• Mr Anderson
    5.3k
    Za sad odličan. Samo da ga ne ureknem.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Doktorski igra.
  • deda
    27.5k
    Doktorski fakat.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Da Dinamo ima nekaj u glavi uložio bi novac u kupnju Erlica i posudbu Stanisica, Šutalo je već tu pa da se to uigra do SPa

    Al Mislim da je to nažalost nerealno
  • Infinity
    15.2k
    Da Dinamo ima nekaj u glavi uložio bi novac u kupnju Erlica i posudbu StanisicaZGBhoy

    Ako ih ne posudjivanje Stanisica cini glupim onda mi je drago da su glupi i neka samo tako nastave.
  • vjeko1701
    5.9k
    Posudba sama ne, posudba uz neki razumni otkup bi možda bila dobra stvar. Naš, mlad, reprezentativac i može odigrati i stopera i beka.
  • Ali
    1.9k
    S obzirom da je ovdje tema Sutalo, ne bih komentirao Stanisica i Erlica.
    Ali bih zamolio upravu da izvjesi 40mil€ otkuonu klauzulu za Sutala, dat decku novi ugovor do 2025 sa uvjetima koje je imao KTC i cekati pravog kupca.

    Znam zvuci puno, ali zato bas, nek igra u repki i dinamu za 1milj godisnje, i strpljivo.
  • maddaddam
    2.9k
    Pa već ima do 2027/28.

    Inače

    p7vx51w112iixsyy.jpeg
  • deda
    27.5k
    Nakon ovog večeras mi nemamo što razgovarat ispod 20 milja s bilo kime. Možda sam i malo rekao.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Čovjek odigra drugu tekmu za repku i odigra kao jebeni Maldini. Ono je bio čisti užitak gledati jučer, njegovo čitanje igre je gotovo pa savršeno, uvijek na pravom mjestu u pravo vrijeme. Odlično se nadopunjavao s Erlićem što je fascinantno, jer da netko ne zna mislio bi da igraju skupa 10 godina.
  • Ali
    1.9k
    Zna li netko do kad Erlic ima ugovor sa Speziom? Nebi to bilo uludo ulozenih 3-5mil € uz nelih 20% od buduceg transfera... i da ih uigravano u tandemu sa Sutalom.
    A Rasmunsen da bude rezerva, a KTC ako tko sto da da, ako ne njegovi placu raspodijeliti na ovu dvojicu...
  • Infinity
    15.2k
    Do 2026.

    Ne znam samo zasto neki misle da je Sutalu sad vrijednost skocila za 3-4 puta, a da bi se Erlica moglo dobiti ispod cijene. Gdje vam je logika?
  • Ali
    1.9k
    Nekazem da je Sutalo trenutno na trzistu 30+ milja, nego da treba staviti takvu odstetu.
    A Erlica, cisto radi ovih posudbi Spezia-Sasuolo, pa mozda neku posudbu sa otkupom uz % izkemijati, ak ide naravno...
    Nema tu neke velike logike neg vise zelja, pa oprobat...
  • Ludovic IX
    5.1k
    Erlić je sassuolov igrač. Bio na posudbi u spezii već par sezona. Ima ugovor do 26-e
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.