• miro
    3.1k
    Ma kod njega se vidi da zna, ali morat ćemo tu i tamo još koji kiks izdurat, predugo je izbivao. Podrška za Boleta, vidi se da ima srce i hrabro je odigrao 2.pol
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Sad ga isforsirati Belupo,Rudeš i Astana da ulovi ritam i formu.
  • Eduardo
    17.5k
    Uh, ovo koljeno je baš gadno ostalo... Bit će dobro ako će propustiti samo nedjeljnu utakmicu s Rudešom. Kažu da se radi o istegnuću medijalnog ligamenta.

    giphy-downsized-large.gif
  • runtothehills
    382
    nakon uklizavanja se barem 3/4 minute stalno drzao za koljeno. Srecom da je samo istegnuce.
  • mali M
    3.5k
    Ja sam htio odmah napisati kad je to uklizao. Ostao je sjedit na podu i primio se za koljeno ali pogled pun straha koji je uputio prema klupi sam bio siguran da je ozljeda i to teža. Kao netko tko je kao golman 3 puta lomio ruke, znaš kad se dogodi najgore. Zato sam odma skužio njegov pogleda tako da Bogu hvala ako je samo istegnuće
  • Orc123
    5.1k
    Znaci Gol protiv Sparte, gol protiv Osijeka, 2 stopostotne prilike slozene momcima iz Belupa, gol Hajduka, Gol protiv Ballkanija! Nek mi netko izvadi utakmicu njegovu bez greske za gol!? Nemam nista peotiv decka ali to sto je totalno pao je cista odgovornost Jakira jer ne mozes igracu koji nije igrao godinu dana i imao ogromnu ozljedu, bacit ga u vatru odmah umjesto da ga postepeno uvodis! Potrosili su igraca ali sta je najgore on i dalje igra!
    S druge strane se sere po novopridoslim stoperima koji ne mogu dobiti ni priliku pored ovakve uzasne obrane! Da je kojim slucajem ovoliko gresaka imao Max ili Sosa mediji bi vristali o sramotnim strancima! Sutra ocekujem naslov o Miki i Mohi a o Sutalu ni rijec! Umjesto da smo decka postepeno uvodili u igru mi ga potrosili! Kakvi god da su stoperi na klupi od Boska nisu trenurno gori! Nazalost...
  • Žan
    112
    Pa nas je ovaj promasaj(BOSKO SUTALO)kostao ove sezone -9 bodova u nikad slabijem HNL-u ! Jel on igra jer je doveden za velike novce ili ima jos neki razlog !?!? Zasto je doveden Sosa?!? Di je Max?!? Sta se desava!?!
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Kad neko kaže ozljeda je kriva što ovaj leti u prazno i nezna se postaviti. Najveći promašaj ikad sa obzirom na plaćenu odštetu. Nije pravedno da maks ne igra nakon onog penala. A ovoga se nagrađuje a koštao nas je direktno 9 bodova najmanje, plus da ne nabrajam kikseve u Europi. Daj barem budimo realni i da bude isti kriterij za sve. Ne ovisno odakle dolazi
  • cibona
    1.4k
    Treba prihvatit cinjenicu da smo potrosili 4 mil. eura i prestati ga forsirati.

    Da, prije ozljede on je bio puno bolji, ali mi jednostavno ne mozemo trpiti njegovo ponovno dokazivanje, nama doslovno gori za petama, a tada se ne gura u vatru igraca koji nije igrao godinu dana. Za njegov neuspjeh je jakirovic direktni krivac. Da ga se uvodilo postepeno, mozda bi danas i zasluzio biti u prvih 11, a ovako pate i navijaci i klub i on.
  • Jaro
    5.6k
    Zabiraviti ozljedu, pregrmit 4milje i placu i poklonit ga kome god hoce. Dodati i Perica u paket...
  • cibona
    1.4k
    Dao je intervju na 24 sata plus. Moze netko zalijepiti cijeli clanak?
  • Maki17
    174
    Nedavno izjavio Sopić da ako Selahi ne produži ugovor da ne zna koji bi igrač igrao vrhunski nakon 7 mjeseci pauze. Znači zdrav igrač koji bi samo trenirao bez utakmica. Bole je slomio nogu, išao na operacije, tko zna koliko uopće nije dugo trenirao i onda ga gurnu na tako važne utakmice. Normalno da je griješio, da nije imao koncentracije. Trebalo ga vračati postepeno a ne odmah u vatru. Tako da se nadam da će se Bole vratiti na onu staru razinu
  • Patak
    2.2k
    Oa ak se pogledaju prve stranice ove teme onda su svi bili oduševljeni s njegovim igrama, sve do ozljede.
  • Dinaminjo
    509
    Ne ne i ne...

    Ne opet ozljeda
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.