• Infinity
    15.4k
    Toi toi bude tamo u fan zoni. Mozda je kolega s tim pomijesao, mada spominje zapad gore, pa ne znam... Gore sam bio jednom, ne sjecam se da sam piskio :rofl:
  • DrawTube
    3.4k
    Nk Osijek ima posjete po osnovnim školama, dođe maskota i par igrača i organiziraju druženja , slikanja, crtanja po licu itd

    I da pola djece to ne zanima svejedno će se odgojiti bar nekakva generacija koja će kroz 10 godina biti na stadionu
  • Facke
    2.5k


    Na zapadu gore kad se sputis s tribine imas stand s hranu (debrecinke itd) i tu su ti jene 15 toi toi WC-A bile.
    Inace sam navek na istok isel i tu i tam na zapad dele. A posto nam je istok zaprt idem sad na zapad gore dele sve jedne.
  • xavier
    11.3k
    Tek kad ovo čita, čovjek shvati kakav luksuz imamo mi na sjeveru...pravi wc-i s pločicama, nekoliko natkrivenih redova na tribini plus cijela ona natkrivena galerija iznad tribine, veliki šank na tribini :cool: :strong:
  • kinfa95
    489
    wc s pločicama i pol kubika pišaline
  • Neki tip
    19.6k
    pravi wc-i s pločicamaxavier

    I bazenčići u wcima :strong: :cool:
  • Facke
    2.5k
    A kaj se opcenite stadionuv tice bil sam 2019 splitu. A tast (punac) mi je hajdukovec. E sad je on stel da on mene pokaze pravi stadion. Poljud. Iste stadion v raspadu. Kabine nikakve , tribine nikakve, krov onaj nikakuv, ces beton im trava raste. Iste zastarele i same "lep" na slike.
    A lik koji nas je vodil kroz stadion je imel same jednu temu. Nije spomenul ni jeden put neke hajdukove osim da im je momcad "najbolja". Nek jedina tema mu je bila "gospoda iz Zagreba" i kakvi sme mi idioti, smradi itd. A svi drugi "gosti" su bili tulke bahati i puni sebe da mi me muka od njihuvih prica bila kakva sme mi gamad. Jedine mi je tast (punac) ckomel. Znal je da mora ckometi :lol:
  • Dinamosaur
    1.1k
    samo te cekam( na sanku) od seniora do pionira :lol:
  • Droljo
    5.8k

    Na moslavini?
  • Dinamosaur
    1.1k
    naravno, pa ne na dinamu :razz:
  • Droljo
    5.8k
    More :up:
    Ima nas dosta iz kt tu na zoni. Mogli vi svi skupa
  • Dinamosaur
    1.1k
    gađaj listiće :lol:
  • Dinamosaur
    1.1k
    A lik koji nas je vodil kroz stadionFacke

    Kaj si ti imal vodica po poljudu?

    A usput kad vidim da pripovedas o stranama sveta, Istok Maksa nemres usporedivat sa ničim, Sjever je šeraton za njega
  • Facke
    2.5k


    Da imel sam vodica. Platis i lik te vodi ces stadion, pres salu , kabine , sobicu s trofejama itd.
  • Dinamosaur
    1.1k
    da, pa i na maxu tak vode djecu iz x drugih klubova u obilazak.
    Meni je vise zapela za oko prica o Istoku..odnosno zapadu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.