• BornaPŽ1986
    1k
    Jel moguce da sa belupom u koprivnici igramo u ponedeljak? Tako pise na sluzbenoj stranici lige...Fićo1986

    Da, jer je Astana u cetvrtak a nije bas jednostavno prevaliti toliki put pa igrati vec za vikend
  • Fićo1986
    992
    znaci ponedeljak bolovanje...fala na odgovoru
  • xavier
    11.2k
    Stanje na tablici? Zar se nije govorilo da je razlog nedolaska nezanimljiva liga jer smo uvijek prvi? :lol:seljak86

    Kad smo prvi, ljudi ne dolaze iz razloga što je liga dosadna, kad zaostajemo, ne dolaze iz razloga što smo loši. Kad igramo dobro, ne dolaze jer smo prejaki za ostatak lige, kad igramo loše, tko bi to dolazio gledati. Kad je loše vrijeme, naravno da neće doći na stadion bez krova, kad je dobro vrijeme, onda je vruće i sunce ide u oči...sve logično :cool:
  • Facke
    2.3k
    Ljudi moji, pa realne absolutne realne , zbog cega ljudi ne dolaziju u velikem broju? Zate kaj nemame stadiona i gotove. Zadnji put sam na maksimiru bil protiv AEK na Zapadu. Nemas se ni gde posrati ni poscati ko covek a kamoli oprati ruke, toi toi te ceka. Stadion nikakuv. Tribine ostecene , istok zaprt, a ni zapad nije daleke od toga. Mene je sve jedne el je vruce , el je kisa , bil sam vec na sakakvem vremnu na stadionu al nisu svi takvi. V danasnje vreme moras imeti posten stadion. Al mi nemame nis osim betona teri se raspada. Nisu svi koji ideju na stadion s Zagreba. Nemas parking , nemas nis. Iscem tam po maksimiru i parkeras de stignes , najcesce pri Krasu. Al se ljudima neda, pogotove s decu. Jbg presla su ta vremena kad je ljudima bile sve jedne. Da bar zahoda imas. Al ni te.

    Napuni se tu i tam. Secam se 2006, tekma protiv Arsenala, to se valda do Londona cule kak je grmele na stadionu. Al jbg. Sad su druga vremena, stadion v jos gorsem stanju nek tad.

    Secam se i 2008 , mislim da je bila 2008 ili 2009. Tekma protiv Sahtjora...nula bodova. Stadion nis popunjen.
    A par dani prije i poslje sme igrali protiv Zapresica. Jedva pobedili , Mandza zabil, a na tribinama mozda 1000 ljudi ak ne i manje.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Zadnji put sam na maksimiru bil protiv AEK na Zapadu. Nemas se ni gde posrati ni poscati ko covek a kamoli oprati ruke, toi toi te ceka.Facke

    Nemoj izmišljati. Ispod zapada su kontejneri u kojima možeš normalno otići u WC i normalno oprati ruke. Nije svjetski komfor, ali ovo izmišljanje je smiješno.
  • Facke
    2.3k


    Pa gde? Mislis na one plave? Ja sam se spustil bil s zapada gore i bili su toi toi wci tam na onem katu de se i hrana more zeti.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Pa gde? Mislis na one plave?Facke

    Ispod zapadne tribine su kontejneri sa sanitarnim čvorovima. Jedan prema sjeveru i jedan prema jugu.
  • DiddyGuela
    1.1k
    Nemoj izmisljati, mozes se posrati u gace pa gađati protivnicku klupu. Toitoi i tako nisu pravi wc.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Toitoi i tako nisu pravi wc.DiddyGuela

    Čitaj šta pišem. Nije toi toi nego kontejneri sa sanitarnim čvorovima.
  • DiddyGuela
    1.1k
    Evo ozbiljno sada... slazem se sa ovime sto Facke kaze. Također ne znam da postoje kontejneri sa sanitarnim cvorovima. Poznati su mi samo toitoi ispod zapadne tribine. To stvarno ne mozes nazvati wc. Cim moras TRAZITI wc, znas koliko je sati i o cemu pricamo.

    Također ovo sto je rekao za parking za nas koji nismo iz ZG. Niti poznam grad tako dobro, niti se snalazim u guzvi sa autom kad ne znam gdje parkirati. Znaci, parkirna mjesta na stadionu također ko i wc.

    Inace zesci off topic.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Također ovo sto je rekao za parking za nas koji nismo iz ZG. Niti poznam grad tako dobro, niti se snalazim u guzvi sa autom kad ne znam gdje parkirati. Znaci, parkirna mjesta na stadionu također ko i wc.DiddyGuela

    Ja sam preko 15 godina dolazio na tekme dok nisam doselio u Zagreb. Garantiram da nisam bio na manje od 100 tekmi, a parking nisam tražio nikada više od 15 minuta.

    Ja sam prvi za to da se izgradi nešto bolje i ljepše, ali tražite razloge gdje ih nema.


    Evo ozbiljno sada... slazem se sa ovime sto Facke kaze. Također ne znam da postoje kontejneri sa sanitarnim cvorovima.DiddyGuela

    Ne znaš da postoje? Koliko puta si bio na zapadu najiskrenije?
  • DiddyGuela
    1.1k


    A mozda 10x, ne vise. Svejedno, pa cim moras TRAZITI wc znaci da smo u kurcu a ne na stadionu. Kazem, ovako iz glave se mogu sjetiti samo onih toitoi o kojima je Facke pricao. Tamo gdje se uzima hrana,voda,stagod...
  • Efes Pilsen
    7k
    Ja sam bio 3 puta i kontejneri su dolje kao sto marcio kaze :rofl: za popisat i oprat ruke vise neg dovoljno, daleko bolje od poplave na sjeveru. Ako si krupniji kenjat moze bit problem jer su kabine minijaturne
  • marcio amoroso
    33.1k
    A mozda 10x, ne vise. Svejedno, pa cim moras TRAZITI wc znaci da smo u kurcu a ne na stadionu.DiddyGuela

    Nemaš sto tražiti. Kad se spustiš sa tribine dočeka te. Pa nije igla jbt da ga ne vidiš.
  • Zagi
    5.6k
    Ljudi moji, pa realne absolutne realne , zbog cega ljudi ne dolaziju u velikem broju? Zate kaj nemame stadiona i gotove.Facke
    Ne, ne i ne.

    25+ godina averzije prema situaciji u klubu je dovelo da izgubljenih generacija, jedna za drugom za trećom...
    Ekipa od 35-45 godina u ZGu samo deklarativno navija za dinamo i ne pada im na pamet doći na stadion. Nekada su bili "derbi navijači", sada derbi pogledaju na TVu. Samo derbi, ako i to.
    Oni prate priemier ligu ili Milan/Inter ,Bayern, Real kako tko.

    Kako ih vratiti? Stadion bi pomogao kao novitet ali brzo bi se oni vratili kauču.
    Ali...

    Oni imaju djecu u godinama da sa starim odu prvi put na stadion. Nema tate koji će to odbiti. Jednom kada odu super im je i traže isto idući vikend.
    Ta djeca nisu dinamovci jer im nitko nije imao usaditi ljubav za klub.

    Klub po tom pitanju ništa ne radi.

    Zato radi jedan drugi klub na ovim prostorima i nebi me pretjerano začudilo da ta djeca zaključe da "isplatilo se rodit"..

    Nije još kasno ali vrijeme ističe , brzo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.