
    jedva čekam financijski izvještaj našeg kluba koji se "raspada"
  • Mentalni Gimnastičar
    679
    Kako je ono rekao, najstabilniji klub :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.