• DrawTube
    3.3k
    Pa ak se dobro sjećam Boysi su pokupovali polovicu Juga. Što se tiče Istoka kažem da sam vidio da je većinom plovica uz Boyse skakala na gol, a većina nije odgovarala ni na Demone ni na Boyse. Bilo je čudno pod početka kako je toliko ljudi nosilo dresove Istre a bilo pasivno, kasnije shvatio da su to većinom turisti, frajer do nas isto Nizozemac


    20230729-212311.jpg

    Zamišljam kako na pauzu odlazimo do 3 boda unutar konkurencije, zimski prijelazni rok dobro odrade, vrati se Petko, za zatvaranje polusezone pobjeda u derbiju i onda prvo gostovanje u Puli rasprodan Jug
  • Mali Zeus
    10.3k
    Pa to je dobro, da je polovica bila za nas, kao što je dobro da je i na Opusu velik dio publike bio za Dinamo, ali o tome nitko ne priča, dok oni šire mitove kak su valjda svi gradovi u Hrvatskoj većinom za Hajduk.
  • DrawTube
    3.3k
    Istina, iako imaju dosta svoje publike gdje god dođu, ima i Dinamo. Jedini stadion gdje nema puno ni jednih ni drugih izvan kaveza je Ruja

    A o mitu da Hajduk puni stadione, gledao sam prošle sezone i mislim da su samo Loksa i Slaven bili posjećenih protiv Hajduka neg nas
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Kog boli k...c koliko ljudi navija za neki klub? Ako nas je 10, 10 nas je... šta sad!

    Mislim, meni je tragično za nogomet kod nas da ljudi ne navijaju za više klubova, da se stvori veći interes za "manje klubove", da ljudi navijaju za klubove iz svojih gradova, regija i slično...

    Zanimljivo kako se dušebrižnici vole predstavljati kao veliki borci za boljitak hrvatskog nogometa, a svakom prilikom se vole posrati po ostalim klubovima i prosipati bahatost i nepoštovanje... žešći kompleksaši.
  • Droljo
    5.5k
    Ja navijam za moslavinu i dinamo! :strong:
  • Rakovica1986
    537
    ima puno utakmica prije toga koje se mora pohoditi. Mora! Neće bit problem napunit Maksimir protiv gamadi iz Splita..
  • Crusades1986
    10k
    Neće bit problem napunit Maksimir protiv gamadi iz Splita..Rakovica1986

    Opako podcjenjuješ Zagrepčane i pronalaženje izgovora za neodlazak na Maksimir. Datum je 17.12. :smile:
  • NitkoBitan
    13k
    Aludiras na hladnocu jel. Pa bio je nedavno snjezni derbi i kolko se sjecam sjever i zapad dolje su bili rasprodani.
  • Crusades1986
    10k
    ma nebitno... hladnoća, kiša, stanje na tablici, nešto četvrto.

    I onaj derbi na Maksimiru prije 2 godine kad su nas dobili 0:2 je bila slična situacija (kod nas je sad još i gora) i atmosfera u obje ekipe i na tablici pa nismo napunili stadion. Donje tribine će biti pune, ali da se obje gornje rasprodaju, iskreno ne vjerujem
  • Pero Vragec
    72
    Zagrepčani su postali endemska vrsta na utakmicama Dinama...
  • seljak86
    2.4k
    Stanje na tablici? Zar se nije govorilo da je razlog nedolaska nezanimljiva liga jer smo uvijek prvi? :lol:
  • Crusades1986
    10k
    Je, jedan od mnogobrojnih alibija.
  • NitkoBitan
    13k
    Donje tribine će biti pune, ali da se obje gornje rasprodaju, iskreno ne vjerujemCrusades1986

    Ni reprezentacija nije jos rasprodala Maksimir za kljucnu kvalifikacijsku utakmicu. Donje tribine ce biti pune i to je najbitnije.

    Zagrepčani su postali endemska vrsta na utakmicama Dinama...Pero Vragec

    Bome je popularno ljude u Zagrebu napadat... Mentalitet Dinamovog navijaca je slican u svim dijelovima Hrvatske.
  • Fićo1986
    992
    Jel moguce da sa belupom u koprivnici igramo u ponedeljak? Tako pise na sluzbenoj stranici lige...
  • seljak86
    2.4k
    Kaj bi ti to trebalo značiti? Endemska vrsta znači da se nalazi samo na tom jednom mjestu. Gdje bi Zagrepčani trebali biti osim na Maksimiru?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.