• Krizy
    35k
    DATUM ROĐENJA: 08.08.1992.
    MJESTO ROĐENJA: Lachen (Švicarska)
    VISINA: 184cm
    TEŽINA: 78kg
    NOGA: Desna
    BIVŠI KLUBOVI: Zürich, Nürnberg, Bayer Leverkusen, Borussia Mönchengladbach, HSV, Norwich, Rijeka
    POZICIJA: Napadač
    BROJ: #18
    UGOVOR: 30.06.2024.
    0mplhzecqvgzyxqf.jpg


    Dobrodošao El Drmatore
  • Majki2111
    2.6k
    Potpisao je na 2 godine uz mogućnost produljenja za jednu godinu. Prema 24sata.
  • Nolifer
    6.4k
    Budu brzo klinci počeli navijati za Dinamo :grin: :joke:

    Bio sam skeptičan radi izjave jer je rekao da je jedan od njih, ali nek se pokaže sad u Superkupu za početak..

    Sretno Drmić :strong: :cheer:
  • Bosna86
    11.5k
    Drmić was born in Lachen, Canton of Schwyz, to ethnic Bosnian Croat parents from Vitez, and is a dual national.[

    He applied for Swiss nationality at the age of 16, taking the exam three times in front of commissioners in his home village of Freienbach. On the second attempt, he was rejected because he knew more about Zürich, where he had spent six years in a football school, than the village. He then hired a lawyer who made the case that this was acceptable as Zürich is nearby and of importance to the community.

    Malo nevezano…. Kakve su ovo sheme sa dobijanjem državljanstva Svice
  • Zagi
    4.7k
    Al će se Bočkaj i Ristovski naasistirat...
    Pero u HNLu ove sezone 9 komada, a Rile 6. Baš me zanimaju brojke za 12 mjeseci...
  • Mrvica
    3.1k
    Sretno Drmiću, nadam se da će uz ove igrače zabijat brdo golova!
  • Tundra
    509
    Još sam odmalena počeo pratiti Hajduk, dolazio sam na Poljud gledati svoje Bijele. Kao što je moj otac mene naučio voljeti Hajduk, tako ću i ja svoju djecu... - kazao je hrvatski Švicarac Drmić.

    Treba li nam takav igrač?
  • deda
    27.3k
    Treba nam pošten, odlučan, lojalan, hrabar i kvalitetan igrač.
  • Mrvica
    3.1k

    Ne možemo očekivati da će nam svaki igrač biti teški Dinamovac kao Oršić i ostali dečki, sve dok igra i bori se za Dinamo dok je u klubu tako mi je svejedno za koga navija iskreno. Moje mišljenje
  • Oluja
    3.6k
    takav IGRAC nam sigurno treba. Treba li nam navijac hajduka? NE! Drmic potpisuje ugovor u svojstvu igraca i siguran sam da ce ga posteno odradjivati, ako zbog nicega onda zbog svog vlastitog interesa.
  • The Undertaker
    3.9k
    Valjda je ljudima lakše vjerovati da su Ademi, Vrsaljko, Modrić, Moro, Čop itd... od mladosti navijali za Dinamo.
  • Mali Zeus
    9.1k
    Treba li nam takav igrač?Tundra86

    To je profesionalni nogomet. Ne gledaš čiji je navijač igrač kada ga potpisuješ nego gledaš treba li ti. Zapravo, što @The Undertaker kaže.
  • Nino Bule
    11.2k
    Drmic se nije ocesao nikad o dinamo koliko ja znam, a nije ni minute zaigrao za hajduka. Ne treba zbog "nogometnih razloga" potpuno zanemarit tko su i odakle dolaze pojacanja, ali isto tako drmic nije mirko hrgovic jer je jednom prilikom rekao da je navijac hajduka (a drugi put rekao da nije pratio hnl dok sad nije dosao u rijeku i nije ni za koga navijao)
  • Nousername
    608
    Ja iskreno jedva cekam vidjeti trojac Orsic,Petko i Drmic.Njih dvojica brzi igraci sa noson za gol,a Petko pravi španeri koji zna podvalit loptu.
  • Bosna86
    11.5k
    Ademi, Vrsaljko, Modrić, Moro, ČopThe Undertaker

    Jakic, Petković, Baturina… To su sve naši janicari, gladni tovarske krvi… Svi su protiv njih motivirani i dok je tako opraštam im njihovu ružnu prošlost :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment