• Facke
    2k


    ma i istok je nikakuv. Pogotove sad. Nije nam stadion nikakuv. Al kakuv god da je, jedna stvar se reci mora. Sad kad sam bil na zapadu gore stvarne je lepe pogledati tekmu. Je da si daleke od terena ali tocne se vidis. Al eto koj mores. Valda se bude neke pokrenule.

    Nas nogomet je zasluzil po cele drzave par modernih stadiona. A koj mi imame? Nis. Jebal ga vrag al kad su ovi madari poceli delati pampas ja sam mislil "eto sad mora i Dinamo neke potegnuti". Dinamo , Hajduk, Rijeka pa si bi trebali imeti pristojni stadion. Financije problem nisu. Problem su ovi uhljebi koj bi i tu steli zaraditi. Ajd koj da su se sad Mamic i Plenki dogovorili "gradili bume stadion s francuzi" , a od dobitka (hotel,soping centar") svaki dobi po pol milje eura u svoj zep. Vec bi imeli stadion od davna. A ovak ak neste i oce graditi nejde to same tak. Moraju se neki kumi zaposliti, bar da sjedalice zaserafiju da se koji novci zvleceju. Same je tu problem. Njihov zep.
  • SAS1987
    13.5k
    Nemoj izmisljati, mozes se posrati u gace pa gađati protivnicku klupu.DiddyGuela

    Leko dobio u glavu grudu a Karoglanu prijete gace pune govna :lol:
  • DiddyGuela
    968


    Konkurencija se zaostrila u međuvremenu, sredstva se ne biraju, Treba filovat gace!
  • Dinamosaur
    977
    @Facke "Sad kad sam bil na zapadu gore stvarne je lepe pogledati tekmu"

    A kad bi tek postojal zapad supergore mogao bi odma na avion
  • Zagi
    5.2k
    Ima zapad supergore. Zove se mjesec.

    Karta je malo skuplja ali pogled je fantastičan.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Financije problem nisu.Facke

    Nikome financije nisu problem dok se ne dotakne njegov dzep. Ak ti financije nisu problem pa financiraj ti stadion :lol: Uostalom ak se ne varam bila je ideja da nam dijaspora izgradi stadion, ionak ste puni ko brodovi :wink:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Uostalom ak se ne varam bila je ideja da nam dijaspora izgradi stadion, ionak ste puni ko brodovi :wink:NitkoBitan

    Dal bi bez Beda, nek se dodatno uz Stadion napravi zid sa plocicama na kojima se mogu obitelji ili pojedinci imenom obiljezit za neku novcanu naknadu isto bi se dalo zaradit
  • Mali Zeus
    9.8k
    ↪Facke da, pa i na maxu tak vode djecu iz x drugih klubova u obilazak.Dinamosaur

    I dječji rođendani se organiziraju. Testirat ću to u proljeće, kćer izrazila želju. U svakom slučaju pohvalno, kakav god nam Maks bio.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Vidio sam, to je nova, dodatna opcija i sjajno zvuči.
  • nemapredaje
    2k


    Nadam se samo da je punac i platil obilazak. Nisi valjda svoje peneze njima dal
  • Blaz
    353
    Dodirnite isječak i zadržite pritisak da biste g zaa prikvačili. Otkvačeni isječci izbrisat će se nakon sat vremena.
  • Facke
    2k


    Nisem nisem on je platil.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Je, se razme.
  • Pero Vragec
    72
    Ironičan sam, Zagrepčani su svugdje osim di bi trebali biti, a to si i sam napisal di je...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.