• Teofil Kateran
    854
    Teško da će biti išta od njega konkretno, ali iskreno mi je drago da se uopće gledaju takvi igrači
  • austrijanac
    2.7k
    Fabrizio se pretvorio u obicnog "shillera" koji je poceo zaradivat na placenim clancima.

    Takvih u Hrvatskoj imamo na izvoz, nema potrebe da jos na njega padamo.
  • Laugreano
    1.3k
    Sviđa mi se da Jakir zeli da desna strana, budu rakete iz Japana.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Mierez za normalnu cijenu bi bio top, ali znam da nasa uprava nije sposobna u pregovorima. Prosle godine se spominjalo da nude 5 milijuna + perkovica?!?! Mislim da to dovoljno govori o sposobnosti uprave da dovedu igraca za normalnu cijenu.cibona

    Ali zasto bi ga Osijek dao za 2-3 milijuna ako to ne zele? Ne moze Uprava bas tako lako spustit cijenu glavnog igraca Osijeka. Ali ovo 5 + Perkovic ako je uopce istina je smijesno, nama Perkovic vrijedi puno vise.

    Dinamo zainteresiran za Daikija Hashioku iz St. Truidena.Teofil Kateran

    A ja mislio Jakir bi samo Hoxhu, siguran sam da ima puno vise imena u transfer prici samo se kroz medije vrte konstantno Hoxha i Brodic. Tako je i ljetos iz vedra neba stigao npr. Mykha a nijedan clanak nije bio o njemu prije tog (ili tko vec).
  • Maki17
    174
    Ovako ja očekujem ovaj prijelazni rok. Odlasci Moharrami( za njega bi mogli nešto i dobiti), Mihaljčenko, Sosa, Halilović ( veza nam je dobro popunjena i mislim da ne bi dobivao puno prilika), Menalo, Marin (ističe mu ugovor na ljeto), Emreli (jednostavno se nikako ne uklapa u sustav, ni krilo ni špica), Jurić, Drmić i Rukavina (posudba jer mora igrati). Dolasci Desni bočni ( Gazibegović nadam se), lijevi bočni ( radije bih onog Danca), Živković sa posudbe, krilo ( Hoxha vjerojatno kad ne možemo ništa bolje) i Brodić ( nek' se pokaže makar sumnjam). Nije da bi se nešto jako pojačali ali bi osvježili ekipu i riješili se viška nekvalitetne. Bernauer mislim da ostaje zbog ozljede Šutala a i nije dobio pravu priliku
  • Krizy
    36k
    Update, 114 igrača u ovoj godini su novinari spomenuli u kontekstu dolaska u Dinamo.
    Došlo je njih 9 :rofl:


    Golmani: 8
    Moldovan, Grbić, Čavlina, Labrović, Ivušić, Horkaš, Vidovšek, Zelenika

    Desni bekovi: 4
    Hashioka, Gazibegović, Manea, Karačić

    Stoperi: 20
    Bernauer, Sosa, Kim, Ghram, Günter, Sazonov, Erlić, Jedvaj, Barišić, Jelenić, Ratnik, Sviatchenko, Omeragić, Dulanto, Arboleda, Satka, Franco, Faye, Iorfa, Santos

    Lijevi bekovi: 14
    Mykhaylichenko, Ogiwara, Wdowik, Mitaj, Frese, Barišić, Mensah, Pires, Ramirez, Auer, Wagner, Björkan, Kornienko, Amavi, Sinkgraven, Azarovi, Schulz

    Zadnji vezni: 13
    Ademi, Selahi, Kamara, Colombatto, Titraoui, Agoume, Kaba, Žaper, Šunjić, Hodža, Cokaj, Gbane, Colorado, Belić

    Središnji vezni: 6
    T. Halilović, Gojak, Vencedor, Adeline, Rog, Toköz

    Ofenzivni vezni: 6
    Stojković, Kačavenda, Wakizaka, Asano, Krivak, Khaoui, Verschueren, Kleinheisler

    Desna krila: 5
    Kaneko, Šotiček, Bouzida, Tekpetey, Pašalić, Parris

    Lijeva krila: 10
    Vidović, Brekalo, Kryeziu, Wolf, Boulbina, Oršić, Fruk, Pjaca, Almazbekov, Hoxha, Kramarič

    Napadači: 20
    Pohjanpalo, Okereke, Morelos, Pierrot, Mierez, Brodić, Frey, Satriano, Vipotnik, Frigan, Beljo, Šimić, Sissoko, Bakrar, Ikwuemesi, Latte Lath, Rrahmani, Robertha, Isaac, Ramsak
  • Mihaljević
    8k
    Hashioka igra istu poziciju kao Kaneko u Japanu , znači RWB (Right wing-back)... Samo što je Hashioka dosta defanziviniji. Izgleda da je Riletu štoperska pozicija suđena. Prst gore, Hashioka je igračina. Gori zemlja izlazećeg sunca!
    daikiski.png
  • Facke
    2k


    Pitanje je uopce el neki klub lige petice njega oce. Dobre bi nam dosel. Kaneko i on na desne strane. Ljudi moji te bi bil tandem kakvuga u HNLu niste nema. Desna strana bi nam bila bas dobre pokrivena.
  • Laugreano
    1.3k
    Pocelo je...
  • Mihaljević
    8k
    Ako se taj tovarski žutokljunaš dovede prije našeg Čavline, treba zapalit i ložu i Vlatku Peras.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Radije malog Cavlinu nego tovara.
  • Mihaljević
    8k
    Zašto bi za pola milijuna doveli najboljeg golmana HNL-a kad za rezervnog golmana svih klubova u njegovoj karijeri možemo dati 2M.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Jel itko pratio Mitaja, albanski reprezentativac i lijevi bek Lokomotiv Moskve, dvadeset godina ?
  • Peškaman
    2.6k
    Drugi dan,već su trojica u igri hahahah
    Neka cirkus krene. :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.