• Orc123
    5.1k

    Zajebo bi se! Oces neces skoci ti kao predlozen oglas ali nisam idiot da otvaram imbecilne clanke. Komentare sam pogledao samo da vidim koliko su stvarno ljudi ograniceni i iskompleksirani Dinamom.
  • Orc123
    5.1k

    I tebi sve najbolje prijatelju! Mira, zdravlja i blagoslova ❤️
  • Mali dioničar
    14.3k
    Ako vam ovo išta znači,
    Dinamo u ovom trenutku ima 17 odigranih utakmica i 34 boda,

    dok Manchester City ima isti učinak u svojih 17 utakmica,
    Purger

    Ako tebi išta znači, HNL ima 10 klubova, a Premier liga 20.

    Znači kao prvo imaš faktor domaćinstva koji je poduplan. Hajduk će na proljeće imati pun stadion na svakoj domaćoj utakmici, a vani to je valjda svima jasno.

    Kao drugo imaš puno viši postotak kvalitetnih klubova koji protiv pretendenata na naslov grizu jer se ili bore za nastup u LP ili za nastup u ostalim europskim natjecanjima ili se bore da ne ispadnu iz lige.

    Kod nas je Rudeš odradio posao tako da klubovi izmedju petog i devetog mjesta mogu igrati rekreativni nogomet cijelo proljeće.

    To je jedan faktor koji se ovdje dosta zanemaruje, a svakako je vjetar u jedra onome tko trenutno ima prednost, a otežavajući faktor onima koji ga love.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Hehe, a zašto ti skoči baš taj oglas. :grin:
  • Purger
    360
    Znači kao prvo imaš faktor domaćinstva koji je poduplan. Hajduk će na proljeće imati pun stadion na svakoj domaćoj utakmici, a vani to je valjda svima jasno.Mali dioničar

    Imali su oni pun Poljud i protiv Istre pa smo vidjeli kako je to završilo
    Kod nas je Rudeš odradio posao tako da klubovi izmedju petog i devetog mjesta mogu igrati rekreativni nogomet cijelo proljećeMali dioničar

    Onda ne vidim zašto ih ne bi sve pobijedili? Mi smo prošle sezone gubili bodove od Istre, Šibenika, gorice, Varaždina, zašto ne bi sad sve to onda dobili?
  • Mali dioničar
    14.3k
    Onda ne vidim zašto ih ne bi sve pobijedili? Mi smo prošle sezone gubili bodove od Istre, Šibenika, gorice, Varaždina, zašto ne bi sad sve to onda dobili?Purger

    Pitanje za milijun dolara.

    Ako Hajduk sve dobije i Dinamo sve dobije i na poljudskom derbiju bude neriješeno, prvak Hrvatske 23/24 je…?
  • Purger
    360

    Hajduk neće sve dobit, samo prije tjedan dana su kiksali protiv "rekreativne" Lokomotive
  • jp23
    2.2k
    Nećemo ni mi po svemu dosad sudeći
  • Mali Zeus
    9.8k
    Stvar je u tome da mi moramo biti skoro pa savršeni. Oni će kiksati, a mi bi trebali što manje tj. skoro pa nikako, što će biti jako teško.
  • Jurki
    8.8k
    Kod nas je Rudeš odradio posao tako da klubovi izmedju petog i devetog mjesta mogu igrati rekreativni nogomet cijelo proljećeMali dioničar

    Dal si sto posto siguran u ovo?

    Jer kak god mala financijska razlika bila za dobivene novce od tv prava nije isto biti peti ili deveti.
    Tak da ne vjerujem da se bu igrala sklanjalica.. isto tak losim igrama ti igraci nece skrenuti pozornost na sebe za transfer i između ostalog priliku za bolju placu.
    Primjer: Belupo...proslo kolo ubili Rijeku koja se bori za prvaka, a Belupo za apsolutno nista.
    Edit: nek Rudes dobi par utakmica zaredom evo ti panike. Dal je to moguce? Naravno da je jer dok god matematika ne kaze da su ispali nije nist gotovo.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Dal si sto posto siguran u ovo?

    Jer kak god mala financijska razlika bila za dobivene novce od tv prava nije isto biti peti ili deveti.
    Tak da ne vjerujem da se bu igrala sklanjalica.. isto tak losim igrama ti igraci nece skrenuti pozornost na sebe za transfer i između ostalog priliku za bolju placu.
    Primjer: Belupo...proslo kolo ubili Rijeku koja se bori za prvaka, a Belupo za apsolutno nista.
    Jurki

    Nisam siguran, ali vidim kako stvari idu.

    Ni jedan umirovljeni sudac osim Beusana ne želi komentirati sudjenje, a na proljeće cirkus dobiva dimenziju više.

    Dinamu šansu vidim kroz Osijek i Rijeku odnosno njihove utakmice protiv Hajduka.

    Samo su mi isto tako nejasni oni koji Dinamu upisuju sve bodove u tim utakmicama.

    Isto tako jučerašnjim remijem, ostavljen je prostor Hajduku da na Poljudu protiv Dinama pobjedom napravi golemi korak prema naslovu.

    Da je jučer Dinamo pobijedio, x na Poljudu bi bio opcija. Ovako možemo biti sretni ako dodjemo u situaciju da nam na Poljudu uopće igra pobjeda, a kamo li x.

    Dinamo na proljeće igra najmanje 4 utakmice više nego Hajduk (osim ako oni (namjerno) ispadnu iz kupa ili Dinamo (namjerno) ispadne iz Kupa).
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ekipa, malo se previse hvatate za taj njihov plus u medusobnim utakmicama. Ako na kraju bude izjednacen broj bodova neka ga nose. Imamo veci budzet, bolje igrace i skoro sve u svojim rukama.
    Ako nismo sposobni u ova 2 mjeseca pripremit, dovest i promarsirat HNL-om onda titulu ni ne zasluzujemo.
  • Jaro
    5.6k
    haha, pa sve to smo imali i u prethodnih 4-5 mjeseci - i budžet i igrače (samo trenera ne) pa je trenutno -7. (ne računam neodigrane utakmice jer nemam bas toliko povjerenje u ovu momčad pod ovim trenerom)
  • Jurki
    8.8k
    bit ce tu svasta jos.. a mi ako dobijemo obje zaostale smo samo na -1. Racunaj tu da su u igri za Europu jos Loksa i Gorica (kak god njihove sanse bile realno male).
    Jebiga po tome ak ce svi igrat rekreativno onda cemu opce liga? Nek sve ugase i u kurac.
  • rupke
    52

    nakon sto uspjesno odradimo zaostatke, u 17 kola moramo imati jedan ''kiks'' manje od njih
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.