• Miro Vugrinec
    1.5k
    Drage kolege nisam previše pisao o transferima jer tek 18.1 kreće prijelazni rok u Hr. Sto se tiče Benkovica igrač se sam ponudio Dinamu i želi doći kući jer kod novog trenera ga nema na mapi. S Brekalom je uspostavljen kontakt, igrač želi doći zbog Eura u Njemackoj, a i Dinamo traži neko veliko ime na krilu. Problem koliko znam je trenutno fiorentina, oni ga zasad ne puštaju jer igraju na 3 fronte, nasa uprava radi sve da dogovori prijelaz. Brekala naši žele na posudbu jer nemaju novca platiti transfer niti njegovu placu približno, a na ljeto nam se vraća Stojković na krilo. Kaj se tiče komentara za Brekala mislim da gluposti dosta ljudi piše. Brekalo je renomiran igrač, zabijao je svake sezone najmanje 5 golova u ligama 5, osim ovih u fiorentini koja mu je ruku na srce najjači klub u karijeri. Za ove kaj pišu da ne bi bil pojačanje jer ne zabija zadnjih godinu dana mogu reci da pričaju gluposti. Jedan Marco Pasalic je prošle godine u 1300 min u smjesnoj trećoj bundesligi imao 1 gol i nije bio standardan pa hara HNLom i u repku je pozvan. Naša liga je realno preslaba i igrač koji ima preko 35 nastupa za reprezentaciju i koji je dal 30 komada i 20 asistencija u ligama 5 sa 25 godina je vise nego pojačanje. Ne sjećam se kad smo doveli igrača da je igrao u tako jakim klubovima, da ima toliko nastupa za repku i čitam smjesne komentare bolji je Hoxha. Brekalo je dal gol ove sezone protiv Napolija i proglašen igračem utakmice pa je došla repka i nakon toga je preseljen na klupu u Fiorentini. Po mom mišljenju Ak je protiv Napolija mogao dominirati prije 2 mjeseca onda mu sigurno neće bit problem dominirati moćne klubove Istru, Slaven, Rudeš, Varaždin... toliko od vašeg Mire
  • CastAway1986
    853
    Pratim dosta japansku ligu isto kao i pojedini ovdje , volim njihov nacin igre i nebi mi smetalo da ih imamo 5, 6 u ekipi.Wakizaka je kapitalac to nije dvojbeno bolji od pola ofenzivaca u ekipi ali s obzirom da treba platiti odštetu za njega plus igrač ima 28 godina a Dinamo kao skautira sad japance zašto ne uzmu recimo Makota Mitsutu iz Hirosime koji je puno mlađi i ističe mu ugovor ..Ali ajde daj Bože da dovedemo bilo koga još iz Japana čisto da i Kaneku bude bolje
  • Ivdzo11
    2.9k
    Ocigledno se spremamo na odlazak Baturine na ljeto
  • Ban
    698
    Drage kolege nisam previše pisao o transferima jer tek 18.1 kreće prijelazni rok u Hr. Sto se tiče Benkovica igrač se sam ponudio Dinamu i želi doći kući jer kod novog trenera ga nema na mapi. S Brekalom je uspostavljen kontakt, igrač želi doći zbog Eura u Njemackoj, a i Dinamo traži neko veliko ime na krilu. Problem koliko znam je trenutno fiorentina, oni ga zasad ne puštaju jer igraju na 3 fronte, nasa uprava radi sve da dogovori prijelaz. Brekala naši žele na posudbu jer nemaju novca platiti transfer niti njegovu placu približno, a na ljeto nam se vraća Stojković na krilo. Kaj se tiče komentara za Brekala mislim da gluposti dosta ljudi piše. Brekalo je renomiran igrač, zabijao je svake sezone najmanje 5 golova u ligama 5, osim ovih u fiorentini koja mu je ruku na srce najjači klub u karijeri. Za ove kaj pišu da ne bi bil pojačanje jer ne zabija zadnjih godinu dana mogu reci da pričaju gluposti. Jedan Marco Pasalic je prošle godine u 1300 min u smjesnoj trećoj bundesligi imao 1 gol i nije bio standardan pa hara HNLom i u repku je pozvan. Naša liga je realno preslaba i igrač koji ima preko 35 nastupa za reprezentaciju i koji je dal 30 komada i 20 asistencija u ligama 5 sa 25 godina je vise nego pojačanje. Ne sjećam se kad smo doveli igrača da je igrao u tako jakim klubovima, da ima toliko nastupa za repku i čitam smjesne komentare bolji je Hoxha. Brekalo je dal gol ove sezone protiv Napolija i proglašen igračem utakmice pa je došla repka i nakon toga je preseljen na klupu u Fiorentini. Po mom mišljenju Ak je protiv Napolija mogao dominirati prije 2 mjeseca onda mu sigurno neće bit problem dominirati moćne klubove Istru, Slaven, Rudeš, Varaždin... toliko od vašeg MireMiro Vugrinec

    Brekalo nigdje ne dominira. Gledao sam ga svako malo u Njemačkoj. Umjesto da tu zbrajaš golove pogledaj ga koji put. Svaki klub gleda kako ga se riješit. Jedino ga je Jurić htio zadržat po hrvatskom ključu, ali to Brekalu nije pasalo jer on vjeruje da zaslužuje igrat Ligu Prvaka.

