• Mihaljević
    8k
    Dečko sasvim solidan u zadnje vrijeme, bitno da se samo sere, a kad Rile igra stopera opet ne valja... Pa šta oćete...
  • Mrvica
    3.1k
    Baš nema sreće sa ozljedama, žao mi ga je. Nadam se da nije nešto ozbiljno.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ima li kaj novo u vezi njega?
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ima li kaj novo u vezi njega?ZGBhoy

    Kaze Jakir da sepa, mora na MR
  • ZGBhoy
    1.7k
    Taj dečko stvarno ima peh u vražju m***r
  • Teofil Kateran
    827
    Činjenica je da je nakon povratka od ozljede izgubio brzinu i bio puno lošiji nego prije ozljede. Ali isto tako želim naglasiti da je u zadnje vrijeme počeo hvatati ritam i da je to počeo izgledat puno bolje. Bit će baš šteta ako je ponovno ozljeda u pitanju jer bi nam možda i on postao pojačanje za proljetni dio.
  • Mali dioničar
    14k
    Šutalo out 2 mjeseca.

    Kako ovaj stožer upravlja ozlijeđenim igračima strah me i pomisliti da na teren trebaju vratiti Stojkovića i Kačavendu.
  • Jurki
    8.4k
    Bosko sretan 24. rođendan.
    Samo zdravlja, i cim brzi povratak na teren.
    Nadam se odlasku na posudbu do ljeta di ce skupljati nastupe i formu za povratak na ljeto u momcad.
  • Zagi
    4.9k
    Dat ga Lokomotivi na 6 mjeseci umjesto Žileta.
  • Jurki
    8.4k
    upravo to. Imal bi najvjerojatnije status startera i do ljeta moze komotno uhvatiti formu bez da mu se gledaju greske. Loksa bi dobila iskusnog stopera. Win-win za sve 3 strane Dinamo, igraca i Loksu.
  • Brusa
    663
    Mislim da nema šanse da igrača kojeg smo platili 4 mil. šaljemo na posudbu. Niti mislim da bi on pristao.
  • Droljo
    4.8k
    A lokomotiva nema pametnijeg posla nego trpit našeg stopera do kraja sezone i gubit bodove zbog njega...
  • wolfgang14
    1.1k
    Prodat ga za milijun eura ako nađemo neku budalu i to je to. Onaj ko je odobrio da se njega plati 4 milijuna je opasno kiksao
  • Lynx17
    2.6k
    Prodat ga za milijun eura ako nađemo neku budalu i to je to. Onaj ko je odobrio da se njega plati 4 milijuna je opasno kiksaowolfgang14


    Ne razumijem kako ljudi mogu potpuno izgubiti dodir sa stvarnoscu. Ili jednostavno zaborave STO SE ZAPRAVO DOGODILO?

    Zar vi stvarno zaboravljate STO se dogodilo Bosku Sutalu? Zar doista zaboravljajte KAKO se ozlijedio?

    Zar stvarno ne vidite koliko je to zapravo bilo NESRECA? Lako je sada naknadno prosuditi na temelju njegove ozljede da to nije bio dobar transfer. Medutim, u to vrijeme, to JE bio dobar transfer. U takve bi trebao Dinamo uloziti/riskirati. Tu mislim kada uzmes sve u obzir (profil, potencijal, godine, iskustvo, itd.).

    Ovo je post sa ovu temu nakon sto se ozlijedio:

    Steta sto se ozlijedio bas sada..uhvatio je kontinuitet i formu..Jako je dobro igrao.Bio nas najbolji stoper i onda sad ovo.Bas mi je krivo.Koliko traje oporavak od ovakve ozljede?izgubljena cijela sezona?

    Edit: Ja sam ga vidio vec na sirem popisu od Dalica.Bas me iznenadio igrom.
    Beowulf112


    Neke stvari se ne moze predvidjeti. Postoji i nesreca, nazalost. To je realnost.
  • Jurki
    8.4k
    u potpunosti se slazem s tobom.
    Šutala je snasla takva teska ozljeda, sjecam se kad je dolazio.. apsolutno nitko nije izjavio da je to los posao.
    Isto tak je u prvim utakmicama do ozljede pokazal jako dobru igru.
    Ovo sve naknadno kaj se dogodilo to nitko nije mogel znati.
    Bitno da se pise bez da se razmisli o nekim cinjenicama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.