• Carrasco
    3.9k
    DATUM ROĐENJA: 28.02.2000.
    MJESTO ROĐENJA: Čapljina (Bosna i Hercegovina)
    VISINA: 184cm
    TEŽINA: 80kg
    NOGA: Desna
    BIVŠI KLUBOVI: NK Neretva Metković, NK Istra 1961
    POZICIJA: Stoper
    BROJ: #37
    UGOVOR: 15.06.2028.
    rd6fg0zwgrmpgkss.jpg
  • deda
    26.3k
    Meni je mali jučer odigrao vrhunski. Snaga, energija, točnost, pravovremenost, čitanje igre i ptotivnika. Jasno slab protivnik s druge strane, ali sve pohvale.
  • miro
    2.9k
    Pratim ga otprije 2-3 godine kad smo s Jovićevićem igrali LP za juniore. On je baš iskakao snagom i oštrinom od ostalih (meni osobno više i od Gvardiola). Osim toga jako dobro mu je došla i posudba u Istru prošle godine. Mogao bi on vrlo brzo postati startni stoper, a u kombinaciji s Franjićem imali bi i brzinu u iznošenju lopte, još kad ih ne bi prodali 2-3 godine....
  • Mali dioničar
    13.4k
    On je baš iskakao snagom i oštrinom od ostalih (meni osobno više i od Gvardiola).miro

    Da, i meni je na Ramljaku izgledao bolje od Gvardiola.

    Samo i tada je znao kiksati, ali igra nezahvalnu poziciju na kojoj odigraš savršenih 89 minuta i tragičar si u 90. pa se na žalost više vide greške nego dobre strane. Poučak KTC protiv Sahtara ili 119 savršenih minuta Daria Šimića protiv Newcastlea.

    Vezano za posudbu, pa i Ćorluka i Lovren su bili na posudbama. Mislim da stoperima specijalno koriste posudbe jer ih tako i tako nitko ne procjenjuje po mjerljivom učinku. Recimo Marinu ćeš gledati golove i asistencije, Šutalu minutažu kao kriterij da li je zadovoljio na posudbi.

    Meni je Josip jako dobar.
  • Carrasco
    3.9k
    Evo sad mogu slobodno reći da je Šutalo naš najbolji stoper, za godinu-godinu ipo sigurno u A reprezentaciji, možda i ranije.
  • Carrasco
    3.9k
    Ove sezone nam je samo West Ham zabio dok je Šutalo bio u igri...
  • Neki tip
    18.4k
    Josip Šutalo u Europskoj ligi ima 97,7% točnih dodavanja! :starstruck:

    Ok, stoper je, a ne ofenzivni vezni, al svejedno.. dodao je 136 lopti svojim suigračima od ukupno 140 dodavanja.

    Po točnosti dodavanja je drugi igrač Europske lige!

    Bravo!! :clap:
  • db-izbjeglica
    11.8k
    jedna od te 4 prodane lopte je bila za drugi gol west hama. :sweat:

    dobar je mali, bit će klasa, nadam se da će barem još 2 sezone biti kod nas.

    inače, ja sam jedno vrijeme bio uvjeren da su on i boško šutalo braća :lol:
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ja sam Boška gledao u mladoj reprezentaciji i 2 ili 3 puta je ulazio sa klupe u Serie a. Naš Josip je puno bolji igrač iako je Boško dosta razvikaniji.
  • Crusades1986
    9.3k
    Jučer skoro pa perfektno odigrana utakmica, na trenutke je djelovao kao rutiner sa 100 europskih utakmica u nogama. Pravovremena postavljanja, čišćenja, precizna dodavanja u otvaranju igre. Veliki dobitak za nas.
  • Crusades1986
    9.3k
    Slavko Blagojević kad je bio u podcastu UPU:

    "Mislim da će napravit jebačku karijeru"
  • maddaddam
    2.9k
    Imas cijeli clanak?
  • Crusades1986
    9.3k
    Nemam, vidio sam isječak intervjua samo...
  • marcio amoroso
    31.4k
    Imas cijeli clanak?maddaddam

    Nije to članak. Slavko Blagojevic je gostovao u podcastu i nahvalio Šutala koji mu je bio suigrač u Istri.
  • Eduardo
    16.9k
    WHAT A FUCKING PLAYER :gasp: (u najpozitivnijem smislu)

    Ovaj dečko me oduševljava ove sezone. Siguran sam da će vrlo brzo s Joškom držati srce obrane u reprezentaciji. Ima sve predispozicije za vrhunskog stopera :clap:
  • Krizy
    33.6k
    Potpisao je novi višegodišnji ugovor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.