• Imamo Dinamo
    3.4k

    Da, Marcinko je otisao. Stavio je netko bio taj tvit tu
  • Ivdzo11
    3.2k
    Vidim da nisu vise te kvalitete nove najave...
  • Mali Zeus
    10.4k
    Što se tiče Istre i tovara koji dolaze, uz zaluđenost oni dosta rade s navijačima u manjim sredinama, DPH itd., nadam se da će to i naš klub početi raditi u budućnosti tj više se baviti navijačkom bazom van Zagreba. S tim da jedva se bave s bazom u Zagrebu pa je onda dalek put..

    Recimo čuo sam da ekipa iz Bijelo-plavog podcasta ide po školama i dosta radi na promociji navijanja za Osijek, pa su sad nove generacije puno više za Osijek u odnosu na kak je bilo prije di je bilo većinom dinamo ili hajduk.
  • DrawTube
    3.4k
    Nemoj tako dobivamo na dnevnoj bazi AI slike nogometaša kao djece
  • DiddyGuela
    1.2k
    Sada se zapravo vidi koliko su godine bojkota BBBa ostavile stetu za navijacki puk Dinama. Nazalost tim potezom se napravila steta samoj grupi i ostaloj potencijalnoj fan bazi, najmanje su to osjetili oni zbog koji je bojkot pokrenut.

    Sa druge strane imas tovariju koja po svakom manjem gradicu u Hrv. ima organiziran DPH i grupice od najmanje 10ak ljudi koji organizirano idu po domacim tekmama ali i gostovanjima. Tako je i kod mene, pogledajte samo sazetke kup utakimce iz 2021. Belišće-Hajduk gdje se jasno vidi kako u mjestu koje je udaljeno 700km od Splita sve vrvi od navijaca Hajduka. Jbg, dugogodisnji rad sa postojecom i buducom fan bazom sada ubire plodove.

    Nadam se takvim akcijama u blizoj buducnosti i od naseg kluba i navijacke skupine!
  • Captain America
    14.8k
    Ne bi reko da je bojkot BBBa kriv za to. Zagrepčani su specifična publika i traže zanimljivost/rezultate. HNL je bio grozan kao i Dinamo u Europi. Vidim po svom društvu kolko je gospodin Neno sa svojim rezultatima potaknuo praćenje Dinama. Imali smo sezonu 21/22 gdje je nakon ukidanja mjera Dinamo bio najpraćeniji unazad dosta godina. Tu još u cijelu priču dodaj stadion.

    Vjerujem da će već protiv Osijeka bit fino popunjeno, pogotovo ako vrijeme bude okej.
  • Mali Zeus
    10.4k
    ↪Mali Zeus Nemoj tako dobivamo na dnevnoj bazi AI slike nogometaša kao djeceDrawTube

    :rofl:

    Ono je bilo strašno.
  • Mali Zeus
    10.4k
    S druge strane nemrem reć Dinamo se unatrag zadnjih par godina 'vratio' u Zagreb, bar u smislu da klinci nose Dinamove majice i da grad opet malo pomalo živi s klubom i za klub. Naravno i dalje ima klinaca koji dođu u Cityjevom ili Liverpoolovom dresu i budu full kit wankeri ktome, ali prije nisi mogao vidjeti Dinamov dres u parku ili na igralištu da si bog čovjek.
  • DiddyGuela
    1.2k


    Ma razumijem rezultate i ZG publiku. Razumijem i stadion i sve te price. Ali ne razumijem zasto Dinamo istovremeno privlaci sve manje ljudi izvan ZG. Evo imam primjer iz prve ruke... U jednom malom nebitnom Slavonskom gradicu imas DPH i grupice od najmanje 10 ljudi koji redovno odlaze na domace utakmice ali i na gostovanja Hajduka. Pa logicno je da ce onda imati rekordnu posjedu i doma i vani.

    Nasi to ne rade.
  • Captain America
    14.8k
    Ne bi baš rekao da privlači manje ljudi. Čini mi se i da smo mi iz Zagreba ovdje na Zoni manjina. Imaš vlog ekipe iz Podcasta 8 24 s utakmice na Opusu. Sektori uz gostujući su bili predominantno naši, ali o tome niko nije pisao. Dinamo je lani na gostovanjima kad se ne gleda utakmica s tovarima bio najgledanija ekipa u gostima. 300 gledatelja razlike, ali i za tih 300 smo bili bolji. Novinarima je bitno skupit klikove, a kako ćeš to napravit nego iskoristit duševno bolestan dio nacije koji će bit zainteresiran za boju, oblik i konzistenciju livajinog dreka.
  • DiddyGuela
    1.2k


    Nisam znao za te podatke. Kako god, mislim da bi Dinamo kao klub iz najmnogoljudnijeg grada u HR trebao imati i najvibrantniju fan bazu i u ostatku drzave. Ovako brojimo na sitno iako je bolje 300 vise nego 300 manje. Sve skupa mislim da bi klub i grupa trebali raditi puno intenzivnije sa pridobivanjem fan baze i izvan ZGa. (a ne da ne smijem prosetat u Dinamovoj majici, doslovno)
  • NitkoBitan
    13.3k
    Čini mi se i da smo mi iz Zagreba ovdje na Zoni manjina.Captain America

    Mislim da je netko radio anketu po kojoj je ispalo da oko 70% zonasa zivi u Zagrebu i okolici. Otprilike taj postotak odgovara i dolaznosti zonasa na domace utakmice.
  • Keyser Soze
    8.5k
    Tovari nisu bili prvaci 18 godina i sad imaju kakvu takvu šansu pa pune gostujuće stadione, al nije to ništa kaj mi nismo radili. Kad smo imali šansu za prezimit u LP je u Milano otišlo 6000 ljudi, u London 3000, one sezone kad je bilo napeto smo isto punili sve stadione u Hrvatskoj. Naš problem je Maksimir gdje su brojke sramotne, netko je napisao neki dan da ako nas je na Lokomotivi bilo 4000 onda bi nas na Osijeku trebalo bit barem duplo više, znači 8 tisuća u pre bitnoj utakmici za klub i nastavak sezone? Tu bi trebalo bit 15ak tisuća, a realnost je 7-8k, kako potaknuti još dodatnih 7-8 tisuća ljudi je pitanje za klub i one kojima je to posao.
  • Droljo
    5.8k
    Ma dajte ljudi. Ko jebe tovare. Provincijiski klub sa zajedničkim neprijateljem. Šta da mi nismo prvaci 20 godina i da nam je (splitski) mamić kriv? Imali bi 40 000 po tekmi.
    Bez spominjanja zabrana i jebanja u šule pri svakom ulasku na svoj stadion (što oni nemaju)
    Kruške i jabuke
    Pokazali smo se u ligi za bedaka kolko nas je išlo svuda...
  • Krizy
    38.2k
    Mislim da je netko radio anketuNitkoBitan

    Nije "netko" nego "neki" :razz:
    @Neki tip :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.