• Rakovica1986
    537
    Bio sam optimist cijelu polusezonu, ali ja jednostavno ne vidim šampionsku ekipu niti nogomet kod nas. Di su lijepi dani kad ti neide pa Orša spakuje sa 25 metara nešto ili dođe onaj Kadzior pa stavi slobodnjak. Tempo s kojim ubijaš protivnika do te razine da sijeva sa svih strana i gdje im jedino daš prostor da se dodaju uz aut liniju pošto je sredina čep. Jakire veselio sam ti se i nadam se da ću se morat ispričavat, no trener koji u 2023. godini ima ideju kroz pimplanje lopte ostvariti nešto je za mene nedorastao razini Dinama.
    Kadar je ovakav ili onakav, ali nije se rodio taj koji će mi reć da ti ne možeđ naći rješenja za bunker cijelu polusezonu bio to Varaždin, Rudeš ili Hajduk...
  • Dinaminjo
    559
    Decki, sa 6 bodova u sljedece 2 tekme smo na -1 bod, a oni se miraju potuci sa Rijekom (istina na Poljudu).

    Dakle mogli bi nakon prvog kola proljeca imati -2 boda i minus utakmicu.
  • mali M
    3.6k
    Ako ne možemo na proljece napravit prednost u odnosu na hajduk od barem 2-3 boda onda realno ne zasluzujemo naslovOrc123

    ovo mi zvuči kao grunfovska izjava! :lol:
    ako ne napravimo prednost od barem jednog boda nemožemo ni matematički zaslužiti naslov! :rofl:
  • Mikan86
    5
    Koga zelite u zdrijebu danas?
  • marcio amoroso
    33.1k
    Koga zelite u zdrijebu danas?Mikan86

    Sturm.
  • Facke
    2.2k


    Sve jedne...
  • Mikan86
    5
    Ma nek nam grke daju
  • Paggini
    8.4k
    Sturm, da uguzimo neko potajno gostovanje hehe
  • NitkoBitan
    12.9k
    Ma samo ne Betis, jak a neatraktivan.

    Iako jbs i atraktivnost protivnika, ako napravimo aktivan rezultat na gostovanju Maksimir bi trebao bit pun u uzvratu.
  • Schpatz
    378
    Ja bi jednog od trojca Sturm, Servette i Molde. Mislim da je uz Sturm, Servette sasvim okej zdrijeb, Norvezani isto ne bi bili losi jer njima prvenstvo tek pocinje u travnju.
  • Neki tip
    19.6k
    Ma samo ne Betis, jak a neatraktivan.NitkoBitan

    Mislio sam da su takve formulacije rezervirane za tipa Anzhi Makhachkalu 2011., a ne za španjolske prvoligaše s vojskom navijača, ali dobro. :lol:
  • Keyser Soze
    8.3k
    Betis, jak a neatraktivan.NitkoBitan

    Ne znam kako Betis nije atraktivan, ok nije Real ili Barce međutim radi se o španjolskom prvoligašu.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Još je u onom ružnom, neatraktivnom gradu zvanom Sevilla.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.