• db-izbjeglica
    12.6k
    možda rijeka nije mjerilo, al kakva sigurnost u tih 45 minuta.
    svaki duel odnosi, svaka lopta točno predana, svaki pokušaj iznošenja lopte uspješan...

    možda nije čudo prirode sa abnormalnim fizičkim kapacitetima kao gvardiol, al ja ne vidim po čemu on značajno kaska u predstavama.
  • deda
    27.5k
    Josip Šutalo je protiv Šibenika postavio rekorde
    @SofascoreINT
    HNL baze za najviše dodira (149) i najviše točnih dodavanja (135) na jednoj utakmici

    Usput info da mu je vrijednost prema TMu od danas 18 m
  • Krizy
    35.3k
    Osmi najskuplji stoper svijeta u svome godištu.
  • serbus
    3.5k
    Kad vidim da je nešto novo na ovoj temi baci me u depresiju da je 100% transfer... Srećom još nije taj dan...
  • luka modic
    608
    Doček Šutala u Čapljini
    Attachments
    IMG_20221221_220823 (132K)
    IMG_20221221_220746 (132K)
    IMG_20221221_220711 (135K)
    IMG_20221221_221231 (125K)
  • Crusades1986
    9.5k
    Na drugoj slici je brat od Boška Šutala, Ivan Šutalo.
  • Krizy
    35.3k
    5smqbmx4pgobdf40.jpg
    Sretan 23. rođendan Josipu Šutalu, koji je za Dinamo odigrao 67 utakmica, u kojima je upisao 5 golova i 4 asistencije.
    Uz odlične utakmice za Dinamo došao je i do reprezentacije, za koju ima 4 nastupa i brončanu medalju sa SP-a.
    Sve najbolje Josipe :party:
  • Mrvica
    3.1k
    Sretan rođendan ministru obrane!
  • Krizy
    35.3k
    Neka tu i fantastičnog dodavanja Šutala kao početak akcije za prvi gol
  • LovroZG
    1.3k
    Čudna statistika. Teško mi je povjerovat da je Gvardiol imo 96% osvojenih duela na zemlji i da Šutalo sad ima paseve na 100%.

    U svakom slučaju Gvardiol je bio puno mlađi pa je besmisleno ovak uspoređivat.
  • Krizy
    35.3k
    Šutalo u najboljih 11 izvan liga petica
  • luka modic
    608
    Po meni danas igrač utakmice,s tehničkog aspekta među najboljim stoperima svijeta.Vjerujem da mu je ova liga nacija bar jos malo pojacala cijenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.