    Samo se svi brukate iz posta u post.
  • marcio amoroso
    32k
    Samo se svi brukate iz posta u post.Ban

    Pokaži respekt prema kolegama ako misliš tu pisati! Neću se ponavljati.
  • Ban
    698
    Pokaži respekt prema kolegama ako misliš tu pisati! Neću se ponavljati.marcio amoroso

    Reci isto njemu koji drugima govori da pišu gluposti.
  • marcio amoroso
    32k

    Ok. Zadnja opomena pred ban. Ti mi sigurno nemaš govoriti kome ću šta napisati!
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Brekalo nigdje ne dominira. Gledao sam ga svako malo u Njemačkoj. Umjesto da tu zbrajaš golove pogledaj ga koji put. Svaki klub gleda kako ga se riješit. Jedino ga je Jurić htio zadržat po hrvatskom ključu, ali to Brekalu nije pasalo jer on vjeruje da zaslužuje igrat Ligu Prvaka.

    Samo se svi brukate iz posta u post.
    Ban


    Gluposti ljudi pisete jer niste svjesni koja je razlika između liga 5 i naše smjesne lige. Petko u serie a u 70 nastupa nije zabil gol. Brekalo u jednoj sezoni standardnoj u serie a 7 golova, prije toga u wolfsburgu u godini u kojoj su izborili Lp standardan, drugi strijelac s 7 golova i 3 asista. Oršić koji nam je bio Bog, u southamptonu nije prismrdio utakmicama. Dominirao nije, da je dominiral, završio bi u Realu, ne u Dinamu. Ali da je pojačanje i ekstra igrac za našu ligu, to je. Ako gledamo brojke Ivanuseca u Nizozemskoj koja je dosta slabija od Bundeslige i Serie a možemo zakljucit da je i on smjesan igrač po vašim pretpostavkama, dal je 1 gol, a igra u ekipu koja daje po 3 gola po tekmi, sve bitnije tekme je na klupi.
  • CastAway1986
    853
    dragi Miro evo s respektom već kad se predstavljaš nekim insajderom ovdje i stručnjakom za transfere Dinama valjda bi trebao znati kad počinje prijelazni rok! Prijelazni rok u Hrvatskoj počinje 7.1 a završava 6.2 .
    Dinamo starta 23.1. protiv Lokomotive , igra zaostalu utakmicu
  • Ban
    698
    Ok. Zadnja opomena pred ban. Ti mi sigurno nemaš govoriti kome ću šta napisati!marcio amoroso

    Baniraj me ako želiš, tvoj perogativ. Ja samo tražim da se nada mnom ne iživljavaš i da primjenjuješ jednak standard neovisno o stažu. Mislim da je to sasvim razumno.
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Zanimljivo mi je dok čitam ove komentare, kako je zapravo Čačke ispao još veći stručnjak nego se prvotno mislilo. A vječno je osporavan raznoraznim stigmama.

    Inzistirao je na transferu Perkovića, potvrdilo se da je dečko jako dobar igrač a i pokriva dvije pozicije, i mislim da kad bude stoper u kontinuitetu da će pokazati pravu vrijednost.

    U svlačionici je, a i javno, tvrdio da većina Dinamovih igrača nisu materijali za Lige petice. Kad su otišli oni koji to jesu bili, pokazalo se da je itekako u pravu, jer smo se do zadnjeg kola borili za drugo mjesto vjerojatno najslabije europske grupe ikad.

    Nije htio Brekala jer je skup, forsirao Ivanušeca na lijevom krilu i to nam je realno isporučilo mirno proljeće i još jednu titulu, jer je Luka bio brutalan.

    Od ovog prijelaznog roka ne očekujem baš ništa, trebaju nam instant pojačanja, love očigledno nema, pa nam onda preostaje upalit svijeću na Kamenita vrata. Ja ću u Međugorje, bliže mi je...
  • San Lorenzo
    11k
    Ima da Jakir progovori tečni japanski do lipnja. :lol:
  • Ludovic IX
    5.1k
    cilje je osvojit prvenstvo pa makar razvili igrača za bilo kog drugog. na ljeto valjda očekujemo da nam ozlijeđeni igrači ulete u prvih 11.. što bi nam onda brekalo radio na klupi za 500k godišnje???

    zasto nebi posudili igrača koji nam može donesti naslov sad
  • Ivdzo11
    2.9k
    Samo od jutros u novinama izašla imena 5 igraca... 3 japanca, Brekalo i Benkovic... A tek je 11:15h :lol:
  • marcio amoroso
    32k
    Još jednom uputa i upozorenje svima!

    Ponašajte se i pišite u skladu sa pravilima foruma. Pokažite respekt prema drugima. Svako “nemate pojma”, “brukate se”, “smiješni ste” itd će od sada na prvu rezultirati banom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.