• Mihaljević
    8.2k
    Trebali smo Roka dovest odma iz Lokse nakon odlaska Gavre iz Dinama u sezoni 21/22 .
  • mali M
    3.5k
    tebi su floskule, nekom drugom nisu.Mali Zeus

    tako je... dva puta u pozdrav suncu ili ždralovu pjesmu i letiš po terenu... :roll:
  • Maximo
    279
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/nikad-necu-odbiti-dinamo-zainteresiran-sam-za-povratak-ali-pod-ovim-okolnostima-15383547

    Ovo mi sve izgleda ko zdravo razmišljanje...i ovaj dio di bi htio biti neovisan...čini se da nije bilo tako dok je bio Šimić...
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ako dovodimo Jozaka zašto ne bi odmah i Glavu vratili.
  • Captain America
    14k
    i ovaj dio di bi htio biti neovisan...čini se da nije bilo tako dok je bio Šimić..Maximo

    Svako ko barem malo drži do sebe i kad vidi s kakvim zmijama će imati posla će tražiti neovisnost. Pogotovo kad vidi kako je donosio odluke član uprave zadužen za sportski sektor (prije bi rekao da je to bila poštarica).
  • austrijanac
    2.7k

    Ljudi izgleda olako zaboravljaju neke stvari.
  • Jaro
    5.7k
    i mladjeg brata za trenera... vratiti i drota za odnose s navijacima...
  • mali M
    3.5k
    ajde ajde, nemorate odma ići u sarkazam, 99,9% ljudi ga ne želi nazad... meni je samo bilo zgodno kako je jasno rekao da ta pozicija trenutno nema autonomiju u Dinamu... to mi je bilo zanimljivo zbog likova koji tvrde da je Šimić nesposoban i da je on za sve kriv
  • serbus
    3.6k


    A kad smo već kod vraćanja pa ni Vlak nije tak loš skaut :lol:
  • Lynx17
    2.6k
    Postoji nasi vani koji bi mogli biti dobri za taj posao. Treba malo gledati "vani."

    Naprimjer, Marinko Jurendic (45), koji je od ove godine novi sportski direktor Augsburga.

    Neznam kakav je ili kakav ce tamo biti (dosao je iz Zuricha), ali poanta je da postoji "takvi" ljudi vani. Ali mora se malo truditi njih nac.

    Po meni je bitno i da se nade neko tko ce raditi uz Marica. Mislim na Marka, naravno. Ja i dalje mislim da je on dobar za nas. Trebamo i vise takvi ljude.
  • jedan u nizu
    6.2k
    KTC se doveo da se umiri javnost i kupi neka pozitiva od strane navijaca i da izgleda da se nesto radi.
    Kao oni su nezadovoljni prijalznim rokom pa trebaju pojacanja pa dovedu KTCa.
    Eto, simic ako ga nije htio, sad je odstupio i evo mi smo ga doveli i jos ga javnost zaziva.
    Ciste gluposti i populizam.
    Smatram da su i Max i Sosa bolji stoperi i da imaju razloga da se dokazu, a ne jedan igrac sa 34 na ledima i ne igranje pola godine.
    Pa igraci od 20-25 godina kada ne igraju se ne stavljaju, a treniraju uz momcad.
    Zamisli, kupis igraca, i onda ga pripremas kod sebe u klubu par mjeseci jer nije imao minute pola godine. Malo po malo ga uvodis da uhvati ritam, da osjeti teren, atmosferu, ekipu, sve. Najnormalnija stvar,
    Ne moze mi nitko tvrditi da je onda jedan igrac od 34 godine, koji ne samo da nije igrao, nego nije trenirao u klubu, dobro pojacanje i to momentalno.
    Boli me briga sto je imao kondicijskog trenera uz sebe, taj covjek nije bio uz ekipu, uz suigrace, uz trenera, nije se svaki dan posvecivao poslu (a pro nogomet je posao), nije ucio i pripremao taktike od trenera, nista. Da ga smatramo pojacanjem za sljedecu godinu ok, ali za ovu sad sezonu nikako. A covjek potpisao do kraja sezone.

    Dinamov puk je lako zabaviti i potkupiti, jeb*s ti borbu protiv istih lopina 25 godina, ajmo pritisnut i izdati covjeka koji je simbol novog dinama, dovest neko kvazi pojacanje i svi sretni i zadovoljni i vjeruju u bolje sutra.

    Pisao sam koliko gubitak i pljuvanje simica je lose, kako se to sere po svima onima koji se bore protiv istih glava. I gle cuda, covjeka nema dan i pol i vec se prica o promjenama statuta, ponovnim izdajama navijaca i svemu ostalom. Eto koliko je bitno imati covjeka u upravi kluba, makar mu ne dali da ista konkretno samostalno napravi.
  • Droljo
    5.1k
    Smatram da su i Max i Sosa bolji stoperijedan u nizu

    Baš me zanima na čemu temeljiš ovu izjavu? Pratio si drugu francusku prošle sezone? A gdje si sosu samo mogao vidjeti?
  • jedan u nizu
    6.2k

    Pardon, mozda sam se krivo izrazio.
    Smatram da su bolja rijesenja za stopersku poziciju i da se trebaju dokazati.
    Cemu smo ih dovodili i ne dali im prostora za dokazivanja kada dovodimo veterana koji je igrao za 'without club' zadnjih pola godine?
    Koliko vremena ce mu trebati da uhvati ritam?
    Oni mogu uhvatiti taj ritam puno brze.
    A sta ce biti kada KTC ne uhvati ritam na kojem ga zelimo, i kao Bosko skrivi 2-3 gola? Ocemo li ga tjerati kao Boska, ili ima veliki zalog proslosti? Opet ce se pokazati licemjerstvo tipicnog dinamovog navijaca.

    Zivi bili pa vidjeli da budem u krivu i pokaze se kao najbolji stoper u ovom dinamu
  • Droljo
    5.1k
    A frende i sosa ti je odigrao 3 utakmice u zadnjih 6-7 mjeseci... al kužim šta govoriš
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.