• Mali Zeus
    10.3k
    ↪Mali Zeus ne znam...pre malo se prica o tome.Orc123

    Nema se kaj pričati za sad, pregledavaju se ponude.
  • badjibadara
    1.7k
    Sad vidim od kuda su prekopirali zelenilo na tribini za Kranjcu

    400729093_825995846194800_8939553246916812375_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=YaXiBR04WpMAX_iKI_1&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AfAlhrkjF7LZ6UVdwNR6QCBJ6KFgH0XN_DEuJ8pfBirnZw&oe=65565766

    Nadam se da nece isto napraviti i sa drenazom

    400729092_825997839527934_7828038015755781056_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=gfzJnU5diD8AX_5XGIA&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AfBhNX2ojt9YsfXbZU4K2EbhpwWM33Q9BGgrgF3zOlBFPw&oe=65569008
  • mali M
    3.6k
    Nema se kaj pričati za sad, pregledavaju se ponude.Mali Zeus

    svaka čast na bezrezervnom povjerenju.. '22 je Korlaet rekao da se u drugoj polovici '23 kreće graditi Kranjča, usput je napomenuo kako se istovremeno će graditi i bazen u Španskom i rekonstrukcija Doma sportova.. 11/2023 je Zeus.. koliko se izgradilo? il čekamo dalje i pregledavamo ponude.. :roll:
  • flexXy
    2k

    Pa ne mogu bas rjesit Bandicevu ostavstinu u jednom mandatu, mislim da im treba jos bar 4 dati da pociste sve.
  • mali M
    3.6k
    tako je... i kao u vladi neka se vrte u krug sa HDZ-ovim kandidatom i optužuju prethodne ostavštine i nikada ništa ne naprave.. pa nije da to možemo prepoznati i imamo iskustva s time.. Tomica El Dorado, povedi nas...
  • Mali Zeus
    10.3k
    svaka čast na bezrezervnom povjerenju.. '22 je Korlaet rekao da se u drugoj polovici '23 kreće graditi Kranjča, usput je napomenuo kako se istovremeno će graditi i bazen u Španskom i rekonstrukcija Doma sportova.. 11/2023 je Zeus.. koliko se izgradilo? il čekamo dalje i pregledavamo ponude.. :roll:mali M

    Vidim netko želi novu rundu danas. :grin:

    Što se tiče gradnje bila je spominjana 2024. godina, ali dobro, nevažno. Što god tebi čovjek kaže ti ćeš to izvrtiti kak tebi paše.
  • Mališan
    1.8k
    "Prema objavljenim planovima Grada Zagreba u ovom mandatu gradske vlasti neće biti realiziran niti jedan veliki projekt. Većina projekata koje je Tomašević obećavao u kampanji se planira tek pokrenuti tamo negdje do 2027. ili 2030. godine. Za mnoge projekte se do tada tek planira napraviti dokumentacija. Dakle, čak da Tomašević ostane na vlasti 3 mandata, još ne bi ispunio ono što je obećao napraviti već u ovom mandatu! "
  • mali M
    3.6k
    Vidim netko želi novu rundu danas. :grin:Mali Zeus
    ma kaj je najbolje ne želim... samo mi je ovo uvijek bolna tema..

    Što se tiče gradnje bila je spominjana 2024. godina, ali dobro, nevažnoMali Zeus
    namjeno sam citirao Korlaeta sa kraja '22 da ne kažeš da su to neke moje konstrukcije, čisto iz usporedbe, da je govorio isto što i govore danas, samo pomiču datume.. i još je nekome nedavno izletilo da nisu još riješeno sve oko zemljišta na Kranjči (zaljepio je netko članak da sad ne kopam)... I nemogu ja izvrtiti nešto kak meni paše ako nemam prostora za to...
  • The Undertaker
    4.3k
    Da li grad Zagreb ima u proračunu za 2024. godinu rezerviran novac za stadion u Kranjčevićevoj i koliko? To bi se već moralo znati.
  • The Undertaker
    4.3k
    I ja sam čuo tako nešto. Navodno se rješava ona zemlja iza sjeverne tribine. Neprovjereno.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Znači krenuli su u javnu nabavu, a da nisu riješili imovinskopravne odnose. Sjajno.
  • The Undertaker
    4.3k
    Nisu krenuli u javnu nabavu, barem ne za izgradnju. Koliko znam, postojeći idejni projekt ne obuhvaća tu zemlju.
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Navodno se rješava ona zemlja iza sjeverne tribine. Neprovjereno.The Undertaker

    Ja sam čuo verziju priče po kojoj je nastao problem s onim zemljištem iza sjevernog gola gdje je sad gradilište. Da je to zemljište rasjepkano i ima više vlasnika, od kojih je i jedan naš poduzetnik koji se bavi gospodarenjem otpada. Nije nikakva insajderska informacija niti je provjerena, čuo sam od poznanika koji radi s Gradom.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Ja sam čuo verziju priče po kojoj je nastao problem s onim zemljištem iza sjevernog gola gdje je sad gradilište. Da je to zemljište rasjepkano i ima više vlasnika, od kojih je i jedan naš poduzetnik koji se bavi gospodarenjem otpada. Nije nikakva insajderska informacija niti je provjerena, čuo sam od poznanika koji radi s Gradom.Mathiasovi Chageri

    Jest, bilo je već priče na ovoj ili temi Maksimir, ali bilo je.
  • mali M
    3.6k
    baš se jako jako nadam da ću po Bossovoj okladi morat nosit sliku koga god odredi ako se stadion napravi.. tolika mi je želja da više Dinamo ima dostojan stadion, i to ne mora megalomanski, samo da je normalan lijep, natkriven, da mi je svejedno tko će ga napraviti..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.